Jump to content

Продава се AUDI A3 1,8 T Quattro


Recommended Posts

Бургас винаги досега на 2-3 обяви съм попадал сЪ най-скъпите автомобили незнам защо ... :rolleyes:

явно качеството си има цена, а и в Бургас винаги е по-скъпо от другите градове, ето не стига че нефтозавода е на една крачка от града а караме най-скъпото гориво в цялата страна, необяснимо но факт.

Цената ти е нереално висока, синко.

заповядай да видиш колата на живо, тогава ми говори за цената, ако наистина имаш интерес. Ако мислиш че те лъжа за реалните километри или състоянието на колата, то ще ти платя горивото и в двете посоки от кадето и да си. Ясно ми е пазара на коли в какво положение е на този етап, но аз продавам ''истинска'' кола в топ състояние, със всичко платено, сядаш и караш.........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 75
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз съм сигурен, че един от първите пет човека, които видят колата ще я купи. Просто на тая цена няма кой да се навие да я гледа даже.

Хубаво, че си оценяваш колата, но пазара си е пазар и хората имат огромен избор на автомобили в момента, а тази е значително скъпа.

Успех с продажбата и дано се намери някой да я оцени пълноценно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси за нмението колега, прав си пазара в момента е такъв, че за 9000 лв. можеш да вземечш подобна на моята, необслжена на може би реални километри. Все пак съм написал че коментар на цената ще има при оглед. Но да се надяваме, че ще дойдат по-добри времена за всички.

п.п подаръци не ми се правят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Е то и аз гледах една на 4000 лв с коментар ма километража беше на 330 000 км и беше 95г.Колата е уникална според мен куатро,турбо,кожа и още куп екстри.При това каско и всички други документи.Ауди а3 куатро 1.8Т с всички други екстри в мобилето е само една на 8000 от Дупница.Вярно 12 хил.няма кой да даде,но поне 10 може да се пребориш.Браво колега много хубава кола :arrow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то и аз гледах една на 4000 лв с коментар ма километража беше на 330 000 км и беше 95г.Колата е уникална според мен куатро,турбо,кожа и още куп екстри.При това каско и всички други документи.Ауди а3 куатро 1.8Т с всички други екстри в мобилето е само една на 8000 от Дупница.Вярно 12 хил.няма кой да даде,но поне 10 може да се пребориш.Браво колега много хубава кола :steinigung:

Добре ти па вярваш ли , че тая а3 е на Пробег: 100926 км защото аз не , Като всеки пише нереални киометри за коли над 10 години па да не говорим за кола 90 година на колко е в действителност но при нас е 150 000 км сигурно са ги минали през 1 - 2 година колата като е била купена и е в гаранция та тея неща са ми ясни НЯМА КОЛА НА РЕАЛНИ КИОМЕТРИ дето баба и дядо са я карали :hilezh:

Редактирано от audi_80_1.8s
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре ти па вярваш ли , че тая а3 е на Пробег: 100926 км защото аз не , Като всеки пише нереални киометри за коли над 10 години па да не говорим за кола 90 година на колко е в действителност но при нас е 150 000 км сигурно са ги минали през 1 - 2 година колата като е била купена и е в гаранция та тея неща са ми ясни НЯМА КОЛА НА РЕАЛНИ КИОМЕТРИ дето баба и дядо са я карали :steinigung:

ще я купуваш ли или само констатираш? защо да не е на реални километри? друго което ми писна да гледам е цената ти е еди каква си, ми човека толкова иска, няма клиенти сваля цената ако иска да я продаде, не сваля и се явява някой ценител, купува ако не си е негова докато не свали от цената, що всеки трябва да дава наклон не мога да разбера... моята е 98 година и е на реални 178000км, със сервизна книжа и всичко, гледаната кола винаги си личи а тази на колегата изглежда такава поне на снимките които са сложени! Тръгни да търсиш читава А3 с този двигател и куатро да видиш какви гробове има, да я вземеш за 6 сложи гуми, застраховка, джанти, да я приведеш в някакъв вид и тн и виж колко ще дойде!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси за нмението колега, прав си пазара в момента е такъв, че за 9000 лв. можеш да вземечш подобна на моята, необслжена на може би реални километри. Все пак съм написал че коментар на цената ще има при оглед. Но да се надяваме, че ще дойдат по-добри времена за всички.

