Jump to content

питане за пружин C4


stanko_g

Recommended Posts

Моля за съвет /какви пружини да си сложа на моето ауди 100 АCE/аvant много е нисичко отзад

утре най после ще правя точно тази процедура ;) бях го вдигнал отпред и сега се налага и отзад,за да се изравни и фаровете ми да не заслепяват вече :respekt: ...в тая връзка ми артисват две спортни пружини :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А откъде взе пружини?

Моето май не е със спортни, но пак ми се струва ниско.

взех ги от един челняк :steinigung: иначе мойте май бяха сини или червени...нещо такова ми се върти..само да не се бъркам с другата кола :stupid:

Редактирано от ibonev85
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе момчета ,защо така,аз пък искам да го сваля отзад.Хич ни ми харесва :steinigung: ,така че като се позатопли малко с удоволствие може някой да ми отнесе пружините.

Редактирано от KARINA
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе момчета ,защо така,аз пък искам да го сваля отзад.Хич ни ми харесва :hilezh: ,така че като се позатопли малко с удоволствие може някой да ми отнесе пружините.

днес ми се освобождават задните...но така като гледам ако ги сложиш не знам дали няма да клекне много :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен с същият проблема с увиснала задница. Много е грозно. Миналата година си купих чисто нови задни пружини, около 300лв. мисля че бяха двете, и ефект - никакъв!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе момчета ,защо така,аз пък искам да го сваля отзад.Хич ни ми харесва :hilezh: ,така че като се позатопли малко с удоволствие може някой да ми отнесе пружините.

А бе на твойто найстина му е доста вирната задницата. Какви са пружините? Доста неестествено стои.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе момчета ,защо така,аз пък искам да го сваля отзад.Хич ни ми харесва :bia: ,така че като се позатопли малко с удоволствие може някой да ми отнесе пружините.

Аз си мислех че моята е висока :blink: .Имам идеалните спортни пружини,с тях се кара задължително с дъвка в устата, червени са :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе на твойто найстина му е доста вирната задницата. Какви са пружините? Доста неестествено стои.

Ами оригиналните са си,просто смених амортисьорите с нови и се вирна така. :bia:

Аз си мислех че моята е висока :bia: .Имам идеалните спортни пружини,с тях се кара задължително с дъвка в устата, червени са :bia:

Вальо,дай някаква цена за твоите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вальо,дай някаква цена за твоите.

Е най-накрая, лунохода ше заприлича на кола. :bia: Ае, че летото по завоите ше трее се влачиме с 30 заради тебе. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е най-накрая, лунохода ше заприлича на кола. ;) Ае, че летото по завоите ше трее се влачиме с 30 заради тебе. :bia:

Взимай големия талон от ДоматЕтО ,пълни резервоарО ,избери си дестинация и кажи къде е сборния пункт,да видим кой кого ;)

П.С....ти знаеш,че ще ги сменя така или иначе ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.С....ти знаеш,че ще ги сменя така или иначе ;)

Знам ве, виж че те плакна. ;)

Дебелия каза, че след смяната на неговите гоМна, щел ни депресира с хендлинг. :bia: От 2 дена не съм спрел се потим. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми дай да пробваме,иначе няма как да разберем ;)

днес ги видях ;) сини саааа :lol: но не успях да ги сваля днес и оставям всичко евентуално за утре :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен с същият проблема с увиснала задница. Много е грозно. Миналата година си купих чисто нови задни пружини, около 300лв. мисля че бяха двете, и ефект - никакъв!

Адаш, къде ти отрязаха така главата? :unsure:

300 лв с труд или без, но дори и с труд е множко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш, къде ти отрязаха така главата? :unsure:

300 лв с труд или без, но дори и с труд е множко.

Без труд адаш. Само пружините, от магазин на ул."Симеон". Парите ги прежалих, но поне да имаше някакъв ефект! Никаква разлика няма със старите. Мислех, че са омекнали старите и за това се набутах. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има една морга в нови искър там скоро ми продаваха пружини за 25 лв парчето а и си бяха на колата и добре изглеждаше

но аз реших да си слагам подложки и се отказах от тях а и трябваше да ходя да си ги свалям а нямам много свободно време

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен с същият проблема с увиснала задница. Много е грозно. Миналата година си купих чисто нови задни пружини, около 300лв. мисля че бяха двете, и ефект - никакъв!

a be priqtel nai dobre si obarni dolnite shapki na amortisiorite i problema shte bade reshen

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, мерси много за съвета,но може ли малко по-подробно, че не ми е ясно как става. Или да ме насочиш при кого да отида да го направи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си реших проблема с ниската задница така : амортисъорите и пружините са ми спортни амортисъора е 40 мм. намерих тръба с вътрешен диаметър 40 мм. и занесох амортисъора и пружината с чашката на която стъпва пружинатана стругар отне от външния диаметър 1 мм. в дълбочина 10 мм. в която да влезне чашката и долната и част остана да стъпи на на зъбчето на амортисъора което е високо 5 мм. резнахме тръбата на 35мм общ размер и така я вдигнахс 25 мм. така изглеждаше преди .тео

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...