Jump to content

Аз и моя приятел, форумът


Wizi

Как и за какво ползвате форума?  

95 гласа

  1. 1. ??? ? ?? ????? ???????? ???????

    • ??????? ?? ??????? ??? ???????? ?? ???-??????
      9
    • ???? ????, ?????? ??????? ?????'?? ? ?? ?????????
      8
    • ???? ???????, ?? ???? ???? ?? ????, ?????? ???? ?? ???? ???????
      73
    • ?? ???? ???????, ?? ?????? ???? ???? ?? ????, ?????? ???? ?? ???? ???????
      3
    • ???? ???????, ?? ???? ??? ?????(?).... (???????? ???? ?????)
      1


Recommended Posts

Имаме толкова регистрирани потребители, а сравнително малко са истински активни. Интересно ми е дали останалите са се регистрирали, защото са нямали какво да правят или са се регистрирали за да взимат участие във форуми и теми само когато могат да споделят опит или нещо интересно с нас.

Ако сте избрали последния отговор от анкетата, моля споделете след това в отговор на тази тема къде точно се подвизавате? Дали е примерно само в СЕРВИЗ/РЕМОНТИ или ТУНИНГ/КОНЦЕПТИ etc. или в повече от един?

Аз съм ясен, но все пак: ползвам форума в почти всичките му разновидности и под-форуми като изключим СЕРВИЗ/РЕМОНТИ, защото имам сравнително малко технически знания за споделяне, пък и не успях да събера пари за Ауди... :steinigung: Опитвам се ушким да пиша където имам нещо да кажа, въпреки че не винаги се получава, но пък вие всички сте фенове и не ми обръщате внимание или просто не ми правите забележки. За което мерси по много пъти! :]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4естно казано наистина е така.и аз съм като теб вав СЕРВИЗ/РЕМОНТИ не пиша защото 4естно казано нямам никакъв опит. и на 90-ката и на А4-ката нещо ако се развали а това до сега не се е слуцхвало басхта ми го пражи или ги кара вав сервиз да се надяваме 4е все така ще прродължават да ни радват и двете коли и да нямаме проблеми сас тях

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маи наи активен станах в "Извън темата" ( 452 мнения / 36% от активните мнения на потребителя )Тоя подфорум наи ми допада <_<

Причислявам се към групата на плямпалата,но гледам и да съм поезен с каквото мога :steinigung:

Ако по някакъв начин съм убидил някои не е нараочно...Да извинява :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят отговор го няма в анкетата

"Чета редовно, но пиша само по теми, където мога да спамя без да преча много"

Така че последното го замених с "мога да бъда полезен" :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм от досадниците, ама така става като ме търпите :steinigung: Пък и си нямам работа. В сервизи/ремонти съм спамил, но умерено и където съм абсолютно сигурен това, което искам да кажа. Иначе именно тази секция я отварям само когато излезе проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обикновенно избягвам да пиша в такива теми,ама тука има прекалено малко отговори. Например аз рядко чета и пиша в Тунинг и Купува/Продава, ама нема такъв отговор, нищо де, следващия път

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Старая се да бъда полезен, но понякога "като ме хванат лудите" си изливам мъката и омразата, та затова и приятелите ме критикуват, че съм краен. Прави са :D:bia::blink::wall: Извинявам се на всички Вас за тези ми изцепки :steinigung:<_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A най често пиша в : Извън темата

( 120 мнения / 52% от активните мнения на потребителя )

Не съм техничар - макар и да се опитвам и да имам огромно желание ако се захвана с нещо сам по колата накрая ми се отваря двойна работа.

А иначе каквото съм прежиял с кола - споделял съм го, и дано съм бил полезен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чета редовно, но пиша само по теми, където мога да бъда полезен

... и много често се изкушавам да спамя ама се сдържам :steinigung: Засега де..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам най много пиша в Главен форум 33% от всичките ми мнения

Главно чета

Никога не спамя, даже се старая да не пускам няколко отговора ами редактирам няколкократно един.

Ако видя че ще спамя в някоя тема веднага минавам на лични съобщения, за което апелирам и към останалите участници.

<_<

Лошото е, че не съм редовен има периоди от дори месеци в които нито чета нито пиша :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...