Jump to content

Авто CD-MP3?



Recommended Posts

Тези дни ще си взема някое евтино MP3 защото старото ми се развали... казвам евтино защото не искам да ме е яд ако ми го откраднат (не че и за тези няма да ме е яд ама едно е да дадеш 200лв. едно е 500 нали?) така де поне докато не си взема гараж за колата... Значи търся си MP3 до 220-230лв. естествено да не е Елит или Нео... Горе съм показал моделите на които съм се спрял и 4те модела са до 230лв... За Клариона мисля, че в сайта на Технополис са объркали нещо, но това те първа ще го проверя... Ако някои има някое от тези нека сподели за какво става въпрос... има ли голяма разлика между тези марки защото ако няма ще гледам да взема по-красивото и с повече функции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 100
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Гласувах за JVC- то ама като събера пари ще си взема гореописания пайниър. Не вярвам да има кой знае каква разлика, ама нали всеки хвали Pioneer та затова. Друг е върпоса, че е възможно и всички от посочените модели да се сглобяват в един и същи завод някъде из далечен Китай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този паинер които е показал колегата Fibrom е може би наи доброто за момента във този диапазон пари които си посочил ти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за предложенията Пайнера е много на оферта стига да го има някаде из Варна... а ако някой е купувал нещо от electron.bg да каже имал ли е проблеми, че до сега не съм си купувал нищо от интернет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от една година карам с LG-то. Доволен съм :hilezh:

При слушане на МР3 има възможност за изписване на изпълнителя и песента на дисплея.

Единствения дребен недостатък е малко шареният дисплей - ама за тези пари - толкоз.

А бе няма да съжаляваш ако си вземеш такъв :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Alpine, Pioneer, Clarion ... и надолу ....

Много си прав колега(за жалост един от малкото) :fisch:

Лошото е ,че в този ценови диапазон няма начин да се класираш за добър head unit

Иначе конкретно тук ..... определено Кларион-а :fisch:

Редактирано от Koneto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

JVC -наистина е добро :respekt:

Добро??!!

1. Механиката му след една година друс друс става само за боклука

2. Звуковия процесор на МП3 декомпресора е под всякаква критика ... разлика между 128 и 320 бит рейт компресия въобще не може да се усети

3. Филтрирането и настройката на еквилайзерите е толкова бледа и немощна че не знам въобще защо започнаха да я вграждат. Добре си беше и само със заводски настроените параметри.

4. Май май мосфет транзистори има споменати само в упътването

5. Оптиката на лазерния лъч е доста ниско качество ... да не казвам, че е от висококачествен плексиглас ..

6. За дизайна нищо не споменавам ... лично на мене не ми наресва ... Особено в частта осветяване на панела ...

Необходимо ли е да изброявам още ...

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате, всеки с вкусовете и възможностите си. За мен пък Кларионите до преди най-новите бяха ултра грозни. А като качество... Нито едно от изброените по-горе неща не съм забелязал при моето JVC.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате, всеки с вкусовете и възможностите си. За мен пък Кларионите до преди най-новите бяха ултра грозни. А като качество... Нито едно от изброените по-горе неща не съм забелязал при моето JVC.

Надявай се в скоро време и да не ги забележиш ... че оправия нямат. Но си прав ... всеки с вкусовете си и възможностите си.

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора съвсем се обърках :P Бях се насочил към JVC, защото някои казват хубави неща за тях ама вие ме отчаяхте :respekt: Един човек, който се занимава с кар аудио тъкмо ми обясняваше, че новите ниски серии на Pioneer са най- големите пръчки, а не ми са дава за плеър 500 лева :P Давайте жокер :( Sony?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жокера съм ти го дал. Освен това има и още един жокер - гаранция се нарича... Оттам насетне си решавай. От нисък клас плейър така или иначе не можеш да търсиш оня звук, който ще извадиш от висок...

Редактирано от Magnus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коко, послушай ме човеко ... отиваш в Авител / http://avitel-bg.com /, взимаш си един DEH - P5730MP за 384лева, ако искаш можеш да го вземеш и на лизинг и после ще си говорим кое е пръчка и кое не ...

