Jump to content

Коли с десен волан - мнения


jovko

Recommended Posts

  • Отговори 310
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ама в БГ с десно карал ли си ?

Сигурно си любител на високият адреналин. Ходи скочи два-три пъти с въже от Витиня да ти мине :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама в БГ с десно карал ли си ?

да, но не ми беше удобно. Без съмнение, удоволствието от шофирането на нова,висок клас кола е огромно, но аз така и не успях да преглътна дискомфорта от десния волан. Предпочитам по-стара кола, с подходяща дирекция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав или не, преценил съм за себе си. Имал съм възможността да седна в такъв автомобил и да си направя сметка кое е вярното решение. И при положение, че знам за няколко такива коли, които броени дни след като купувачите им седнаха в тях ставаха само за скрап, нищо не може да ме убеди , че ще постъпя правилно. А след трагичния повод, на който присъствах и след като всички казваха, че ако автомобила не е бил с дясна дирекция това е нямало да стане, просто няма човек, който да ме накара да повярвам в това, в което ти се опитваш. Утре и аз мога да срещна съдбата си на пътя, но не искам да я предизвиквам сядайки отдясно. Не, благодаря!
Сори за твоите познати, но едва ли само местоположението на водача на тая 300+ коньова кола, е единствената причина да се скофти положението.По-скоро трудната продаваемост след като и се нарадваш и неизбежната загуба от цената която си платил са те спрели да си купиш такава.Аз лично небих си купил Q7 примерно за 50 К щото после требва да го продам на 20 :)
да, но не ми беше удобно. Без съмнение, удоволствието от шофирането на нова,висок клас кола е огромно, но аз така и не успях да преглътна дискомфорта от десния волан. Предпочитам по-стара кола, с подходяща дирекция.
еми колега това си е твое лично право, след като неможеш да се адаптираш, нормално е да си караш това което ти е приятно, ама това не значи че никой неможе да се адаптира и всички сме под един знаменател, и видиш ли тряя да ги спираме тия мръсни " тънкажи "
Сигурно си любител на високият адреналин. Ходи скочи два-три пъти с въже от Витиня да ти мине :)
За мен придвижването с автомобил не е източник на адреналин, ама щом като стигаш до такова заключение явно съдиш по себе си.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен придвижването с автомобил не е източник на адреналин, ама щом като стигаш до такова заключение явно съдиш по себе си.

Не не съдя по себе си ама май на теб всички са ти криви. Или поне тези които не споделят твоето мнение за колите пригодени за Англия. Повтарям за АНГЛИЯ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не споделям мнението че трабва да се забранява вноса и регистрацията на такива, ти темата чете ли я от началото, щото аз пиша по нея от снощи :) и не съм те мяркал м/у присъстващите. Никой не ми е крив, вие сте хората с претенцйте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори за твоите познати, но едва ли само местоположението на водача на тая 300+ коньова кола, е единствената причина да се скофти положението.По-скоро трудната продаваемост след като и се нарадваш и неизбежната загуба от цената която си платил са те спрели да си купиш такава.Аз лично небих си купил Q7 примерно за 50 К щото после требва да го продам на 20 :)еми колега това си е твое лично право, след като неможеш да се адаптираш, нормално е да си караш това което ти е приятно, ама това не значи че никой неможе да се адаптира и всички сме под един знаменател, и видиш ли тряя да ги спираме тия мръсни " тънкажи "За мен придвижването с автомобил не е източник на адреналин, ама щом като стигаш до такова заключение явно съдиш по себе си.

..според мен цяло чудо е че още не сме спрели регистрирането на коли с десен волан в БГ. Казвам "регистрирането" а не да се спрат от движение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не не съдя по себе си ама май на теб всички са ти криви. Или поне тези които не споделят твоето мнение за колите пригодени за Англия. Повтарям за АНГЛИЯ.
е кво за Англия, да не там да карат по релси ? :) мен другото не ми пречи, на теб кат ти пречи си купуваш с лява, просто е.
..според мен цяло чудо е че още не сме спрели регистрирането на коли с десен волан в БГ. Казвам "регистрирането" а не да се спрат от движение.
Ами колкото и абсурдно да е колега, явно има обективна причина да не ги спрат да се регистрират !
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата определено "лети" към неизвестния на мнозина раздел "Спамилня" или към заключване. :):)

Жалко, защото някак си беше интересна, определено имаше пълна толерантност въпреки горещите спорове.

Изказаха се съвсем меродавни становища, нямаше избити зъби, шамари, счупени глави и ребра и пр. :hilezh:

Редактирано от KOKO 100 C4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата определено "лети" към неизвестния на мнозина раздел "Спамилня"

хихихихи :hilezh::) ,там ако доидат Коко ,ще има само кръв и сополи .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата определено "лети" към неизвестния на мнозина раздел "Спамилня" или към заключване. :):)

Жалко, защото някак си беше интересна и се изказаха съвсем меродавни становища и нямаше избити зъби, шамари и пр. :hilezh:

Прав си колега, най-добре е да се заключи, от цялата работа файда няма, аз затова го давам либерал :) който какво иска и както може да кара без да нарушава закона, кой с ляв, кой с десен, волан да има :) и да не гази ората !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е кво за Англия, да не там да карат по релси ? :hilezh: мен другото не ми пречи, на теб кат ти пречи си купуваш с лява, просто е.Ами колкото и абсурдно да е колега, явно има обективна причина да не ги спрат да се регистрират !

