Jump to content

Модификации по А6 4F


verter

Recommended Posts

  • Отговори 529
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Линк към клипчето

На това клипче нереално бързо ускорява направо. Забелязах, че му свети лампата за катализатора - явно го няма вече :hilezh:

Влади, тя лампата лесно може да се направи да не свети. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Линк към клипчето

На това клипче нереално бързо ускорява направо. Забелязах, че му свети лампата за катализатора - явно го няма вече :hilezh:

гарантирам че клипчето е истинско и е на тази кола....а да стойш отсрани и да гледаш старт и звук....уникално

Редактирано от T.Todorov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

51269748821085770721244983610GeVS97KSOtDbift7seD8.JPG

А мислил ли си да и сложиш фолио, разбира се от скъпото, на всички прозорци, но не от най-тъмното? Първо, колата ще изглежда още по-добре, второ създава се по-голям комфорт, понеже слънцето няма да пече в купето, пазиш си салона от изгаряне. Аз ти препоръчвам фолио на Сънгард, мога да ти дам координати на официалния вносител в София, който се занима и с поставяне на фолиото за повече информация, ако проявяваш интерес. На моята кола Г4 излезна към 280лв. с поставянето.

Джантите на колата са идеални, лошото е че са малък цолаж (за тази кола) и не е модела който ребрата от вътрешния край са черни (доколкото виждам) иначе изпъкват още повече :dance:

Редактирано от morfei1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джантата от снимката е 18''-ка, най големия цолаж за А6

На А6 серийно се монтират джанти до 20 цола. Пише го отвътре на капачката на резервоара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18 цоловите гуми почват да ядат подкалника, при двама човека отзад опират по неравности в подкалника. Не споря, но аз лично не съм виждал на стандартните "малки '' мотори повече от 18 цола. На S6 обаче може да отиде на 19-ка. 20 цола се слагат рядко даже и на А8. Възможно е за бели пазари да слагат по голям цолаж. Говоря за Бг-то по принцип. Твоята с 4,2 на какви гуми е?Резервно колелоРезервно колело 16" Резервно колело 17" Резервно колело 18" Резервно колело 19" Алуминиеви джанти 7.5J x 16, дизайн със седем лъча, полирани, с гуми 225/55 R16 Алуминиеви джанти 7.5J x 17, дизайн "Star" с пет лъча, с гуми 225/50 R17 Алуминиеви джанти 7.5J x 17, дизайн с шестнадесет лъча, с гуми 225/50 R17 Алуминиеви джанти 7.5J x 17, дизайн с девет лъча, с гуми 225/50 R17 Алуминиеви джанти 8.5J x 19, дизайн със седем двойни лъча,с гуми 255/35 Алуминиеви джанти 8.5J x 19, дизайн с двадесет лъча, с гуми 255/35 R19 Алуминиеви джанти 8.5J x 19, дизайн с двадесет лъча, с гуми 255/35 R19В комбинация с "S-Line Sportpaket" Алуминиеви джанти 8.5J x 19, дизайн със седем двойни лъча, с гуми 255/35В комбинация с "S-Line Sportpaket" Алуминиеви джанти 8J x 17, дизайн с петнадесет лъча, с гуми 245/45 R17 Алуминиеви джанти 8J x 18, дизайн с четиринадесет лъча, с гуми 245/40 R18 Алуминиеви джанти 8J x 18, дизайн с четиринадесет лъча, с гуми 245/40 R18В комбинация с "S-Line Sportpaket" Алуминиеви джанти 8J x 18, дизайн с дванадесет лъча, полирани, с гуми 245/40 R18 Алуминиеви джанти 8J x 18, дизайн с пет лъча, с гуми 245/40 R18В комбинация с "S-Line Sportpaket" Алуминиеви джанти 8J x 18, дизайн с петнадесет лъча, с гуми 245/40 R18 Това е от официалните каталози за А6, вижда се че има и монтаж на 19, считам че е много рядко изпълнениеНещо се прецака текста, ако не е много ясно ще го пусна пак

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Фолио мразя, никога не съм и бил на друго мнение. Много хора са ме уверявали, обаче всеки си има виждане, нали така. :rolleyes:

на тази шестица си има задна и странични щори, които създават много приятна атмосфера, която много лесно може да не те ангажира с присъствието си.

Джанти 18" мисля, че си спят на това купе. Имам леко колебание за 19, но тогава ще е "ад на колела" :hilezh:

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влади, оня ден минавах покрай overdrive центъра в началото на магистралата и влезох в шоурума. Вътре имаше уникални джанти. Ако имаш път натам мини и ги разгледай.

http://www.overdrive.bg/index.php

ето им сайта

но на него няма джанти а само коли

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
Влади, оня ден минавах покрай overdrive центъра в началото на магистралата и влезох в шоурума. Вътре имаше уникални джанти. Ако имаш път натам мини и ги разгледай.

http://www.overdrive.bg/index.php

ето им сайта

но на него няма джанти а само коли

:rolleyes:

по скоро мисля да не ходя натам, да си нямам ядове :wall:

имам си доволно джанти.

да си довърша плановете и мисля малко да мирясям, че това няма край :hilezh:

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джанти 18" мисля, че си спят на това купе. Имам леко колебание за 19, но тогава ще е "ад на колела" :rolleyes:

айде айде, ала- бала

точно тая вечер гледах как стоят 19-ки и се чудех колко ли ще е кофти с по - нисък размер

вярно е, че в нашата мила родина всичко над 16 цола е тъпня, ама...

