Jump to content

Телефони


Recommended Posts

  • Отговори 358
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ами аз понеже не разбирам, ама пък работя във фирма, където са боговете на високите честоти, антените и комуникациите (без майтап така си е - някои тук знаят), та когато тръгнах да си купувам тутурутка ги питам - каква да е? Ами ония ми викат - всички работят, ама GSMа са го измислили МОТОРОЛА :D . Е и от тогава сам само с Мотороли - сега с V3 RAZR. Много се кефя, когато се заврем с компания в някоя дупка или пък нейде из балканите, как другите немат покритие и ми искат тутурутката да се обадят.... :D:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм почитател на "Нокиа",в момента съм с 7610 и съм доволен,макар че няма кой знае каква разлика от предишния-6600,само камерата му е мегапикселова и прави по-дълги видеоклипове.

Та поради горната причина съм сменил доста нокии,но първия ми беше "БОШ",няма майтап :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с ТА-2. Оригинален "Белоградчик". Железна връзка ако не скъсаш кабела, никога не му свършват батериите. Идеален звук - никога не дропва. Преносим в рамките на 15 метра (колкото е дълъг кабела).

Напоследък ми заяжда шайбата. Има ли някой идея дали да не му флашна нов софт ? Дали ще се оправи? Или да ме пратите при някой "добър майстор" да го погледне.

P.S. И мамка му, някой знае ли как се набира # - не ми казвайте да чета инструкцията. Чел съм я. И в мрежата нищо не пише. Може би е от софта?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да ги изброя всички просто незнам . . , първият ми беше през далечната '98 год. и се говореше само от плажа /просто другаде нямаше обхват :2gunsfiring_v1: / беше някаква моторола и сим-картата се пъхаше отдолу като в апарат на Булфон :bia::hilezh: после :2gunsfiring_v1: беше много модерно да си с последните гъзарий ,който са на пазара. Имал съм почти всички марки ,като най-доволен съм от Нокия

Сега ползвам Нокия 7610 и Нокия 6100 ,не мисля да ги сменям скоро време ,че подредбата на приоритетите се поизмени малко :2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първи телефон- Сименс М35 инжекцион. Тинейджърски, шарен, усилен и удобен.

След него- Самсунг С100- купих го откакто го пуснаха на пазара и не бих го заменил докато не даде фира. Има идеален звук, който чувам като звъни или ме буди, мощна вибрация и часовник. Друго в един ГСМ не ми трябва. Определено съм фен на марката самсунг, но нановите им модели не ми харесва дизайна. Моя е претърпал хиляди катастрофи и наранявания, включително пързаляне по стълби на един столичен подлез, но си е пушка! :2gunsfiring_v1: Сега ще вземам от ремонт една 3310 със сменена батерия (Li-Ion 1400 mA) като втори телефон. Не харесвам нокия, защото цената не отговаря на качеството (особено при високобюджетните модели). Това, което ценя в един телефон е продължителния стендбай и здравина при изпускане. Но засега- oldschool rulez! :2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Motorola V3. За момента това е най-здравия телефон, който съм имал..здрав в смисъл наистина здрав..:bia: ползвал съм Нокия и Сони-Ериксон. Но засега най-много съм впечатлен от Мотото като дизайн, качество на изработката, здравина, издръжливост на батерията и обхват. Неможе да прави хубави снимки, но аз поне държа повече на горните неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и моята мобилна история:

Почна се 99та със Сименс S25. Нямаше толкова кисел пубертет тогава... а го бях купил от Австрия за 100 лева с 2 години договор. В интерес на истината този телефон се оказа мега железен и ако не го бяха откраднали сигурно и до ден днешен щеше да е в употреба.

После се почна с Нокиа - 6110, 6210 два пъти, 6310 три пъти, 6610, 6600, сега с 8910и и чакам тези дни да се прехвърлям отново на 6310и, но този път окончателно до колкото може да издържи. Всеки път като се разделя с този модел за да си взема някоя друга пишка след това :( каква глупост съм направил. Мислех да събирам пари за 8800 като яко фен на 8ма серия на Нокиа, но клавиатурата му е ужасна и едва ли ще си го взема някога. Евентуално като излезе "i" версия в черно ще го прежаля този момент...

Имал съм един път и Самсунг N100 - телефона с възможно най-красивата клавиатура. Много готин, нооо остава си Самсунг. Просто не е моя телефон. :D Един T610 от Сони-Ериксон ми мина през ръцете - много красив с готин дисплей. Доволен съм единствено, че толкова бързо успях да го пусна по пързалката нататък!

Избрах Нокиа, защото това е единственият телефон от всички, които съм пробвал и имал в момента с такъв микрофон и слушалка! Еднинствено с Нокиа нямам абсолютно грам никакъв проблем да говоря на шумни или много шумни места като от среща да ме разберат какво им говоря, пък и аз да ги чуя. А за 6310и мога да кажа единствено, че ако човек иска телефон без грешка, бърз и винаги с обхват, удобен за хващане и разговор - това е the one and ONLY, indeed.

Междо друго в Австрия и Германия, предполагам и в други държави, този 6310и се използва с ПЪЛНА сила от ВСИЧКИ хора, които ходят костюмирани. Все едно се е превърнал в етикет, такова впечетление оставят. Цената му в момента нов от магазина е минимум 260-270 Евро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 6210- ката, много се чудих дали да си купя 6310 и всеки път като видя някой с този телефон, ме хваща яд, че не си купих :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Ериксон R320s :love: За жалост, вече и на втора ръка не се намират, иначе бих си карал с такъв още доста годинки :D Гадното е, че като се развали, ще трябва да си купувам някакъв с цветен екран :musik: полифонични мелодии :musik: и интернет-браузър :musik:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз още си мъкна 7650. И още му се кефя, старото куче няма никакви проблеми със синхронизиране на календар, задачи, контакти с Outlook 2003, който даже го е нямало, като са произвели телефона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята мобилна история започна с 1 пейджър като студент 98-99г., след това имах 1 мобифон , като завърших вече имах Ериксон 1014 за 6м. после Моторола Т180(ама от най-дървените, щото някой мотороли си имаха поне часовник - аз нямах) ама тогава нямах възможност да си взема друг - около 1г.

След това Сименс С45 - купен за невероятните 250лв. толкова много си го харесвах(мога да сравня любовта си само с тазаи кум Ауди-то ми) че допреди 2м. бях с него - около 3г., и нямаше да го сменя ако не беше почнал в 1 момент да преебава картите - смених 3сим карти и се наложи да го изоставя.

Сега съм със СониЕриксон Т630.

Най-важните и полезни функции на тел. за мен са:

1.часовник(будилник)

2.органайзер(календар, срещи, напомняния, бележки)

Редактирано от Lube
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...