Jump to content

Ауди - фен от Африка


Recommended Posts

Zdraveite na vsichki,

az sum Audi Fan Bulgarin ot Uzna Africa...i sum chlen na nashia mesten club " Audi Club of South Africa" interesno mi e da se prisuedinja kum vashite discussii i mi e lubopitno da ostanovja kakvo sledvane vuv Bulgaria ima Audi kato marka....

Do skoro

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zdraveite na vsichki' date='

az sum Audi Fan Bulgarin ot Uzna Africa...i sum chlen na nashia mesten club " Audi Club of South Africa" interesno mi e da se prisuedinja kum vashite discussii i mi e lubopitno da ostanovja kakvo sledvane vuv Bulgaria ima Audi kato marka....

Do skoro[/quote']

Здрасти и добре дошъл. Много се радвам на това, че чак оттам, където си, си успял да ни издириш и да се регнеш при нас.

Тук, в България, марката Ауди е много популярна и много обичана. За съжаление все още й е останал мъничко от имиджа на кола за престъпници с ниски чела, златни ланци и големи пистолети. Имидж, който ние, чрез нашите сбирки в София два пъти в месеца, както и чрез този форум, се опитваме да оборим и да го заменим с истинския имидж на Ауди - автомобил за хората, които искат всичко ценно от автомобилния свят в една луксозна кола. Много от нас във форума все още карат различните вариации на Ауди 80 (преди А - серията), но все повече се виждат и А4, А6 и т.н.

Свързва ни общата любов към марката Ауди, както и едно приятелство, подкрепяно с бира на редовните ни срещи.

Сега ти си наред - как стои въпроса с любимата марка в ЮАР? От какви хора се кара, има ли много S и RS? Имате ли си свое Ауди-общество, събирате ли се, можеш ли да ни дадеш линк със снимки от ваши мероприятия? Какво Ауди караш ти и обичаш ли го? Въобще всичко, което би могло да ни "приобщи" виртуално към Ауди-каузата в ЮАР, където имаме свой "представител" в твое лице?

Бъди здрав и пиши - не само тук, но и в целия форум. Всичко хубаво ти желая! 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hey Magnus,

mersi za toploto priemane ;-)

Imame club tuka no za zalost ne sme mnogo mnogo activni poslednite meseci (edno officialno subitie za 3 meseca) inache za pitieta i za taka narechenia Breakfast Run (subirane Subota - Nedelja rano rano kato njama nikoi oshte po putishtata i se kara v konvoi do njakoe zavedenie izvun grada za zakuska kafe i lafche) no inche tova e ....snimki ot nashite subirania....gettogether1.jpg

gettogether2.jpg

Tuk Audi prodava okolo 18000 koli godishno ( novi tova e ) i pazara ne e mnogo mnogo goljam no imameme vsichko ot S2 do RS6 no mnozinstvoto sa B5 & B6 A4 / A3 i TT

Az v momenta karam B6 1.8T Multitronic .....snimka mybaby.jpg i e vtoroto mi Audi za poslednite 5 godini i mechtaja za novoto RS4 no tova oznachava he trabva da pochna da ohazvam Bankovia mi manager ;-) i kato se ima v predvid che e cheren sus mustaci njama da stane skoro .

:P ]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл и от мен!

Да те питам нещо... като пускаш постове над прозореца където въвеждаш текст има ли една синя кутийка в която пише EN? Ако да, то моля те натисни върху нея докато стане червена за да можеш да пишеш на кирилица, вместо на majmunica. :D Много ще сме ти благодарни! :P

Радвам се, че се намират хора на които да им харесва новата RS4ка освен само на външен вид. За мен това е (пълно) разочарование...

Олеле! Къде са му сложили волана на тази красива кола? :shock: Лудост!!! :lol:

Я опиши моля те какво е усещането да караш Мултитроник - много ли е по-различно от обикновен автомат? Винаги съм се чудил... :roll: Не го намират за сполучлива технология, дано твоя не прави мизерий.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еха.... добри колици карате вие в ЮАР. При нас също има доста нови Ауди-та, от всякакъв вид.. но за съжаление истинските ентусиасти, като нас от клуба все още не са се сдобили с по-новите модели като твоето. Има известен напредък в това отношене, но за хубавите коли парите се основен фактор, а тук все още са ни кът :P. Надявам се да научим още много за любимата марка в африка от теб. Поздрави и... там май сега беше зима... :shock: по-малко "студени дни" :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забележете емблемите до левия стоп на първите 2 коли на най-горната снимка :lol::D

Младежи, колегите в Южна Африка имат лееееко по-добър автопарк от нашия :P Освен да си пожелаем скоро да ги понастигнем 8)

Добре дошъл и от мен, Веско....

