Jump to content

хубава ли ми е колата?


mimi 90 sport quatrro

Recommended Posts

  • Отговори 116
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

колеги, колата аз и я дадох(продадох) и незнам дали някой може да се похвали с такава 90-ка само една екстра нема , не се движат седалките с ток :bia:, ама моа да заявя че и колежката е убавица :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги, колата аз и я дадох(продадох) и незнам дали някой може да се похвали с такава 90-ка само една екстра нема , не се движат седалките с ток :hilezh:, ама моа да заявя че и колежката е убавица :blink:

И кат има екстри кво ве?Сигурен ли си че са само седалките?Щот мен ми се струва,че немаш темпоматче?Или викаш тва не е екстра :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да правилно хубава съм каквато колата такава и собственичката т.е. красавица

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да правилно хубава съм каквато колата такава и собственичката т.е. красавица

Я.... ти па зе че се превъзбуди нещо ми се струва :hilezh:

П.С Намирисва ми,че некой докара жена си и ще реве :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а ти кво си снимал чуждите коли и си ги пуснал ту ле?иска ти се да ги имаш нали?аз ли ле кой пък ти каза?да рева заради накакв смешник като теб самнявам се

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а ти кво си снимал чуждите коли и си ги пуснал ту ле?иска ти се да ги имаш нали?аз ли ле кой пък ти каза?да рева заради накакв смешник като теб самнявам се

Бухахахах кой са чуждите коли тука ве??Коят и от трите да фанеш е в пъти поече кола от коша който смяташ за красив :hilezh: Ако не друго то поне гумите са им здрави :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да правилно хубава съм каквато колата такава и собственичката т.е. красавица

МноУ си скромна ве душа :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз за колите не съм казала нищо а за тебе че само си мечтаеш за чуждото.а да сравняваш тич с мойта оф аре бегай и ходи се прегледай.смешник.купи си кола и тогава се вкл.в форума а не с чуждите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз за колите не съм казала нищо а за тебе че само си мечтаеш за чуждото.а да сравняваш тич с мойта оф аре бегай и ходи се прегледай.смешник.купи си кола и тогава се вкл.в форума а не с чуждите

Виж са.... за трети път шТа попитам.... как разбра че са чужди?Или мъжО ти глупав така ти подсказа? :hilezh: Смешния незнам кой е в случая... поне се научи да пишеш... лелче :blink:

П.С С кофти човек се подхвана.... ше плачеш..... ако не вервай.... задай поредната питанка към мъжо ти :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

който ми обещае една бира му давам линк на Л.С. на мими в гепиме.цомкойто ми обещае една бира му давам линк на Л.С. на мими в гепиме.ком

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колежке (ако изобщо си такава) :hilezh: нещо мноо остро влизаш с първите коментари и моЕ скоро да те санкционират с жълт картон :hilezh:

П.П. Ае ше прежалим една бира..... давай линка

Редактирано от IGRAQ_LIBERO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз за колите не съм казала нищо а за тебе че само си мечтаеш за чуждото.а да сравняваш тич с мойта оф аре бегай и ходи се прегледай.смешник.купи си кола и тогава се вкл.в форума а не с чуждите

Уважаема госпожице! Ако все още не сте разбрала , намирате се в техническия раздел, което по подразбиране е място за обсъждане на проблеми различни от подробностите на вашата физика.Ще ви замоля да развихряте въображението си някъде другаде. Това не е просто учтива молба , а нещо повече.Надявам се да бъда разбран.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СУПЕР Е

Щом си я харесваш така..... карай си я!!!

Само дето не мога да позная какво е това.

:D някаква доработка ли, какво ли :hilezh:

90 :D

80 В4 :D

80 В3 :D

Загадка :flipoff:

аз съм виждал такива май са 1991 година предница на В4 задница на В3 оригинална е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм виждал такива май са 1991 година предница на В4 задница на В3 оригинална е

Мухахахха..... ПОРЕДНИЯ разбирач.....

П.С Аве батка.... фани чети малко ве.... тоа форум за кво е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мухахахха..... ПОРЕДНИЯ разбирач.....

П.С Аве батка.... фани чети малко ве.... тоа форум за кво е?

отворко искаш ли номер на купе да првериш какъв е капака на колата? И да видиш защо ония гламавите от AUDI са направили само 1001бр. ?

И да кажеш защо аджеба на бИлежката в багажника пише LE(limited edition)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отворко искаш ли номер на купе да првериш какъв е капака на колата? И да видиш защо ония гламавите от AUDI са направили само 1001бр. ?

И да кажеш защо аджеба на бИлежката в багажника пише LE(limited edition)

Виж са глупако.АКо беше от завода излезнала с тоа капак,немаше да е с фарове от 90-ка :flipoff: А тва кво пише на лепенката хич не ме брига.Плюс тва от завода нема напраат такава погърметина и сбирщайн кат тоа ТУЧ неземен

П.С Аве.... кай ми са честно.... ма найстина честно... тва да не е 80-ката от подписа ти... щот ако е тя,щи се подиграаам много :)

П.С2 аве.... чей па се сетих.... тва жена ти ли е?Или новата собственичка :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми да имам що някакъв проблем ли има?напротив дупето ми е хубаво като колата ми но ти можеш само да гадаеш.а за колата просто те е яд че нямаш такава за тва само си проветряваш устата

е те точно тва не трябваше да го казваш..... ако и ти си така учукана като колата трябва да те китосват тука форумните тенекеджии да минеш ГО .... :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отворко искаш ли номер на купе да првериш какъв е капака на колата? И да видиш защо ония гламавите от AUDI са направили само 1001бр. ?

И да кажеш защо аджеба на бИлежката в багажника пише LE(limited edition)

БУХАХАХХАХАХАХАХА! :( LE!!! Уе уЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ пфффффффффффф ей да фащаш и да се покриваш в некоя купа сенo на края не селото и да не говориш тъпни. LE!!! :):flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колицата е добра... 2 неща ми харесват, 1 не...

1. Лайсните около купето, ала хром ми харесват... :dance:

2. Задните светлини ми харесват... :dance:

3. Предния капак и подобренията по муцуната не ми харесват, понатруфена е... ;)

Но напомням, че това си е лично мое мнение...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

......(limited edition)

:rolleyes::dance::):dance:

Не ме карайте така да се смея рано сутрин, че си плюя монитора с кафе... А не пише ли на бележката ST накрая ... демек Селски тунЕг? ,

По темата - като гледам предницата на колата, се сещам каква е предницата на собственичката й.... с провиснала ... броня и олющена ..... фасада... да не говорим за беззъбата уста... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...