Jump to content

auditeam  

68 гласа

  1. 1. ?????? ?? ?? ?????? ?????? ?? ????????? ?

    • ??
      39
    • ??
      29


Recommended Posts

Питам аз защо прецакахте подписите във форума във нито един сайт във света и по специяно тези свързани със ауди не съм виждал такова отрязване защо стана тъка на кой му идват дълги темите питам аз ????????????????????? хайде бе хора кво си траете по въпроса 2 месеца гавра стига ша правим преврат........... :flipoff:

Адрес на коментара

Това рязане на подписа и мен много ме нерви. Супер тъпо е, а място НЕ се печели! Моя подпис е ограничен по ШИРОЧИНА, при положение, че има достатъчно място за поне два пъти по-широк!

Адрес на коментара

Стига ве колеги, не сте прави, тая тъпня с подписите я джуркаха ЦЕЛИ 3 дни/тва понеже са печени момчета IT спецове/, една раЛта да се върши толко време нема начин да е тъпа и безсмислена. :rolleyes:

Адрес на коментара
Стига ве колеги, не сте прави, тая тъпня с подписите я джуркаха ЦЕЛИ 3 дни/тва понеже са печени момчета IT спецове/, една раЛта да се върши толко време нема начин да е тъпа и безсмислена. :rolleyes:

Само ми прочети подписа и ще разбереш колко добра работа е свършена :flehan:

Адрес на коментара

Пак ще кажа, че на мен ми дреме, колко ми е голям подписа! Но мога да споделя, че посещавам няколко чуждестранни форума, свързани само и единствено с AUDI и там такива ограничения липсват!

Адрес на коментара
Само ми прочети подписа и ще разбереш колко добра работа е свършена :rolleyes:

Петре да не ме познаваш да ми четеш поста буквално......... Мислим се знаеме деа. Но съм на 67% иначе бих им написал нещата в прав текст, не че и сега не бих, ма не си струва щот резултати нема има, те са доказани......... дет с такива хора не мое се комуникира по нормален начин и да се постигат нЕкви резултати, темата е нагледно доказателство, сичката я свършИха във форума, че с подписите се захванаха............ Трее ли ти обяснявам?

Адрес на коментара
сичката я свършИха във форума, че с подписите се захванаха............ Трее ли ти обяснявам?

Нали и те трябва да пунтират дейност :rolleyes:

Адрес на коментара
Петре да не ме познаваш да ми четеш поста буквално......... Мислим се знаеме деа. Но съм на 67% иначе бих им написал нещата в прав текст, не че и сега не бих, ма не си струва щот резултати нема има, те са доказани......... дет с такива хора не мое се комуникира по нормален начин и да се постигат нЕкви резултати, темата е нагледно доказателство, сичката я свършИха във форума, че с подписите се захванаха............ Трее ли ти обяснявам?

Боби, да не ме познаваше, та да не се сетиш, че поста ми не е за теб! Имаме си хубава българска поговорка по случая "Думат ти дъще, сещай се снахо!". И те така :rolleyes:

PS: Давай да смучем бири а не ги гледаме тия подписи!

Адрес на коментара
PS: Давай да смучем бири а не ги гледаме тия подписи!

Голям диоптер требва да са ти далЕ у ортопедията та да го виждаш подписа :rolleyes:

Адрес на коментара
Питам аз защо прецакахте подписите във форума във нито един сайт във света и по специяно тези свързани със ауди не съм виждал такова отрязване защо стана тъка на кой му идват дълги темите питам аз ????????????????????? хайде бе хора кво си траете по въпроса 2 месеца гавра стига ша правим преврат........... :rolleyes:

Хайде колеги гласувайте не се срамувайте...... :flehan:

Адрес на коментара
Голям диоптер требва да са ти далЕ у ортопедията та да го виждаш подписа :flehan:

Смот! Май не правиш разлика между ортопедия и очен кабинет :flehan: А подпис нЕма как да видиш - он е аФтоматично цензуриран :rolleyes:

Редактирано от PRR
Адрес на коментара
Кво да гласуваме, като сабахлем няма да има помен ни от тема, ни от анкета :flehan:

Долу коминизЪмЪ :rolleyes:

@Шамана: разлика правим ма къде виде подпис ми е чудно, некви модни цаки са ти дали от единия от двата кабинета :hielzh:

Редактирано от Don_Diego_
Адрес на коментара

Кво да гласуваме, като сабахлем няма да има помен ни от тема, ни от анкета :flehan:

[/quo ха ха и как така при положение че мнозина го изкат модераторите ще увъжат мнозинството щот иночи няма да са никви модератори а игоисти налагащи своето мнение на останалите а аз знам че те са мъдри хора и ще вземат правилното решение по темата... :rolleyes:

Адрес на коментара
ха ха и как така при положение че мнозина го изкат модераторите ще увъжат мнозинството щот иночи няма да са никви модератори а игоисти налагащи своето мнение на останалите а аз знам че те са мъдри хора и ще вземат правилното решение по темата... :rolleyes:

Гаранция...

Адрес на коментара

Аз смЕтам, че мое се отпусне мъъънинко размера, да речем на кратките постове подписа не може да земе празното място отдолу, ама как па някой по грамотен не я пусна таз тема ... :)

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...