Jump to content

За къде е този куплунг?


qweasd

Recommended Posts

Скоро забелязах този куплунг, просто си виси свободно и не мога да намеря за къде е, кабела продължава надясно (към шофьорското място) и там влиза в купето... за по нататък нямам идея.

dsc01992.th.jpg

Давайте идеи :rolleyes:

п.с. Става дума за купе Б3

Редактирано от qweasd
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е на газ и двата датчика на тройника са им закачени куплунзите. (този който дава инфо към компютъра и другия за таблото).

Ако има и друг датчик явно не мога да го намеря. Като дължина кабела стига максимум до където е на снимката повече не може..

Голяма главоблъсканица :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро забелязах този куплунг, просто си виси свободно и не мога да намеря за къде е, кабела продължава надясно (към шофьорското място) и там влиза в купето... за по нататък нямам идея.dsc01992.th.jpgДавайте идеи :angry:п.с. Става дума за купе Б3 какви са данните на двигателаайде бе колега дай данните на двигатела, за да те насоча
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз имам такъв датчик с такъв куплунг на единият от маркучите за парното(А6 С4). Какво ти показва климатроника на 51-ви канал. Колегите ми обясниха, че при мен това е датчика за климатроника и сътветно показанията на 51-ви канал били от него. На пръв поглед датчика е напълно еднакъв с този който е до сивия(за ЕКУ-то).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега интересното е, че нищо не мога да намеря за това което показваш. Съмнява ме това да е слагано после т.е. да не е оригинално.

Ти не би трябвало да имаш датчик със син цвят, а това от снимката е точно за такъв датчик

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е от там е, на десния маркуч на парното трее имаш една анджъклама.

БАШ, :D

втори температурен датчик, който показва на климатроника температура на водата и разни други закачливи опции през секретното меню.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БАШ, :gmorning:

втори температурен датчик, който показва на климатроника температура на водата и разни други закачливи опции през секретното меню.

Обаче, мен ме гложди една лоша мисъл/дано не съм прав/ да му се е спраскал тоя маркуч и некой да е шунтирал маркуч, датчик и све, щот така свободно да се рее буксата........ :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче, мен ме гложди една лоша мисъл/дано не съм прав/ да му се е спраскал тоя маркуч и некой да е шунтирал маркуч, датчик и све, щот така свободно да се рее буксата........ :D

Май си прав колега, точно до този куплунг са маркучите за топлата вода а пък нали точно оттам са извеждали други маркучи към газовия изпарител ... явно тогава са изгърбили датчика...

БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ КОИТО СЕ ВКЛЮЧИХА В ТЕМАТА!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...