Jump to content

AMI (Audi Music Interface) стъпка по стъпка


sky

Recommended Posts

Докторе, виж настройките на нерото - то ти скапва качеството в жалък опет да натика повече музика на диска… Преди помня, че имах подобни проблеми но съм вече години на мак и не помня къде какво се гледаше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • Отговори 82
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Има ли някакъв начин за гледане на видео въобще? Моля те сподели също така ако знаеш за TV функцията,как може да се подкара.При мен оригиналния Тв-тунер липсва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ти ще караш ли или ще гледаш. Трудна и скъпа работа. Не се занимавай. Трябва да смениш и дисплея, защото сегашния ти няма вход за тунер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще карам де :) Просто ми се искаше да си го направя ако има такава възможност.Очертава ми се да шофирам от Норвегия до България и поне за децата нещо да зяпат и да седят кротки......а и не само заради тях :) Мерси все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-лесно и по-евтино е да сложиш два плейър-а в задните подглавници, а и за тях ще е доста по-удобно. Щото гледането на централният дисплей от зад си е тегава работа..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То в движение не бачка. А и може само тв да се гледа. Това ти трябва 

 

http://www.kufatec.de/shop/de/Audi/A8-4E/Audi-OEM-Kopfstuetzen-integrated-Rear-Seat-Entertainment-Alpine

 

колко да не бачка :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то може да си го разкодираш но нали не мислиш, че може да се занимаваш с него в движение. А и още нещо, СПИРАТ ефирната ТВ. Отиваш на дигитална, а това незнам дали бачи изобщо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въобще не се занимавам, DVDтата си вървят и в движение, цифровата TV не ги плаши, а в задръстванията си е гот да гледаш някой клип без да прекъсва. Но и това е индивидуално - всеки се радва на различно нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Колега, ако не е тайна, каква е цената, как стои въпроса с доставката и къде ти го монтираха?

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
  • 4 weeks later...

От вчера съм с това:

http://www.suwtec.de/Audi-MMI-2G-USB-Interface-inkl-AMI-Steuerung-USB-NEU_1

 

До момента бие по функционалност и Dension 500 и GROM Audio MOST. 

Общо взето емулира Audi Music Interface, MMI го разпознава като AMI и няма ограничение на папки и файлове.

Много съм доволен за цената!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От къде го взе? И не пише поддържаните устройства. Ще стане ли на RNS-E на Б7-ца?

Редактирано от madison
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...