А този който ти е казал, че ниските модели на Пионер са пръчки, най вероятно слуша в колата си или Сони или Панасоник ... или нещо от сорта ... А ако този човек наистина се занимава с кар аудио ... помисли си преди да му се доверяваш за нещо друго занапред ...

Туй то. Хау! Повече няма да налагам мнението си, че и без това съм станал досаден вече май :respekt:

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За горе- долу същите пари може да се намери висока серия втора употреба. Ама тази идея никак не ме блазни. Друго си е 2 години гаранция, пък и крастата да си го извадиш новичък от кутията. Относно звука съм пълен лаик, искам само като минавам през дупки, трамвайни линии или павирани булеварди да не ми прескача! Така или иначе захранвам 13 см колони и евентуално един чифт 17-ки. Едни 25 реални вата от канал ще са ми съвсем достатъчни. Но преди да съм видял повечко мнения все ще имам чувството, че съм се прецакал. Винаги така правя импулсивни покупки и чак после сядам да чета :respekt:

А този който ти е казал, че ниските модели на Пионер са пръчки, най вероятно слуша в колата си или Сони или Панасоник ... или нещо от сорта ... А ако този човек наистина се занимава с кар аудио ... помисли си преди да му се доверяваш за нещо друго занапред ...

Уверявам те, че не е така. А и ставаше дума точно за модела 1700 (ресp. 3730, който е с MP3). Иначе от него чух много хубави работи за 1500, 2600 и нагоре. Но реших да е нисък клас, защото отговаря на критериите ми. (поне да не ме е яд като ми го свият)

Редактирано от koko_stz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Истината е, че много от хората тук робуват на марки. Уважават си само Pioneer и Clarion и всичко останало е за боклука. Преди известно време аз бях изправен пред въпроса дали да поема по утъпкания път и да си взема Pioneer или да се различавам от тълпата и да се доверя на друга марка. Мислих, четох и накрая направих своя избор. В момента ползвам Panasonic CQ-DFX983U. Мога да ви кажа, че плеърите от 7-ма серия нагоре на Panasonic властват над разни Pioneer, Clarion и тем подобни. Плеърът чете супер издрани дискове и по скорост не отстъпва на DVD записвачката ми NEC ND-4550A. Външният вид няма да го коментирам просто, OEL дисплеите на Pioneer бледнеят пред брилянтният 20480-пикселов 3D Dot Matrix дисплей на Panasonic и хромираната повърхност. Що се касае до качеството на звука, плеърът е тестван на хубави колони и качеството на звука превъзхожда това на Pioneer DEH-P6700MP. Аз лично бих избрал DEH-P3730MP само по простата причина, че в конкретния ценови диапазон това наистина е най-добрият избор.

Редактирано от MadFan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MadFan, това за качеството на звука е мнооо субективно.

Щом ти харесва Панасоника над 7-ма серия ОК мое и да по-добър от Пионерите до към 4-5-та ае 7-ма серия от тази година..., но от там нататък е съвсем друга риба и нещата, които се изисикват са съвсем различни и Панасониика засега поне могат само да мигат на парцали пред Pioneer, Clarion, Alpine..и т.н.

Не знам на какви говорители си тествал Панасоника, но ако искаш мое да напрайм една врътка да чуеш, че грешиш. Моя стремеж, като си правех музиката е да постигна максимално SQ, ако си харесваш SPL-а няма да има смисъл там марки като

Panasonic, LG, JVC, Sony и т.н. са винаги най-добрите! :respekt:

Ся тази и миналата година ниските серии на Pioneer, Clarion ставаха по-зле и по-зле и тази година поставиха нови рекорди за лошо качество, грозни модели и т.н. Не че и при високите серии положението е много розово, но там е по-малкото зло..

И въпреки това пак са най-добрите предложения пред останалите по-евтини алтернативи като Sony, LG, Panasonic, JVC и т.н.

Редактирано от godo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Преди доста време си бях купил едно касетофонче на Сони и до сега не ми е

изневерявало. Много здрава марка. Между другото дочух коментар в ТЕХНОМАРКЕТ,че Панасоник-cd/mp3-по време на движение много прескача.

Редактирано от galin georgiev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...