Jump to content

Електрическа задна щора - виждал ли е някой?


Recommended Posts

Видях на една Omega такава и се зачудих колко ли може да струва и къде мога да я намеря. Понеже всичко ми е ел. искам и тя да е :nixweiss: абе гъзарийка. Ако някой знае нещо да пише.

Размерите на щората са max. 110/85/60

:roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KickBull  

Пуснато на: Чет Май 26, 2005 10:51 pm    Заглавие:  

мога да ви кажа само колко струва за мерцедес- 5000 лв

Хайде бе, ама не се учудвам щом на съседа му искат 100 лв за едно оргинално копче за ел.стъкло.

Мерцедес отдавна не са най-най, но си остнаха най-скъпи и то неоправдано.

Не може да е толкова скъпо едно моторче въже и ролки + 10 лв за обикновенна щора. :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е тъпо, защото кога ти се е налагола до си свалиш щората??? моята откатто съм си я купил стои все вдигната и никога не ми е пречила...освен това едно нещо като не се ползва се прецаква.

а за мерцедес- всички са единодушни- стара слава!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТЪПО е но според теб :twisted:

има ситуации в които искам задното стъклото да си е стъкло

но остави това,а за това какво ще кажеш? :onceldoc:

това трябва да си го чел: ППЗДП

Чл. 13. Забранено е поставянето на пердета на стъклата на предните врати и на задното стъкло. Допуска се поставяне на пердета на стъклата на задните врати само при наличие на огледала за виждане назад от двете страни на автомобила.

P.S.

А за използването не бери грижа. Искам като е паркирана да е вдигната а като карам за е спусната. Ако ходиш на работа това са минимум 4 ползвания на ден :roll: , че и повече нали така?

Пък и съм сърбал попара за това, че предната ми кола е карах с вдигната щора просто не намериха друго за да се заядат - пък им бяха свършили парите за закуски :gruebel::nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То със щората не пречиш на себе си а на другите участници в движението. В градско движение би трябвало да са забранени.. развалят ужасно видимоста към по предните коли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виждал съм такава в магазина за авто шукарийки след горубляне - сетихте ли се :nixweiss:. предсатавлява нещо абсолютно елементарно, с настройка на наклона за свиване и изправяне. обаче според мен ако има нещо сложено на задната кора ще я счипи... както и да е - беше някъде околко 50 кинта, ако някой мине оттам, да пита за цената направо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То със щората не пречиш на себе си а на другите участници в движението. В градско движение би трябвало да са забранени.. развалят ужасно видимоста към по предните коли.

Това наистина е така и се дразня и аз, обаче не мога да го разбера. Какво става ако караш зад някой бус, камион или маршрутка --- нямаш видимост напред нали. Е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, щорите са полупрозрачни и не намаляват въобще видимостта, да не говорим, че вечер като карам тия отзад грам не ме заслепяват 8) А както спомена някой - караш зад камион или даже бусче - каква видимост имаш от него :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То със щората не пречиш на себе си а на другите участници в движението. В градско движение би трябвало да са забранени.. развалят ужасно видимоста към по предните коли.

Това наистина е така и се дразня и аз, обаче не мога да го разбера. Какво става ако караш зад някой бус, камион или маршрутка --- нямаш видимост напред нали. Е?

аз лично карам с дигната щора, но по-скоро за самоотбрана нощно време - редовно зад мене като карат мистрии с "центровани" фарове дето свалят звезди от небето или някакви рацери, дето ми цъкат дълчи-къси или въобще не свалят на къси, като сложа щоричката и не ми пречт пове4е - нека си светкат, не могат да ме заслепят!!! колкото за това през деня - ми вече гледам че хората си слагат !ФОЛИО! на задния джам - пък през мойта щоричка поне се виждат някакви силуети...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За микробусите и камионите... ами МРАЗЯ да карам зад камион и микробус. А като колата е със щора усещането е същото.

Защо трябва да мразя да карам и зад кола?

А за мощно време.. и на мен ми писна да ми вадят очите, може и да е оправдано да се пуска нощем. Ако страничните огледала са ти настроени правилно пак ще ти изкарат очите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За микробусите и камионите... ами МРАЗЯ да карам зад камион и микробус. А като колата е със щора усещането е същото.  

Защо трябва да мразя да карам и зад кола?

А за мощно време.. и на мен ми писна да ми вадят очите, може и да е оправдано да се пуска нощем. Ако страничните огледала са ти настроени правилно пак ще ти изкарат очите.

Така е, на мен ако ми блестят така си щраквам огледалото на затъмнен режим и вече не ми блести, но пък остават страничните, които пак те заслепяват. Тогава пробвам да им мигна с аварийните, ама дали ще сменят на къси е друг въпрос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...