Jump to content

На кой колко му гори колата


z3raks

Recommended Posts

Само на 100 и А6/С4 ли ги слагат!? :hilezh:

0-100 за 10сек.-много бавна,бе... :hilezh:

П.П. И имаш още клапи по парното :hilezh:

един вика че съм ги вдигнал за 8 сек http://www.clip4e.com/play_uskorenie_ot_0_...quattro_ase.htm а аз мисля че за 10 ,вие как мислите?Нищо че излязох от темата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Б3, 1.8, '91, PM мотор - 20/100 градско на газ в София

батко това при някаква сериозна неизправност ще да е тоя разход ,всички свещи ли работят ,с какъв изпарител си , да нямаш пробоина някаде по инсталацията я виж един газ анализатор най малкото !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми
колата....

Mного кофти бъзик колега.Дано никога да не виждаш така колата си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mного кофти бъзик колега.Дано никога да не виждаш така колата си.

Съвпадение.... естествено че не го пожелавам на никого чак! толкова да му гори колата :hilezh: .... гледах клипчета и се натресох на това и се сетих за темата :) Замисъла на клипчето е да видиш за колко време тотално изгаря една кола :hilezh:

Редактирано от oldtimer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

батко това при някаква сериозна неизправност ще да е тоя разход ,всички свещи ли работят ,с какъв изпарител си , да нямаш пробоина някаде по инсталацията я виж един газ анализатор най малкото !

ако е зареждал газ в най големия студ,може да покаже такъв "разход" това което отчита колонката не отговаря на реалното количество гориво което отива в бутилката- с 11,11 литра газ-38 км как ви звучи и не бях единствения потърпевш :hilezh: колегата може да сподели колко му е горяла през лятото

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каране само час пик във Варна(от-до работа):

аз-15\100 с включени всички екстри,мото часове по светофарите и 'WRC' екстри в завоите;

Жената:

10\100 със детето в колата.

каране Варна-Ямбол(през Айтоски проход):

аз-8\100-скорост не повече от 120км/ч(возя дете)

Жената:

8/100(тя вози две деца :hilezh: )

газ-нямам..... :hilezh:

П.С. integrale45 трябва да се видим,като се оправи времето да обменим опит по пистите......

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.С. integrale45 трябва да се видим,като се оправи времето да обменим опит по пистите......

:)

Колега ако си взема Ауди А4 1.8Т нали и аз мога да се включа :hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвпадение.... естествено че не го пожелавам на никого чак! толкова да му гори колата :hilezh: .... гледах клипчета и се натресох на това и се сетих за темата :) Замисъла на клипчето е да видиш за колко време тотално изгаря една кола :)

:):hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако си взема Ауди А4 1.8Т нали и аз мога да се включа :):)

в село Ресен- Търновско, там веднъж се събирахме на една писта.Дойдоха хора от Ловеч Търново Русе и др градове,беше много яко , ет отемата http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=62795

ето снимките http://www.nedkodimitrov.com/pictures/acb-resen-2009/ ,това лято трябва да го повторим, но ще е хубаво да има повече коли

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Газ ли ?? :) Предвид тва ,което е под капака си е еХтра :hilezh: На мойта колко и да и сипЕм не връща нищо.

9-11 /100 бензин в градО между селско 9/100

Редактирано от Niki001
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз...пак ще кажа че мойта като я запала и и дам газ, веднага надига муцуната и почва да души за бензиностанция... засичал съм е, от 11-12/100 до около 23/100...тва само градско. Междуградско не, че нема каране надълго...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от 11-12/100 до около 23/100...тва само градско. Междуградско не, че нема каране надълго...

газ или бленз?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

газ или бленз?

газ колега, много ми се променя разхода от тва, дали е студено навън и от тва как се кара колата, ама наистина много

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

газ колега, много ми се променя разхода от тва, дали е студено навън и от тва как се кара колата, ама наистина много

И друга причина има, писал съм я по горен пост-газстанциите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И друга причина има, писал съм я по горен пост-газстанциите

аз сипвам само на Лукойл, не заради друго еми ми е най удобно. Пробвал съм и от ЕКО ама честно казано не съм усетил некви разлики и т.н. Проблема ми идва от това че на бензин не карам. Пала и карам само на газ, а като е студен мотора гори много, в комбинация с късите разстояния и по агресивно шофирване, разхода си е резонен :hilezh:. Само за инфо на бензин някога от различно шофиране съм стигал разлика от по 6-7 литра на 100 км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А при мен градско, извънградско разликата е двойна на газ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2.3 5так - 380 км извънградско с 50 лв А95 :}

- градско на газ/спирачки ( друг вариант нема :hilezh: ) 20 лв. 100км ... според мен е предоволно :}

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

градско на газ/спирачки ( друг вариант нема :blowingup: ) 20 лв. 100км ... според мен е предоволно :}

при каква цена на газ 1,15 или 1 лв,има значение това важни са литрите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2.3 5так - 380 км извънградско с 50 лв А95 :}

- градско на газ/спирачки ( друг вариант нема :blowingup: ) 20 лв. 100км ... според мен е предоволно :}

Да не би да намираш бензина по 75стинки на литър ве,пич? :bia:

Или некой ти сипва без да знаеш в резервоара??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам,дали некой му сипва бензина,но със сигурност кара най-икономичното 2.3 :bia:

6.5/100 извънградко и 10/100 градско :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам,дали некой му сипва бензина,но със сигурност кара най-икономичното 2.3 :unsure:

6.5/100 извънградко и 10/100 градско ;)

Абе незнам колко е икономично но моето б3 карборатор гори под 7 гас за извън градско като я кара баща ми и дори и градско е икономична при него а при мен градско я засеках при мое каране 12 - 13 л / 100 незнам но бащата се влачи па после му гори малко що при мен не е така :stupid::D бих казал колко я настъпваш толкова повече гори ;)

Редактирано от audi_80_1.8s
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,пича горе говори за бензин,не газ,а и ти намери какво да сравняваш по разход 1.8/4 с 2.3/5

NE е жЕлезо,с прецизна настройка и нормално каране може да го докараш и до 10/100 елпиджи градско,което в кинти си е направо безплатно возене сравнено с повечето нормални коли ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...