Jump to content

Един много стар автомобил....


Lion_Heart

Recommended Posts

Ми засега около -800 лв и мотора е все още пред купето....Купих си и преден джам,намерих си и нещата по салона които бяха за смяна.....

;):hilezh::flehan:

само така!ще я направиш кат нова!а кога ще се видим?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...
  • Отговори 111
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ами това е момчета,кошницата пак е на пътя,след хиляди перипетии и неприятности,търсене на части и какво ли още не и 1200лв(ремонт на мотор,скорости и окачване) пак сме на улицата...Остава ми само тази седмица смяна на преден джам и табло и напролет боядисване...

Искам да благодаря специално на колегите,dido-audi(този човек ми ПОДАРИ половин кола части),emsi_audi,(благодарение на него се сдобих с така дефицитното бутало на много добра цена)ZMK(от този човек взех страшно много части за без пари,също така ми и подари много части),и разбира един човек който ми помогна не само за колата ами и за дървата на село(моят стар приятел)-Dominator,без тези хора задачата ми щеше да бъде много по-трудна!Бъдете живи и здрави колеги и запомнете,доброто което правим за даден човек днес,рано или късно се връща при нас под една или друга форма!

Редактирано от Lion_Heart
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Не...чакам някой да отмъкне металните...защото няма да има къде да ги държа...Летите са на балкона и жената,ще ме трепе...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

Смятам,че почти привърших!Това са последните снимки,след боя...Ама ще трябва да я пастирам...Аз си знам защо...Вложени средства до момента приблизително 5000лв...

Снимки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

супер, станало е страхотно! може да направиш една фотосесийка на светло, да се види целият блясък!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,чак пък блясък...Може да я снимам пак,но едва след като оправя и другите малки детайли,ама все не ми остава време...Чакам от един колега в форума едни части за карбуратора,за да му направя малка ревизия и зимата като паднат температурите,мисля да направя едно клипче със студен старт... :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до момента приблизително 5000лв...

Снимки!

Браво колега за ентусиазма,но от 350лв.за колкото я купи до 5000лв.ми се струват много пара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E да,вярно доста пари отидоха...Но,само ремонта на мотора,новите амортисьори и гърнетата ми се хванаха около 2000 лв...Но съм сменил почти ВСИЧКО по нея...Буквално вече няма какво да се счупи,или поне не би трябвало...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E да,вярно доста пари отидоха...Но,само ремонта на мотора,новите амортисьори и гърнетата ми се хванаха около 2000 лв...Но съм сменил почти ВСИЧКО по нея...Буквално вече няма какво да се счупи,или поне не би трябвало...

колега трябва да се чуем и да ми кажеш откъде си набавил частите по окачването че 200-цата ми има нужда от някой неща. евала и за твоята 100-ца радва ме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...