Jump to content

A4 AFN+chip vs A6 2.5 TDI 150


Recommended Posts

Я кажете какво мислите за АФН на А4 срещу така известния 2.5 ТДИ душегуб на А6 след 97-ма. Също така ако някой е пробвал и АФН+чип от сумиста срещу същия 2.5.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 52
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ако същият душегуб има чип ще гледаш надписа 2,5 тди отзаде с позамряла физиономия.

Нема никво значение с чип без чип и в двата случая 2,5 го смазва, вие майтап майтап ама съвсем книжен тигър го докарахте тоя v6 :hilezh:

пс.Даже и да нема валове а шишове за грил :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо то ставало въпрос за АФН а аз си мислех за помпа дюза 131 коня. Никакъв шанс нямаш с чип без чип, с два чипа ала бала попътен вятър...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе АФН с цип що си мислите,че не върви нз.Всичко е мноого относително в тая гонка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо ми се върти някъв спомен че на последният събор в Калояново една а4-ка бая се е озъбила на Краси(viper-666)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моята 4акам тея деня да ми доставят чипчето. викате усешта се разликата с 4ипа тя сега е 110 уж штяла да стане 140 6те видим и все пак изкажете някакво мнение по вапроса.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да споря за нещо в което не съм сигурен,отидохме по късно и тва което го написах го чух от някой.

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=46052&st=20

Оставям фактите да говорят :lol:

Редактирано от duno
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моята 4акам тея деня да ми доставят чипчето. викате усешта се разликата с 4ипа тя сега е 110 уж штяла да стане 140 6те видим и все пак изкажете някакво мнение по вапроса.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе и тва сме го чували :D

Щот пичовете не вярвха тва което им казУзвам. :lol:

НЗ що,но си единственото 1З с което не бих се пуснал :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз спокойно си резвам 2.5ци, с 1.9 131

Резваш щото нема много читави ако попаднеш на някоя под 200 х реални ще режеш ама филий :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз спокойно си резвам 2.5ци, с 1.9 131

:hilezh: Колега на теб дали не ти е много жега не знам,ааааа тия дето си ги бил знаеха ли че се гоните или???Ае гонка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо ми се върти някъв спомен че на последният събор в Калояново една а4-ка бая се е озъбила на Краси(viper-666)

Вярно си е! Озъби ми се доста тази А4-ка и квото и да правех все не мога да я взема.

Но, тогава вече колата беше със своите проблеми. Да не казвам вече как върви. Плаче си за валове

Краси го разминава и NG :hilezh:

И това е вярно, скоро вече и 1.8 s ще ме минава като пътен знак.

Имам толкова бесен ЛАГ, че като превключа, докато качи налягане и вече трябва пак да превключвам.

чипнатия АФН е доста страшен при старт и до 150 км/ч Наистина е ужасно бърз

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.9 140 магарета афн

Ще те изкажа на данъчните да ти вдигнат налога ако продължаваш да се хвалиш :flipoff: .

Еи аман от смешници чип тунингари...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще те изкажа на данъчните да ти вдигнат налога ако продължаваш да се хвалиш :) .

Еи аман от смешници чип тунингари...

ало гратски сега ште се обиждаме ли.просто колата си варви добре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...