Jump to content

Ауди А6 парктроник 98 год


Guest eriberto

Recommended Posts

Здравейте проблема е следния.Днеска ходих на ''Майстор'' да ми оправи парктроника започна с диагностиката ,при което се оказа единия датчик скасън оправихме го другия проблем е Скъсан/прекъснат зумер ,който така и не намериха къде се намира този зумер ако някой се е сблъсквал с подобен проблем или знае къде е тоя мистериозен зумер нека каже.Писва само веднъж и до там сега е момента да оточня и ,че е само заден парктроника .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте проблема е следния.Днеска ходих на ''Майстор'' да ми оправи парктроника започна с диагностиката ,при което се оказа единия датчик скасън оправихме го другия проблем е Скъсан/прекъснат зумер ,който така и не намериха къде се намира този зумер ако някой се е сблъсквал с подобен проблем или знае къде е тоя мистериозен зумер нека каже.Писва само веднъж и до там сега е момента да оточня и ,че е само заден парктроника .

ако е седан, зумера е под кората която е зад задните седалки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........Писва само веднъж и до там сега е момента да оточня и ,че е само заден парктроника .

Как така писва само веднъж пък е прекъснат..... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама го няма там ,явно е махнат някакви идеи от сега нататък ,какво да правя.

Ами още като запалиш и включиш на задна писва и до там

Да ама го няма там ,явно е махнат някакви идеи от сега нататък ,какво да правя.

Ами още като запалиш и включиш на задна писва и до там

Поне майстора казва така ,че зумера пискал ама мен ме съмнява като го няма как ще писка аве майстори писка някаква друга грешка според мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама го няма там ,явно е махнат някакви идеи от сега нататък ,какво да правя.

Ами още като запалиш и включиш на задна писва и до там

Добре,какво писва като включиш задна щом го няма и е махнат......явно е това което търсиш.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на диагностиката ми показа ,че ми липсва зумера и наистина липсва явно предишния собственик го е дразнил мурдарска работа и направо го е махнал тоя зумер.Та от къде да го взема тоя зумер ми е въпроса ,ако някой има идеи...пакртроника е фабричен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега търсих нищо не открих утре ще пратя снимки имам една кутия не знам две ли трябва да са в тая кутия се намира кабела за датчиците и някакъв друг ,който отива напред има ли вероятност да е в таблото на колата тоя прослувут зумер ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е от зумера а е от някой от датчиците нали са 4-ри :)

Когато ти писне като тръгнеш назад един път продължително имаш звук къде търсиш зумера :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е от датчиците защото обясних ,че е закачан на компютър и са всичките наред дава прекъснат зумер търсихме,но не го открихме къде е явно липсва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

или аз съм тъп или не рабирам :hilezh: .. ама от това което прочетох до момента хем е прекъснат(зумера) , хем пищи (макар и ведъж!!) , хем пък нямаш идея къде се намира, отпред ли е,отзад ли е...???? :huh:

кое от всичко е верно и кое не ,защото по някъкъв начин всичко изброено до момента противоречи и изключва предното твърдение.... :huh:

ако е изключен - как аджеба пищи????? :hilezh:

ако пищи - как не може да определиш поне отпред ли е ,отзад ли е??? ок, не точно къде се намира но поне в кой отсег на колата е... :huh:

ако трябва(при положение че изписква ведъж за кратко) ти търсиш и слухтиш, а някой включва на задна да пяисне и изключва и така докато го откриете...!!!

успехи!!! :bia:

Редактирано от st.pi4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами явно не си чел внимателно изписква веднъж по думите на майстора било зумер само,че пищи зашото накладките са за смяна,а оня хитрия мисли ,че зумера на парктроника ,а иначе по каталог зумера трябва да е отзад в кората ама нещо го няма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:huh::bia::lol:

улучил си на майстор!!! :huh::hilezh:

другия път пак при него да идеш!!! :hilezh:

за това ,че са за смяна накладките пищи при подаване на контакт , не при включване на задна скорост!!!! :huh:

успехи!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само остана въпроса къде е тоя зумер :lol: и ако е изтръгнат какъв да сложа колеги някой няма ли такъв парктроник голям проблем се оказа :)

вече има няколко човека които ти казват къде е зумера, защо въобще продължаваш да питаш!?!??!?!?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...