Jump to content

Монтиране на допълнителните уреди


sloter

Recommended Posts

Искам да сложа отдавна мечтаните допълнителни уреди (t° и налягане на мслото, волтаж). Знам, че има такава схема във форума, но не мога да я окрия. Всичко, което намирам в момента е тази схема: http://audibg.com/forum/index.php?act=atta...st&id=25787

Интересува ме нещо по-конкретно - кой кабел - къде как? Или ако някой има снимков материал - личен или изнамерен от някой сайт.

Датчиците ми не са монтирани на двигателя още - може ли инфо как става (пак - кое, къде).

Ще съм благодарен ако получа помощ.

По дяволите - намерих темата:

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=5726&st=0

Нищо чудно, че се криеше - от 2005-та е :hilezh: Нека ако модовете преценят да изтрият моята тема, а да ъп-нем оригиналната.

Редактирано от sloter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото си спомням твоя мотор беше RU?

За всеки случай си погледни конзолата на масления филтър, дали има тапа за датчика за температурата - развива се с шестограм, защото на мойта старата нямаше и се наложи да си купувам конзола от PM мотор.

o632840758640781250.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А при мен изглежда ето така:

Нямам отвор за датчика за температурата. Предполагам, че и аз трябва да си търся такава конзола :bia:

s7301670.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смени го това маркучле най-топред, преди да е протекло!

/колегата беше по-бърз :bia:

Редактирано от vilik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам,ще ти трябва конзолка!

Отвиването от блока е леко приключение,после неква гарнитурка си купи или измисли,че от тая конзола се получават понякога неприятни течове :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък имам следната дилема: Имам блока с 3-те уреда, имам отвор за температурата на конзолата! на пръв поглед- пей сърце! Обаче: блока с уредите се окабелява с букса върху платката - т.е. няма кабели към всеки от уредите, който да се свърже със съответните датчици и подсветката, а вместо това, на гърба на платката е цъфнала една букса - мъжка, която по идея трябва да се свърже с женската букса за кабелите от датчиците! да, ама нямам точно женската букса, а няма начин и да разгадая кой от пиновете на буксата върху платката за кой уред е! така че колеги - ако някой знае -помагайте! Гарантирам ви топло посрещане за следващото лято в Бургас! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам,ще ти трябва конзолка!

Отвиването от блока е леко приключение,после неква гарнитурка си купи или измисли,че от тая конзола се получават понякога неприятни течове ;)

Тази гарнитурка много трудно се намира, за това клингирит 2мм и време, старание и малко силикон и заспива ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази гарнитурка много трудно се намира

Не беше така, даже в Ауто плюс я имаха налична, сега не ми се вярва да е по различно положението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

я да поизтупаме темата този датчик камбанка за налягане на маслото за уредчетата защо има два пина колеги

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

На някои камбани пина за крушката е означен със знак за крушка но на моята камбана пише G и WK така че кой пин е за лампата и кой за уреда ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На някои камбани пина за крушката е означен със знак за крушка но на моята камбана пише G и WK така че кой пин е за лампата и кой за уреда ?

G е за уреда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

Колеги, помогнете с някаква схема за връзване на Б4. Уредите са неделими мисля. От Б4 свалени. Отзад има една единствена бяла букса. Датчиците са монтирани и са вързани по схема, която намерих тук. Дали обаче не е за 90-ка. ?

Редактирано от Alexanderi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

колега ако нямаш схема пиши ми на лично ще ти пратя едни схеми от колегата иво динков аз скоро свързах неделимите уреди с тях без проблем

Редактирано от stangata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 years later...

Колеги и аз си купих вече тези уреди за б4 с едната букса, но бъкел не разбирал от тоци. От София съм ще се радвам, ако някой колега от София ми покаже как да ги вържа! 0877858509 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 27.05.2013 г. at 21:25, stangata написа:

колега ако нямаш схема пиши ми на лично ще ти пратя едни схеми от колегата иво динков аз скоро свързах неделимите уреди с тях без проблем

Колега може ли малко помощ и за мене? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...