Jump to content

A4 - (98/2000) - бензин покупка


Recommended Posts

Не виждам кое и е 98 година на тая талига ... нещо не виждам и БОСЕ-то ни като надпис ни кат нищо ... друго новия ключ кой е тоя нов ключ те са 3 модела ключове не е упоменато дори не е снимано ... въобще не бих си правил труда и да я гледам тая кола ... поради простата причина че обявата не е пусната като хората.

п.п Ако не си твърдо за Седан ... ето един Авант който ако му няма нищо сериозно предлага добри предимства

4х4 (quattro) Фейслифт 99 година ... Авант е повечко можеш да го натовариш ако се наложи ... сигурен съм че ще има и разумен коментар ... и така ... Aуди А4 1.8i 20V quattro Avant Facelift (125к.с)

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 1995 до 1998 година нищо променено ... от 1998-1999 година има леки подобрения и промени като (Спортен волан,4 въздушни възглавници,Спортни седалки,....

Мартине до тук и моята ги има тия екстри 98г.е. и всички екстри си съвпадат с кодовете на лепенката до резервната гума.

По темата аз съм за 1.8Т quattro и стига с митовете "скъпа предница, о ма тя 4х4 и отзад е скъпа , па и харчи щото е кватро....." , дрън,дрън.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мартине до тук и моята ги има тия екстри 98г.е. и всички екстри си съвпадат с кодовете на лепенката до резервната гума.

По темата аз съм за 1.8Т quattro и стига с митовете "скъпа предница, о ма тя 4х4 и отзад е скъпа , па и харчи щото е кватро....." , дрън,дрън.

Браво :huh: за коментара! :huh:

До тук от всичко написано, аз разбрах, че колегата търси кола Ауди А4 като не иска да е куатро, да няма турбо просто да е до 5500 и ако може след 98г. Седан ли трябва да бъде или Авант ??? За да могат да ти показват оферти хората ...

седан

Редактирано от ceci145
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕпЪ бате Ванка и Бате Цеци аз кво съм написъл ве ... ама няма кой да чете ми се струва ... за бат Цеци уточнихме че има повечето екстри ама не е с новото табло и т.н докато ти казваш че твоята е 98 година което ще рече че е така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕпЪ бате Ванка и Бате Цеци аз кво съм написъл ве ... ама няма кой да чете ми се струва ... за бат Цеци уточнихме че има повечето екстри ама не е с новото табло и т.н докато ти казваш че твоята е 98 година което ще рече че е така.

Именно де потвърждавам теорията ти, кое не съм прочел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
Браво :verweis: за коментара! :magic:

До тук от всичко написано, аз разбрах, че колегата търси кола Ауди А4 като не иска да е куатро, да няма турбо просто да е до 5500 и ако може след 98г. Седан ли трябва да бъде или Авант ??? За да могат да ти показват оферти хората ...

седан

Колега в началото съм писал с точност какво търся :blink:

Вече гледах 5-6 броя от Мобилето, всичките който отговарят на критериите са малко и каго гледам модела не се предлага масово, а и повечето са повече от изнасилени /лично мнение/ подкрепено, от един оглед с колега на Горубляне... :o неприятна работа...човек някакси се отказва да търси в БГ.

Германка ще е май... :snipersmilie:

Редактирано от zeroday
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате аз бих ти препоръчал да търсиш не в автокъщи, ами по-добре от собственик! Сега ще кажете, че като е от собственик, значи е карана в Бълг. и това означава, че цялата е разбита! Има такива хора, където си мислят, че карат каруци, но има и пичове, които се грижат за колите си, така че не се отказвай. Аз моята по този начин я открих и купих след обстойни прегледи от мъж на 40г., който я е подържал като хората и да чукам на дърво от както съм я купил проблеми не съм имал, само консумативи и една хидравлична помпа съм рециклирал! Късмет!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има и хубав коли даже лично аз като търсих видях една много истинска на горубляне миналата година само че беше 95 година обаче километрите си бяха истински

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги така или иначе говорим за Б5, исках да попитам и за Б6 каде във форума има тема за разлики и подобрения спрямо Б6-Б5 ?

