Jump to content

Sony PlayStation 2,3 или X-Box


GiN

Recommended Posts

Кажете коя е най-подходяща от към разнообразие на игри? С коя няма да имам проблем с "домашно" записани игри?

Колко пари струва чипосването на всяка една?

И трите ли могат да се ползват онлайн?

Могат ли да се връзват педали, кормило, пищови, джойстици и други такива към тея конзоли?

Ще купувам вече, то на компютрите не им се издържа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За критерийте по които търсиш - Xbox 360.... незнам само, какво искаш да играеш, след като питаш за слагане на "пищов" на конзолата. Патиците и "чинийките" от старо Нинтендо трудно се класират до God of war, Assassin's Creed и т.н :)

Редактирано от EzRoLiT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за Xbox360. PS2 вече е отживелица. PS3 мисля, че все още не може да се хаква, така че и него не бих го броил като конкурент. Преди няколко месеца ми дадоха един Xbox360 да му търся хакер. Тук в София има един пич, който хаква много професионално срещу 50 до 70лв, взависимост от DVD устройството на Xbox-a. Носиш му я, след 30-40 мин си я взимаш хакната + DVD със софтуер за записване на игри + една игра подарък. После ти трябва само една Dual layer записвачка за компа ако нямаш (40-50лв.) и почваш да печеш игри от Замунда колкото душа ти иска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

X-box 360

Инъче си много прав че с Pc-та за игри не се издържа. Чиста работа си е конзолата. Пускаш я на LCD-то Full HD, и си играеш кат бял човек.

Редактирано от DJ_Vasko_C
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

X-box 360

Инъче си много прав че с Pc-та за игри не се издържа. Чиста работа си е конзолата. Пускаш я на LCD-то Full HD, и си играеш кат бял човек.

То почти няма игри на Фул ХД... Аз знам само ГТА4, разбира се за ПС3... То за другите конзоли няма и как да има Фул ХД...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен не е от голямо значение дали ще е фул или не. Хубаво е, че ще цъкам на тв-то и няма всяка година да се чудя как да ъпвам компа, пък на всяка втора да го сменям.

Викате Хбокса може да се хакне. Гледам, че продават и волани за него. Кой модел бихте препоръчали, и каква всъщност е разликата между моделите?

Така като гледам, май имат разлика в паметта и в четеца.

Игрите които са ПС, стават ли за Хбокса? Примерно, гранд туризмо? Ако игрите се пишат само за определена конзола, то тогава за коя има най-богат избор?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Игрите си се пишат за всяка конзола по отделно. По отношение на пиратските игри за Хбокс има най-много такива.

Воланите са със скорости с бибрации ала-бала...

edit:

хайде редуцирай ненужните цитати ако може до нула. Мерси!

Wizi

Редактирано от Wizi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Игрите си се пишат за всяка конзола по отделно. По отношение на пиратските игри за Хбокс има най-много такива.

Воланите са със скорости с бибрации ала-бала...

ем да точно нали не случайно е майкрософт ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък ще дам глас за ПС3. Класиката си е класика. Най-добрите заглавия са ексклузивно за ПС3.

И феновете на кутията да се пъчат и да пробват, много добре знаят, че заглавията за ПС3 нямат конкуренция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки че и wii-to не е никак лошо с тея джойстици :rock::lol:

С единствената уловка, че трябва да си под 10 годишна възраст, за да играеш :lol:

Аз пък ще дам глас за ПС3. Класиката си е класика. Най-добрите заглавия са ексклузивно за ПС3.

И феновете на кутията да се пъчат и да пробват, много добре знаят, че заглавията за ПС3 нямат конкуренция.

Разликата е, че човека търси точно обратното на това което предлага ПС3. Иначе само като погледнеш списъка с игрите за ПС3 и :rock:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе едва ли само за 10 годишни ги пазаруват тези Нинтендота че да надминат по продажби PS3 :rock:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мечатая за деня, в който ще мога да си напазарувам Xbox+ТОВА. В този ден ще си купя и огромен телевизор с озвучаване на цената на запазено А6 С4...малко му трябва на човек да е щастлив :rock:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък ще дам глас за ПС3. Класиката си е класика. Най-добрите заглавия са ексклузивно за ПС3.

И феновете на кутията да се пъчат и да пробват, много добре знаят, че заглавията за ПС3 нямат конкуренция.

Ако имах пари да си купувам игрите, щях да си купя PS3. Или пък бих си ъпгрейдвал компа... Все едно. Идеята е, че Xbox-a е по-бюджетното решение, с оглед хакването и печенето на игри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе едва ли само за 10 годишни ги пазаруват тези Нинтендота че да надминат по продажби PS3 :stupid:

Разумът на 10 годишен, без проблеми вирее и в тяло на доста по-възрастен човек :rock:

Аз мечатая за деня, в който ще мога да си напазарувам Xbox+ТОВА.

Project Natal все още не показват, как ще е възможно да играеш .... Devil May Cry 4, Prototype или някой shooter ? :D

Редактирано от EzRoLiT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За разликите между ПС3 и Хкутията няма какво да се говори... Най-малкия диск с игра за ПС3 е 25ГБм докато за кутията е максимум 8.4гб. Сметнете къде може да има по-добра картина и звук и каквото и да е ... Имам ПС3 от 10 месеца досега съм дал около 1000 лева за 8-8 игри. Които скоро ще пусна в продажба на половин цена...

За Far Cry 2 си взех една седмица отпуск дори. Играх по цял ден и неможах да я врътна за тея 7 дена...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...