Jump to content

Телефони


Recommended Posts

Колеги N73 или N80 :fight: който и да изберете няма да съжалявате - това са едни от най-добрите .... "телефони".... не не са телефони, щом от Nokia ги наричат мултимедийни компютри :motz: Основната разлика м/у двата модела е че N80 поддържа стандарта 802.11 - безжичен достъп до компютърни мрежи - LAN, Internet - направо си е малък лаптоп :moon: То затова е толкова парици! Ако някой все пак го ползва да сподели как е като бързина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 358
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз вече се прехвърлих на Pocket PC и съм много доволен! А имаенно O2 xda Atom ! Кво ли няма! Можете да видите повече подробности тук:

http://www.gsmarena.com/o2_xda_atom-1372.php

Между другото жена ми има N80 и е много доволна! А тая камера кви снимки прави не е истина!

Влади, вземай си няма да сгрешиш, макар че N73 определено и на мен по-ми допада!

Обаче и джобното компютърче си е сила!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дидо мерси за съвета още само се колебая дали да е N73 или N80 ,не знам до колко ще ползвам WIFI

ПОГЛЕДНЕТЕ N95 СПРЯХА МИ ЧАСОВНИКА :fight:

Редактирано от QUATTRO_BG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече мога да све похваля ,че съм горд собственик на N73.След картки консултации със специалисти установих,че това е моя телефон :moon::fight:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, N73 е добър избор!

Ако няма да ползва човек WiFi, то тогава N73 е по-удачното решение - по-нов модел, по-добър дисплей, по-здрава батерия :fight:

Какви са ти първите впечатления от този невероятен комп?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е сега бате нема измъкванката: :D:D:D

Къде си ? - пита жената.

Quattro_BG: На една конференция с колегите, обсъждаме бизнес мило. Ще се върна след час, два - не повече.

Мацката: Я пиле, позавърти телефончето насам натам, за да видя обстановката ... Аууу ква е тази по хавлия с мокра коса в залата ви, дето мина зад тебе току що...??? :fight::moon::motz:

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре сутринта ще ми го доставят от Мтел,а приятелката въобще не мисля да я информирам що е 3G и има ли то почва в моя телефон :moon::fight:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хи хи... Ке те изловат... Вервай ми :fight:

Ето това ще е следващата Нокия... Че и в синьо свети да го...

Nokia 95 - към 03.2007

nokia-n95-00.jpg

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами хайде и аз да си кажа: (по хронологичен ред)

1.Ericsson GF 768 червен - за онова време беше... :fight::D:moon:

2.Siemens C45 - и това беше голям хит тогава,но и сега доста го виждам!

3.Panasonic GD55 - може би най-миниатюрния телефон,който някога съм виждал,ама и малко дървен!

4.Nokia 3510i - с него разбрах коя е истинската марка телефони! Страшно удобен! Железен!

5.NEC e228 от Англия! Екзотиката си е екзотика! До последно не можах да му направя интернет настройките! В Германос и Мтел ме гледаха така :motz::D:D

6.Nokia 3230 Smartphone - да живее Symbian OS! И сега съм с него!

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм сменил няколко телефончета. ето ги в хронологичен ред:

1. Sagem - май да беше MC950. не си спомням точно. беше мноооого отдавна. много гаден телефон ;)

2. Ericsson Т 28s - нещо беше прецакан телефона и го карах само 1 седмица (беше втора употреба)

3. Siemens M35 - отново втора употреба. готино телефонче.

4. Siemens C45 - този път нов. отново готино телефонче, но ми го откраднаха.

5. Siemens C25 - много здрав, но голямо дърво. наложи се да карам с него.

6. Nokia 7210 - много готин телефон. с кеф си го ползвах над 2 години.

7. Nokia 6230i - от скоро съм с него и съм много доволен. реших да заложа на класиката, а и не ми се даваха много пари за телефон.

следващият ми телефон отново и със сигурност ще бъде Nokia.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като сме я почнали:

1 Сименс С45

2 Нокиа 3510и още не съм го изхвърлил

3 Нокиа 6220 и тоя работи на Вивател

мисля да си взема 6131 или 5500

Хайде със здраве / Само НОКИА / :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Аз си карам с едно Siemens-че С55, 3-4 годишно но съм много доволен и не го оставям (ама и то здраво и то не ме оставя, издържа падане от третия етаж). Като се ома предвид че телефончето го ползвам само за да говоря и от време на време по накой СМС, хич не ми трябват глезотии от рода на камери мамаери и такива работи :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.Siemens C25

2.Siemens ME45

3.Nokia 3220

4.Nokia 6230

Вече съм убеден че Nokia е моя телефон

Редактирано от Vankata_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го смених моя-от около една седмица се кефя на Noka Е50- смартфон(стандартна камера и не е 3Г) ама си е супер.Симбиан-последен 3-rd edition памет-бол,дизаин-страхотен а и не на последно място-440лв-май си е много добър избор.Препоръчввам го ако не използувате 3Г

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варя го, пека го и пак все пък един модел на Нокия опирам вече коя година...

00030921.jpg

Това е ТЕЛЕФОН! А не кутиика с операционна система, камера и опция да го използваш и като телефон.

Мноо ви здраве :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм вече със Сони Ериксон К 750 - определено най добрия телефон като съотношение на цена,качество,възможности,екстри и функции в момента на пазара.Стария ми беше Т-610,много здрав,но поостаря вече и реших да го сменям.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм вече със Сони Ериксон К 750 - определено най добрия телефон като съотношение на цена,качество,възможности,екстри и функции в момента на пазара.Стария ми беше Т-610,много здрав,но поостаря вече и реших да го сменям.

Двама сме. Много добър телефон.

Sony Ericsson K750i + Siemens SX1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го смених моя-от около една седмица се кефя на Noka Е50- смартфон(стандартна камера и не е 3Г) ама си е супер.Симбиан-последен 3-rd edition памет-бол,дизаин-страхотен а и не на последно място-440лв-май си е много добър избор.Препоръчввам го ако не използувате 3Г

Хич не ми ги хвали смартфоните! Ползвал съм Symbian на две Нокии, а сега съм с Windows Mobile на Motorola MPx200. В сравнение с PocketPC-то ми Dell Axim X50v са нищо повече от смешни играчки. Предпочитам да имам един елементарен телефон, с който да си провеждам разговорите и машина със сериозни възможности за всичко останало.

Редактирано от MadFan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...