Jump to content

Откраднато 100 2.0Е 16V Avant


Smith

Recommended Posts

Не знам дали тук е мястото на такава черна новина но тази сутрин ми откраднаха колата от пред нас, минута след като я бях изкарал от гаража ...

спрях опред и слезнах да затворя вратата на гаража , обърнах се и я нямаше :bia:

направо не знам какво да ви кажа... звсе още съм супер шокиран от наглостта на тия хора :(

та пазете се много - винаги си взимайте ключовете във вас, дори и да спрете за вестник до бутката, просто не ми оставяйте никакъв шанс

За всеки случай ето кратко описание на колата:

рег. номер: С5870ХВ, комби

тъмно синя, със черни багажници, СТИКЕРИ НА КЛУБА НА ЗАДНИТЕ СТЪКЛА ОТ ДВЕТЕ СТРАНИ, жълти мигачи отпред... халогени ... има я на снимка в 'гаража'

... сега седя и чакам... рекет, полиция, застрахователи.. .да - беше застрахована, да - имам всички документи, само дето нямам втория комплект ключове...

ако някой я види нека ми пише или ми се обади: 0897 808 716

10Х и бъдете здрави...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:( Колега, съжалявам за случилото се ще се оглеждам и аз.

Дано на никого не се случва. Няма ли някой да хване крадец и да се обади да го отнесе за всички :bia::(

Дано да я намериш..да им е трябвала за малко и да е оставят читава..

Редактирано от M_sub
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако колата ти е застрахована и искаш да ти се плати обезщетение в никакъв случай не казвай на застрахователите, че си оставил колата отворена, с ключове вътре и т.н. както е била!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за неприятния инцидент. Все пак щом колата ти е застрахована, не споделяй подробностите около кражбата , защото не са ти от полза. А втори ключ си извади бързо. Това е което мога да те посъветвам. Много е неприятно. Егати наглите типове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не си казал вече на застрахователите отиваш в полицията казваш че са те били и са ти взели ключовете и са ти откраднали колата... предполагам обаче че вече е късно и с втория комплект ключове е много вероятно да те хванат и прекарат много лошо... по-добре плащай рекет

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,съчувствам ти искрено/при положение,че караме еднакви коли/ и ще зяпам на всички посоки :bia: !!!

А ти пиши,ако има някакво развитие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това днес като го прочетох...все едно бяха гепили моята кола. Тези педераси са те дебнали...или са некви скапаняци от махалата, които са решили да се повозят. Ако е първото, ще ти искат "откуп". Ако е второто, дано не ти я размажат някъде. Пак ако е пърото, застрахователите са партия с тях - дали не ти е изтекла застраховката снощи? Скапана работа с две думи...

//оффтопик: да уточня...."педераси" не е с грешка. Разликата между педераст и педерас е, че второто е състояние на духа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички колеги.

Застраховката ми е валидна, и всички документи са у мен, но проблема с ключовете си остава, в районното им обясних всичко... а може би не трябваше, но вече е история. Почти не се надявам, но знам ли - в клаузите не пише нищо изрично за ключове... - все пак за какво е тая застраховка да я ..., да си караме колите заключени и с каски, или какво... и аз не знам... просто е абсурдно...

:bia:

обичах тази кола!...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Д...БА и скапаняците! :bia:

Крият откраднатите коли в гаражи под земята,щото се страхуват от GPS.На приятел му бяха свили А4,издънили я вътре отвсякъде,не могли да намерят GPS-а и на другия ден му я оставиха в полето край Малашевци.Застрахователите не плащат цялата кола ако се намери рамата/купето. :bia: Дано си я намериш бързо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много неприятно :bia: Дано имаш късмет! По описанието това прилича на едно клубно Ауди, което спира в Дианабад до Полиграфията. Сигурно работиш там, аз също работя в тази околност и много често съм спирал даже до тази кола... найстина ти съчувствам....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много неприятно  :D  Дано имаш късмет! По описанието това прилича на едно клубно Ауди, което спира в Дианабад до Полиграфията. Сигурно работиш там, аз също работя в тази околност и много често съм спирал даже до тази кола... найстина ти съчувствам....

ТОЧНО!

Това съм аз... тоест бях аз... :(

Работя в сградата на Полиграфснаб.

За момента се готвя да пия една студена вода... още не са се обадили за рекет, нито за каквото и да било... мисла да не се занимавам с полицията, защото дори и да ги хванат после какво - трябва да си купувам пистолет, и да се озъртам на всички посоки да не ме претрепат...

мисля да им тегла една майна ако се обадят и да им кажа ако искат 500 лв. - ако не - да се е..т в г..а ! - те нямат документи и единственото, което могат да направят е да я разглобяват за части, или да я изкорубат и да я зае..т някъде...., което пак е нещо, защото може да ми покричт щетите ... май... поне така ми казаха...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много неприятно, наистина... Незнам какво да те посъветвам... Дано все пак се намери :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съболезнования, ще оглеждам и аз Аудитата, дано все пак историята има по-весел край...

А на теб пожелавам следващата среща на Ауди клуба да дойдеш с колата си и от багажника да извадиш въпросните виновници - и да има спретнем един справедлив съдbgrfreak.gifsmashfreak.gif

Успех на теб, а теа кретени да ги ши...бат манафитеouttahere.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искрени съболезнования и от мене!Ще се оглеждам и аз.Все си мислех че тези неща с кражбите на коли са минало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...