п.п подаръци не ми се правят

Не прави подаръци ! Не цената ти е висока, а просто може да купиш много по-висок клас автомобил за тези пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще я купуваш ли или само констатираш? защо да не е на реални километри? друго което ми писна да гледам е цената ти е еди каква си, ми човека толкова иска, няма клиенти сваля цената ако иска да я продаде, не сваля и се явява някой ценител, купува ако не си е негова докато не свали от цената, що всеки трябва да дава наклон не мога да разбера... моята е 98 година и е на реални 178000км, със сервизна книжа и всичко, гледаната кола винаги си личи а тази на колегата изглежда такава поне на снимките които са сложени! Тръгни да търсиш читава А3 с този двигател и куатро да видиш какви гробове има, да я вземеш за 6 сложи гуми, застраховка, джанти, да я приведеш в някакъв вид и тн и виж колко ще дойде!

Виж само един коментар съм пуснал с цената не отричам че колата е много яка и хубава но много рядко има коли на реални киометри възможно е такаче не ми се прави на много умен :gmorning:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж само един коментар съм пуснал с цената не отричам че колата е много яка и хубава но много рядко има коли на реални киометри възможно е такаче не ми се прави на много умен :gmorning:

колега, ти на 10 ли си? пишеш не е на реални а не си я видял дори, после може и на реални да е била.... дали ще се правя на умен или не май не ти ще ми кажеш, прави се на форумен герой някъде другаде!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, ти на 10 ли си? пишеш не е на реални а не си я видял дори, после може и на реални да е била.... дали ще се правя на умен или не май не ти ще ми кажеш, прави се на форумен герой някъде другаде!

къде па видя че за това ауди става въпрос :gmorning: единствено може ако я е докарал чистак в БГ :flehan: Ама стига сме спамили на колегата в темата :bia:

Редактирано от audi_80_1.8s
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега ''аudi 80 1,8s'' защо не си купиш онази а3-ка дето си я гледал за 5000 лв ами си чешиш езика тука. Ако имаш интерес(което ме съмнява) да копуваш колата и ти стиска заповядай да огледаш,покараш и ако си достатъчно компетентен сам ще се увериш за километрите,състоянието на колата. Ако съм те заблудил с нещо, ще ти платя горивото и в двете посоки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Алоу, до колегите с нералните километри и цени, я ми кажете, Golf IV TDI 2003 на 51 000км възможно ли е да има, е така, да си знам, че може и да съм бил в грешка и като са ми го продали да е бил на 240 000, а не на 40 000?

Аз да ви кажа...има т.е. имаше, може и вече да е на части, ама цената ще ви се стори не нереална, ами космическа!

Съжалявам, че колегата трябва да си продаде колата за тези пари, ако наистина е на тези километри(а това много лесно се проверява), но това е България. Предполагам за колко пари си я купил... Когато се разреши случая с кражбата на мойта, ако още се продава може и да се замисля...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси колега за подкрепата, тъжното е че 90% от хората не оценяват това, а правят съпоставка година - цена , без да се замислят за километража на колата, но не им се сърдя нека си карат колите на по 200-300 хил. мислейки че са на 150-170. Впрочем, като се замисля почти всички коли 2,3,4 упортеба, които се продават по автокъщите в България са от 130 до 170 хил..... е тия хора на запад не карат ли колите си? Евала правя на търговци когато видя 230 - 240 хил. на киломерража и да искат цена същата като на кола, по-зале изглеждаща а на 130 хил. Всички други, които мамят просто са ЯВНИ......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Ехеее, ако не знаех че този модел е спрян отдавна от производство щях да си помисля, че колата е чисто нова. Евала колега за труда, който си вложил в нея и в старанието си да я пазиш по нашите пъти... пътеки. Дано колицата си намери добър собственик, който да я пази по-добре и от теб :rolleyes:

Може да се счита за ъп :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...