Никаде не намерих снимки на Б5 и 2та му фейслифта за който се говори..И ми е малко объркано. Ако някой може да даде линк ще съм Благодарен!

:moon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От посочените само 1.8 125 кс ме устройва, за 2к лева имам предвид - спирачна система, климатроник, така да се каже пълно обслужване, вериги, филтри, масла и т.н да знам какво карам...

Иначе някой може ли да каже кой са най-скъпите агрегати от който мога да имам притеснение ... и да им обърна внимание да са ок...?

1.8 харчи повече от 1.8Т , че даже и от 2.4 , поне извънградско . Хубав е мотора , но иска 4000 оброта и си гори доста . Категорично по-добре 1.8Т има предостатъчно колеги с такива мотори , те може да ти кажат какво да гледаш при покупка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Колеги развите по темата, след като прерових Горубляне и Дупница, взех решение колата няма да е А4/В5 а ще бъде А4/В6, до тук безрезултатно търсене на сполучлив модел, повечето който гледах с майстор - бяха в родилното, или както каза майстора "майка плаче", проблем си е да търся Ауди защото се оказва ги няма много, а ако се намери или е в лошо състояние "талянка" или цената е като на ново Поло...

Попаднах на една В6 - 2000сс - 131кс, но послучайност прочетох в форума... :) и разбрах за този двигател явно няма нищо общо с 115кс от Вауве... ;)

Дотук накратко какъв двигател да търся за В6 без да харчи масло или да е ламя. ;)

Вече съм склонен и на дизел само да е свестен мотора. :)

Редактирано от zeroday
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ли читави форумни коли има за продажба, та се вреш по Дупница и Горубляне!

Ти виждал ли си ги наживо тея форумните, че си сигурен че са читави ?

Дотук накратко какъв двигател да търся за В6 без да харчи масло или да е ламя. :flipoff:

Вече съм склонен и на дизел само да е свестен мотора. :)

Ами то също толкова трудно е да намериш читав дизел на б6. То там само 1.9тди си заслужава ама си е тегавина. Зареди се с търпение или оди до Германия ама там трябва от частен купувач да търсиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво те кара да мислиш че не съм (поне част от тях)?

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=78221

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=78031

Редактирано от Haimana
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото съм виждал/карал някои.

Това, че са от форума или на приятел не ги прави перфектни коли.

На Горубляне по-читави ли са според теб или всичко е до късмет?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh::hilezh:B) Хахахахаха, стига си говорил простотии, че се излагаш. Извънградско ми гори 7-7,5л/100 бензин, в града скача на 12л/100. Комшията ми кара като твоята каляска 2,4-163к.с. и доскоро ми предлагаше бартер, защо ли? Каза, че много му горяла в града, но не казва колко точно B)

ЕЕЕЕ как го постигаш тоя разход,галиш педала май?

Не се заяждам, имам преки дългогодишни впечатления и върху ADR и AGN.

AGN цоца резервоара 55литра до морето,ABC-то не успява.

Редактирано от Haimana
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обикновенно карам извънградско на 5-та с 110-120км/ч, щото с по-висока скорост почва да става лакома . Друг е въпроса, че много рядко карам на бензин, само когато съм забравил да заредя метан.

Така вече съм съгласен :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:stupid::hilezh::hilezh: Хахахахаха, стига си говорил простотии, че се излагаш. Извънградско ми гори 7-7,5л/100 бензин, в града скача на 12л/100. Комшията ми кара като твоята каляска 2,4-163к.с. и доскоро ми предлагаше бартер, защо ли? Каза, че много му горяла в града, но не казва колко точно :hilezh:

Мотора на 2.4 - 165 кс (ако беше 163 нямаше да ме гонятза за акциз , една година) - извънграда , на Ц5 дава по-нисък разход от 1.8 ;) Карай си 1.8 и си мисли че гори малко , мен не ме бърка - за мен този мотор няма тяга а за да върви трябва да вкараш бая в обороти - демек як разход . Даже и градско няма да падне с повече от литър по-малко от много по-мощния и приятен 6так , за магистрала няма да говорим . Разбирам да се чудиш дали 1.8Т , защото хем харчи по-малко , хем хем бяга по-вече от атмосферния .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...