Ще се радвам, ако успеем да задържим интереса ти :shock:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да мерси сега забелязах и видях другите разговори на тази тема....за залост 9 години извун БГ не ми се е отразило добре на пецатането :P знам кофти е сузалявам

ауди е " Vorsprung durch Technik" и в основата на този прогрес е нова технологиа новото RS4 е тоцно това волана е супер.....

Multitronic-a е леко капризен и темпераментен и ми отне 2 год да свикна напълно сега бих купил DSG само ......но доста софтуер upgrades сум правил на колата и сега е ОК

Но прав си Ауди в будеще набляга на DSG

ПС/извинйавате за граматиката ми това е мъка голяма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо ме размаза с тая снимка :))))

Тук взимаш твойта снимка и връщаш 7 до 15Г назад...

Но това не значи че не обичаме АУДИ.. точно за това сме тук .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо ме размаза с тая снимка :))))

Тук взимаш твойта снимка и връщаш 7 до 15Г назад...

Но това не значи че не обичаме АУДИ.. точно за това сме тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо ме размаза с тая снимка :P)))

Тук взимаш твойта снимка и връщаш 7 до 15Г назад...

Но това не значи че не обичаме АУДИ.. точно за това сме тук

какво имаш в предвид ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бах мааа му! До къде я докарахме....... да си правим software update на колите :x

Представям си реплики от някоя клубна среща след Х (или ХХ!?) години:

"Момчета Ауди са пуснали новия service pack за новата А4ка - днеска си го ъплоаднах и как вървиии, мале-мале!"

.... ще заведа синът ми някой ден в автомобилен музей и ще се спрем пред едно Ауди 100 C4 S4 2.2l 230 коня, 350Нм... 6 скорости и то ръчни (к'во ли пък беше т'ва?).... Как да му обясня каква кола е (била) това и какви боклуци има в момента по улиците???? :?

....... обява в мобиле.де: "Продавам А4 1.8Т Мултитроник, последен software revision 8.458b!"

DSG е спортна скоростна кутия. Мултитроник е направен повече с идеята да донесе повече комфорт, да не усещаш как ускоряваш. DSG е ползвана в S1, ще бъде ползвана в новото S6 и евентуално в новото Порше Турбо.

Проблема за който съм чел при Мулти троника е, че тази верига, която предава въртящия момент се скапвала или конусите се надирали... не се сещам вече точно каква беше бозата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами приатели така е - софтуер е последното нещто на Tuning - мояата е стандартно 150 коня сус лек софтуер 180 коня сус софтуер и Коо4 турбо над 200 ...... Мултитроника да има такива проблеми и затова плащаме луди пари за гаранциите до 100000 км или 5 години каквоте се сцупи АУДИ сменяа без проблем :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро ми беше заверена една А6-ца 2002 година, с мултитроник. Беше се скъсала задвижващата верига на кутията и беше изпочупила доста неща вътре. Тази кутия е необслужваема. Дори и не се продават части за нея, тя си е производство на Ауди. Нова кутията струва 29540 лева в Юнитрейд, но има опция да дадеш старата и да вземеш рециклирана от Германия "само" за 13500 лева :shock: Така и направихме и сега колата е ОК. Иначе е много добре за каране :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... ще заведа синът ми някой ден в автомобилен музей и ще се спрем пред едно Ауди 100 C4 S4 2.2l 230 коня' date=' 350Нм... 6 скорости [/b']и то ръчни (к'во ли пък беше т'ва?).... Как да му обясня каква кола е (била) това и какви боклуци има в момента по улиците???? :?

Ти нямаш сърце ти не знаеш що е болка :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е Мултитрониц тези под 15 кг и не се отваря за сервиз само нова е маиката както с ECU-то

Добре е че не работи на Windows поне :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дощъл и от мен!!!!

Супер Аудита карате там-дай боже и ние да покараме някой ден такива :-)))).Ако имаш възможност пусни още снимки-ма мен са ми безкрайно интересни предполагам и на другите.Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси Круме,

ами имам тонове снимки и видеос --- ето един линк кум някои снимки от последната ни сбирка на писта......

http://www.vescomilkov.com/Audi/skidpanevent.html

ако някои се интересува имам и различни видео клипове

доскоро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл и от мене. Радвам се че вече имаме член на клуба и от Африка даже :P Аудито ти е страхотно карай си го с кеф!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веско, добре дошъл

Загледах се в снимките - как ми се иска да съм там с някое quattro - ехх, мечти

За клипчетата - ако можеш качи ги на сайта си или на някой free сървър - освен мен, сигурно и много други фенове биха искали да ги видят :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за всичко,

ами като ми остане време довечера бих качил клиповете имам тонове.....най популярниа е RS4 vs M3 по Московска магистрала виздали сте го нали карат като маниаци.....доскоро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...