Редактирано от Stoil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви кажа какво ми се случи преди 2 дена. На магистралата София - Варна, малко преди Варна на Девня има един мост с дупки. Та минах там в най-лява лента, като си мислех, че ще избегна дупките. Да ама не. Предно дясно каза дан и опря в тампона. Гумите са 245/40/18 на джанта 18x8J. Еми днес открих бабуна на предно дясно колело, свалихме джантата - гумата прерязана 5 см теловете. Държеше се на външния кант само. На всичко отгоре и джантата беше малко крива. Едвам намерих втора ръка същия размер да се прибера. Та така с тия джанти за бг макс е 18 цола. Всичко повече е риск вече. Аз съм извадил луд късмет, че гумата не се е пръснала. Tогава сигурно нямаше да мога да пиша известно време. Все пак карах с около 150 км/час.

Редактирано от sky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:o :o :o

Ние все още не можем да намерим същия модел и размер гуми в България, та май ще се поръчва от някъде другаде, е**л съм я и доставката, всички големи гуми центрове се правят на ударени, явно 205/60/R16 96W е рядко и стига джантите да позволяват при слеващата смяна ще се минава на друг. Иначе причината е, че едно 10мм в диаметър и около 15см дължина метално парче се заби в гумата, като успя да свали малко и от боята на калника :bia::rolleyes::steinigung:

Добре че поне беше през протектора, защото гумаджията я залепи с армирана лепенка, въпреки скъсания тел, но не си е работа така...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

карайте внимателно и бавно бе момчета!

аз да чукна на дърво, нямам никави ядове с дупките.

само нещо имам чувството, че започва предницата ми да се поразбива. Още съм на фаза съмнения, но си знам.... 10000км в БГ и готово :rolleyes:

най се дразня на магистралите - отвратителни са!

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви кажа какво ми се случи преди 2 дена. На магистралата София - Варна, малко преди Варна на Девня има един мост с дупки. Та минах там в най-лява лента, като си мислех, че ще избегна дупките. Да ама не. Предно дясно каза дан и опря в тампона. Гумите са 245/40/18 на джанта 18x8J. Еми днес открих бабуна на предно дясно колело, свалихме джантата - гумата прерязана 5 см теловете. Държеше се на външния кант само. На всичко отгоре и джантата беше малко крива. Едвам намерих втора ръка същия размер да се прибера. Та така с тия джанти за бг макс е 18 цола. Всичко повече е риск вече. Аз съм извадил луд късмет, че гумата не се е пръснала. Догава сигурно нямаше да мога да пиша известно време. Все пак карах с около 150 км/час.

И аз на пътя София-Варна преди време кривих джанта, но на А8-цата.

Гуми си купувам само от Германия. Тука като излезе новия модел и разбират след една година. За последните гуми, за които питах от Камор Тайърс ми отговориха, че такъв модел няма.

Редактирано от carlitobrigante
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

карайте внимателно и бавно бе момчета!

аз да чукна на дърво, нямам никави ядове с дупките.

само нещо имам чувството, че започва предницата ми да се поразбива. Още съм на фаза съмнения, но си знам.... 10000км в БГ и готово :rolleyes:

най се дразня на магистралите - отвратителни са!

Хм, нереално ми се струва да ти се разбие толкова бързо окачването, въпреки че колата е на повечко километри. Просто специално 4F изглежда като тежкотоварна руска вседеходна машина отдолу...

carlitobrigante, покрай ходене до Германия ли си купуваш или поръчваш от някъде по интернет?

Редактирано от Cucurko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, нереално ми се струва да ти се разбие толкова бързо окачването, въпреки че колата е на повечко километри. Просто специално 4F изглежда като тежкотоварна руска вседеходна машина отдолу...

забравяш, че съм с 18-ски и със спортно окачване. Има доста вибрации , които няма какво да поеме. При мен окачването ще се разбие по-бързо дори само от неравностите. Няма значение де, ще се сменя като му дойде времето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
Дано все пак не ти се налага скоро...

ами каквото е. Тук нямам думата :rolleyes:

пазя си я прекалено даже....

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:o :o :o

Ние все още не можем да намерим същия модел и размер гуми в България, та май ще се поръчва от някъде другаде, е**л съм я и доставката, всички големи гуми центрове се правят на ударени, явно 205/60/R16 96W е рядко и стига джантите да позволяват при слеващата смяна ще се минава на друг. Иначе причината е, че едно 10мм в диаметър и около 15см дължина метално парче се заби в гумата, като успя да свали малко и от боята на калника :bia::rolleyes::steinigung:

Добре че поне беше през протектора, защото гумаджията я залепи с армирана лепенка, въпреки скъсания тел, но не си е работа така...

При мен лепенки не помагаха. А на всичкото отгоре, като те видят с такава кола освен, че надуват цените ами и казват по една не продаваме. Баси хората сме ние. Направо не ми се живее тука вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, за една те гледат много странно, аз питам все за две, защото грайферът на другата е към 6мм, и ще отиде за резервна, чаках сума ти време да се обадят дали могат да доставят и никой не може :bia::steinigung::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

carlitobrigante, покрай ходене до Германия ли си купуваш или поръчваш от някъде по интернет?

Поръчвам при човека, който доставя частите за всички по-редки коли в София. Не говоря за Аудита, а за други марки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...