колега, в страните с ляво движение се движиш в ляво...а в страните с дясно - в дясно. Оттам идва и дирекцията на волана ...измислено е, и не е случайно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори за твоите познати, но едва ли само местоположението на водача на тая 300+ коньова кола, е единствената причина да се скофти положението.

По-скоро трудната продаваемост след като и се нарадваш и неизбежната загуба от цената която си платил са те спрели да си купиш такава.

Аз лично небих си купил Q7 примерно за 50 К щото после требва да го продам на 20 :hilezh:

Освен дирекцията, нищо друго не ме спира. Как да ти го обясня ? И един Еволюшън 6 не струва кой знае колко. Само че аз си мисля колко ми е скъп живота , а не колко ще загубя от такава кола. Разбираш ли къде е разликата между мен и теб ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен дирекцията, нищо друго не ме спира. Как да ти го обясня ? И един Еволюшън 6 не струва кой знае колко. Само че аз си мисля колко ми е скъп живота , а не колко ще загубя от такава кола. Разбираш ли къде е разликата между мен и теб ?

Ама тоз еволюшън 6 за кво го взимаш ? да одиш до супер маркета с него или да му ползваш кончетата ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, в страните с ляво движение се движиш в ляво...а в страните с дясно - в дясно. Оттам идва и дирекцията на волана ...измислено е, и не е случайно.

Ти ще му кажеш. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

. Само че аз си мисля колко ми е скъп живота , а не колко ще загубя от такава кола. Разбираш ли къде е разликата между мен и теб ?

Много остро му го каза .НЪдеи така :hilezh:

Остави го да убеждава 18 годишните (въпреки ,че и те нема му вържат ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямаше избити зъби, шамари и пр. :)

И това ще стане, Кокич :)

Сега по темата - ПРОТИВ съм леките коли с десен волан.

Имам БУС с десен волан, но той минава по 20км на ден и почти не излиза извън града, съответно не създава никаква опасност за движението. При редките излизания извън града не се бърза, почти не се изпреварва, пък и е висок и се вижда в повечето случаи.

Лека кола с десен волан - НИКОГА няма да си взема за лична кола.

Товарни - ако карам аз, знам как да карам, но не мисля, че повечето шофьори знаят.

За тънкачеството - ами да, щом е товарна колата, гледам да ми излезе възможно най-евтино :hilezh: За личната кола е друго нещо, за това и нямам в момента :)

Ето ви една балансирана гледна точка на собственик на МПС с десен волан - да, имам бус с дясна дирекция, но наистина май ще е по-добре да ги забранят. Аз моя ще го обърна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, в страните с ляво движение се движиш в ляво...а в страните с дясно - в дясно. Оттам идва и дирекцията на волана ...измислено е, и не е случайно.

Е затова спор няма, че така е измислено, ама хората се учат, след като не е забранено, къв е проблема ?

То и повечето коли са произведени да ги караш на бензин, я колко хора им слагат АГУ ! това даже е модификация по колата която сама по себеси може да доведе до експлозия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА видим след последното мнение ,на човек ,работил и учил в Англия ,и въпреки това е против десния волан ,да видим какво ще отговорят 99 как беше там 99 ,хихих

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те англичаните отдавна обсъждат да махнат релсите :hilezh:
е кво общо има това изказване с темата ?
ДА видим след последното мнение ,на човек ,работил и учил в Англия ,и въпреки това е против десния волан ,да видим какво ще отговорят 99 как беше там 99 ,хихих
колега поне можеше да ми цитираш ника, ама явно е под достойството ти :) за теб съм нещо невзрачно... ми кво да ми е мнението, той си решава, аз не му налагам нищо, за разлика от теб.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- изпреварването на голям бус ,камион, тир, е с малко повече подготовка, ако няма никой на лявата седалка, но може да се монтира камерка около сенника и въпроса се решава лесно.

хахахахахахха ,камерка ,плюс навигатор ,плюс шофьор екстремал .

Даи по лесно на ляв волан и по-спокоиничко .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е кво общо има това изказване с темата ?колега поне можеше да ми цитираш ника, ама явно е под достойството ти :hilezh: за теб съм нещо невзрачно... ми кво да ми е мнението, той си решава, аз не му налагам нищо, за разлика от теб.

общото е, сега ще се повторя...и моля, чети бавно! :

В Англия и страните с ляво движение, автомобилите се движат в лявата лента а воланите им "случайно" са десни! Това говори ли ти нещо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живи и здрави бъдете, явно вече темата се изчерпа :hilezh: повече няма да пиша по нея, всеки си носи кръста !

Редактирано от 99ufo99
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живи и здрави бъдете, явно вече темата се изчерпа :hilezh: повече няма да пиша по нея, всеки си носи кръста !

защото ,самият знаеш ,че не си прав .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...