Jump to content

Монтаж на газова бутилка на b4 avant


Recommended Posts

Здравейте, решил съм да си слагам газов инжекцион, но не мога да реша каква бутилка(с каква големина) и къде да я сложа в багажника така че най малко да ми пречи.Мислил съм и за варианта на бутилка на мястото на резервната гума но си мисля тогава къде ще сложа гумата и има ли място в такива случай върхи бутилката на резервна гума тип "бандажна".Колата е B4 комби 1.6, с малко дете съм и ми трябва място и за количката.Бих бил благодарен на съвети и снимки как вие сте решили проблема с подобни коли дори и А4 комби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм я сложил на мястот на резервната гума.Защото ако е там мога да сложа гумата където си поискам когато трябва да сложа нещо голямо което иска да са пуснати облегалките.Ако пък я сложиш зад облегалките нали се сещаш ,че неможеш да местиш нищо вече и забравяш за падащите облегалки.Само ,че аз си намерих една от онези тънките гуми и сега ми заема по -малко място в багажника и това е за мен по-добрия вариянт.ПО този начин вече 4 години си я карам и ми е добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм по абсолютно същия начин и мисля че така е най удобно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм по абсолютно същия начин и мисля че така е най удобно.

Освен това тук в града не нося резервна гума.Само като ходя надалеч я мятам в багажника

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От личен опит мога да ти споделя че най-удачната бутилка за нашите коле е тази с формата на резервната гума. Преди време слагахме една пура на един приятел с Авант и пробихме резервоара като я закрепвахме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време колегата The_Machine беше пуснал размерите на бутилките, ама гледам не се виждат вече...

http://audibg.com/forum/index.php?s=&s...st&p=870865

Ето ги пак:

viu1256570709d.jpg

viu1256570750i.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...