Jump to content

Оригинални свещи?


Recommended Posts

Здравейте колеги,

решил съм да си сменям свещите на колата, защото не съм го правил от както съм я взел и искам да ви попитам от къде в София мога да си купя 100% оригинални свещи NGK. Колко горе долу струват за А4 АДР двигател. Иначе в този сайт видях, че трябва да са BKUR6ET-10. Някой ползвал ли ги е точно тези, с колко електрода са и какво е значението от броя на електродите. Колата се кара само на бензин и предимно студена(работата ми е на 4км от вкъщи). Благодаря предварително!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Три електродни са свещите и в АутоПлюс са по 11лева на брой.

Това не е задължително каквото излиза по каталога на АУДИ - ЕТКА там не пише колко електродни са само каталожен номер, като се отвори кутийката тогава може да се види това нещо! :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

В момента съм с такива свещи, които са вече за смяна. Свещите са с 3 електрода. Номера е този, който казва колегата BKUR6ET-10. Доколкото си спомням някъде в нета видях, че цената им в порше е 16 лв./бр. . Колега ако си купил вече, би ли казал от къде и на каква цена ги взе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно пазарувах от http://www.sparkplugs.co.uk.

3 комплекта със щампи на AUDI/VW.

ДА НЕ СЕ ИЗПОЛЗВА С VISA карта на ОББ.

Тъпаците (от ОББ) я блокират...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега тези свещи как стигат до нас или от каде трябва да си ги взема ?@!@ не съм много на ти с тези саитове за това моля за помощ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

В Ибей ги има и за по-малко пари. Ако има някой колега от Стара Загора и иска да му поръчам може да се свърже с мен. Може и с Еконт да ги пратя, но доставката е 5лв и се оскъпява малко крайната цена. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..... Колко горе долу струват за А4 АДР двигател. ...

17.40 на брой ми казаха в Юнитрейд оригинални. Гледам, че в порше бг са с левче надолу.

А да попитам оригиналните свещи на какви километри се сменят?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

току що си поръчах Beru Ultra X Titan - UXT1 0002335606

от тук

http://cgi.ebay.de/4-Beru-Zundkerzen-Ultra...=item27a6a636eb

за моделчето ползвах този каталог:

http://www.beru.com/english/produkte/produktfinder.php

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги я споделете за по-непросветените как да разбера че са ми за смяна свещите? и на колко колометра се сменят по принцип? Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си взех оригинални за 3лв надолу на бройка (цена в Еуратек спрямо Юнитрейд) а имаше и 20% великденска промоция, така че по спомен дойдоха на 10лв и някакви стотинки на бройка. Предишните ги смених на 30хиляди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...