Jump to content

Дайте мнение за тази кола


Recommended Posts

http://nfs.mobile.bg/pcgi/printdet.cgi?id=11276812245956168 Днес гледахте въпросната кола с приятел - колата на първо четене изглежда доста добре - прилично запазена. Всичко по колата работеше перфектно - климатроник, ел. джуджавки, ЕСП-то. Окачване е бетон, двигателя работеше изключително тихо и равномерно. Климатика изтуди значително бързо. Няма ( или поне ние не видяхме) след от някакви удари. Съединителя си отделяше перфектно. Бе въобще на първо четене колата доста добра изглежда, ама все пак........... Цената как ви се струва, нормална ли е, не ли малко висока, или не знам и аз ? Дайде да обсъдим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 65
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Да добре изглежда колата ... щом сте я и гледали и сте установили че е добре.

Ето и една подобна дето само така погледнах незадълбочено 1.8T Facelift quattro (AJL) видя ми се добре ама не е Уникат ... с добър коментар и ако е читава някой може се радва ... колега Методи вие намерихте ли кола за твоя човек какво стана ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
С 1000 лева надолу ще става като цена.

Виж темата за 1.8т дето съм написал какво да се гледа. ДОста неща може да ползвате.

600 лв свалихме.Гледах я вече, Методи. Имаше полезни съвети. А човека е спокоен шофьор, иска новичка и проста кола, която евентуално няма да му дава много поводи за ядове. И аз искам да го нахендря в 1.8 ТК, даже гледахме една, която беше сравнително в добро състояние, ама той :)

Направи ми добро впечатление, че джамбаза не се "вреше" да ми демонстрира каквото и да било, даде ключа и каза гледайте, тествайте няма проблем. Въобще не е бил при нас до като гледахме колата, може и трик да е, ама всички други беха ебахти наглите птичи въшки. :) Единственото лошо впечатление ми направи при първия старт - колата запали една идея по-късно от нормалното и първоначално за около 10 сек оборотите стояха на 1100 и след това бързичко си застанаха на нормалната стойност, и то стабилно. При следващи запалвания нямаше подобни неща. Не знам това, дали е проблем, или прекалено се втелясвам :) Също колата е с три ключа, което малко или много си е положителна черта.

Редактирано от Audi_Fan_3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти нито разбираш, нито имаш меродавно мнение.

Сега по темата:

По бавно какво значи, втори път въртяхте или просто минаха 3-4 секунди ?

Покарайте я и вижте дали гладко ускорява ама не с пълна газ ами с малко.

Отделно вижте на високи предавки и ниски обороти дали ще придърпва.

Задължително вижте картерната вентилация дали е цяла.

А бе обикновенни неща.

А и най важното покарайте я малко на пълна газ и после вижте за грешки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Пи 2-ро 3-то 4-то запалване колата пали от четвърт, само първия път имаше леката драма. Ще я караме повечко по Цариградско в понеделник, или вторник. Мерси шпек за съвета.

Редактирано от Audi_Fan_3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С 1000 лева надолу ще става като цена.

Виж темата за 1.8т дето съм написал какво да се гледа. ДОста неща може да ползвате.

По-скоро 3000
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, грешно ме разбираш... Можеби защото това очакваш... Б5 наистина са кенефи. Ти го знаеш, аз го знам, вчиски го знаеме. Чичо ти е имал кола на реални километри и е била кенеф, представи си тая, дето е ходила до луната и обратно за какво ще става дума.

На човека може и халфа 146 да му харесва... Хотеде да ги гледате. Кажи му, че няма смисъл да взима такава кола, да събира още пари и така...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ае стига са вее ... кенефи били ... мойта не я смятам за кенеф ... макар че има тук-там къде да се пипне и свести от жабарските ръце :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве много се задълбочавате бе пичове. Б5 си е Б5, не е никак лоша но има по-добри коли за тия пари. Всеки си шета на акъла

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве много се задълбочавате бе пичове. Б5 си е Б5, не е никак лоша но има по-добри коли за тия пари. Всеки си шета на акъла

Какво подобно има като а4 1.8 Т 4х4 от тея години/пари?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Fabia RS, да речем...

1.9тди, дето и по каталог е много по бавно от а4-ката с 1.8т. За самите коли и 4х4 задвижването нема да говорим да не стане неудобно.

Ти някога поне качвал ли си се във фабиа ?

Страшна е............... освен, че понавървява що годе, кви са и другите предимства?

Понавървява ама кат за дизел, демек никак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с 131 коня мотор със сигурност ще дръпне 150 коня на а4-ката. По-маневрена, esp, автоклима, фабрични възглавници и в седалките, черен таван, спортен салон 6 ск...НИсък разход и добро ускорение.

Опс:Фабиана изостава с 1 сек.Сорка

Редактирано от Dimitar Velchev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фабия = липса на багажник, ефтина сглобка, грозен интериор, грозен екстериор, липса на куатро. РС = гаранция юркана от беден състезател мечтаещ за расова бегачка. Да не говорим че качественна фабия РС не може да намериш за 4000 евро.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фабия = липса на багажник, ефтина сглобка, грозен интериор, грозен екстериор, липса на куатро. РС = гаранция юркана от беден състезател мечтаещ за расова бегачка.

Що бре. Багажника на 80 ката 4х4 е доста по-малък. Не ми се види грозна. А и да е толкова беден съзтезателя не ми се вижда.Новичка с допълн глезотии идваше 35 к. Ах да...и ксенона си е фабричен там :rolleyes:

Редактирано от Dimitar Velchev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти явно си плямпаш петъчно. Дай един пример за фабия РС за 8000 лв. За багажника го пропускаме след като караш А3.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тая 125 коньовата всичко над 5 к си е минавка. Баси и колите на по 100х 10+ годишни тия автоджамбази хептен се улеха.

За 8 к съмсем друга кола може да намери тая е база на базата :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не говорим че качественна фабия РС не може да намериш за 4000 евро.

ако е толкова древна като тази на обявата със сигурност ще намериш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е толкова древна като тази на обявата със сигурност ще намериш

давай линкове не разсъждавай, човека има 8 к бюджет. и аз знам един много готин 4Ф С-лайн.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...