Jump to content

То ме знаете, ама аз да си мина по реда :-)


Zbryovka

Recommended Posts

Аз съм Збрьовка Магнусовица.

Не карам, щото правя услуга на обществото - една жена по-малко по улиците ;)

Иначе съм фен на клуба, ама ако се издам, че и на Ауди, веднага ще ме изнудят да турим чип и титаниеви шнурчета в купето :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелеееее... Човек за малко да обърне гръб вкъщи и...:D;);)

Хайде честит ви нов официален член/ка! Да ни е сладко на всичките! Така е, като ревем като говедца за жени във форума - на ни сега! Сами си го изпросихме, ама де да видим... :D:D:P

Мадам, да Ви честитя освен избора на правилния форум и марка и да Ви приветствам с добре дошла в нашите форумни редици! Изборът на другото важно нещо за една дама сте го направили вече - той е още по-"як". :P;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опссс... :D Това малко семейна тема и гледам народа много не гледа да се меси :P И все пак хвала за ентусиазма и току виж един ден сте си сменили фамилията на Аудеви :D Поне има единодушие за марката ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опссс... Това малко семейна тема и гледам народа много не гледа да се меси :P 

Лелееее, току-що ми резна приветствените слова, дето ги чаках с нетърпение ;)

Но аз се надявам, че просто народа кърти по това време :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла и от мен.. :box: Тамън ще има и вече тук, във форума, някой да опъва юздите на половинката ти и да го тапи....Че той тука на ГУРУ се е обърнал ....Магнусе :D:D:P:D Ей, и да не се биете за компа в къщи - по-полека :bia: ...А Хитман като се накани най-после да пусне и филмчето от събора(изпратих му го на диск 4 дни след това), ще видите и как точно стреля - няма значение калибъра :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Че той тука на ГУРУ се е обърнал ....Магнусе ;)  :D  :D  ;)...

Златни ти уста, батенце, здраво ти сърце и пълен ти джеб! С тия приказки леко и неусетно с каква почерпка се сдоби... ;):D:D Само да се видим и...

А комповете са два, така че, споко. Ние сме хай-тек семейство. :P:P:o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички. :littleangel::wub:

Едва ли ще ме видите да пиша из сервизи или из тунингите, но виж, некоя простотийка в извън темата със сигурност ще плесна :):hearts:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...