Jump to content

Recommended Posts

войс команда изглежда добре ако ми разпознава и скромният английски ще е екстра

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги я ударете едно рамо ,сега си качих на 4-ката ios5 и ми изчезнаха процентите на батерията ,остана само иконката .Преди ми показваше и колко процента има .Ако някой знае откъде се оправя <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито да ти е като ти дойде ,но се изразявай правилно .

Телефона се казва НЕ четриес ,а Фор Стиф .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги я ударете едно рамо ,сега си качих на 4-ката ios5 и ми изчезнаха процентите на батерията ,остана само иконката .Преди ми показваше и колко процента има .Ако някой знае откъде се оправя <_<

Settings - General - Usage - Battery Percentage

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пазарувам си приложения,незнам дали има джейл за ios5,може да провериш тук

http://iphone-bulgaria.com/forum/index.php?sid=9b104ea935693eb1434241da07c0c4be

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги, днес и аз ъпдейтнах софтуера, обаче след включване на телефона някои от приложенията не можеха да бъдат активирани.

след като го включих повторно към компютъра, той се синхронизира и повечето свалени приложени изчезнаха???

сега имам съвсем малка част от тях на телефона. всичко останало си работи нормално.

телефона е закупен от мтел. не е джейлнат, а доста от приложенията са закупени...

мога ли да ги върна някак си?

Редактирано от kalinat28
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Закупените приложения би трябвало да ги виждаш в акаунта си в Ейпъл стор, и без проблем да ги свалиш наново.

За кракнатите - чакаш джейл.

Редактирано от edinak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичко, което съм свалял и т.н. е там....много ти благодаря...сега се свалят отново на телефона :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Apple съобщи, че е продала 4 милиона iPhone 4S за трите дни откакто телефонът влезе в продажба на 14 октомври, предаде Ройтерс.

Продажбите в магазините започнаха в петък в Япония, Австралия, Франция, Великобритания, Германия, Канада и Съединените щати.

Компанията е получила повече от един милион предварителни поръчки през първите 24 часа след пускането на iPhone 4S, с което надмина предишния рекорд от 600 000 за iPhone 4, въпреки че новият модел беше пуснат в продажба в по-малко страни.

Новият iPhone 4S, който беше показан едва един ден преди смъртта на съоснователя на Apple Стив Джобс, първоначално бе наречен "разочарование", отчасти защото изглежда идентично с предшественика си. Но добавянето на "гласовия асистент" Siri помогна на смартфона да постигне рекорд в предварителните поръчки на 7 октомври.

Заедно с новия iPhone повече от 25 милиона клиенти използват мобилната операционна система iOS 5, само 5 дни след пускането й, а повече от 20 милиона клиенти са се абонирали за безплатни облачни услуги, отбелязват от Apple.

iPhone 4S ще бъде пуснат в продажба в още 22 страни на 28 октомври и в повече от 70 страни до края на годината.

От тук:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хоум бутона ми отказа почти на цяло работи когато си иска и направо ме вбесява от мтел дали ще ми го признаят щото не ми се чака 45 дена сервиза да каже че всичко му е наред.

пс : само хоум бутона може ли да се смени или направо се сменя всичко - дисплей,стъкло и т.н. ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хоум бутона ми отказа почти на цяло работи когато си иска и направо ме вбесява от мтел дали ще ми го признаят щото не ми се чака 45 дена сервиза да каже че всичко му е наред.

пс : само хоум бутона може ли да се смени или направо се сменя всичко - дисплей,стъкло и т.н. ?

С IOS 5 ли си?

Да, може да се смени само хоум бутона.

Редактирано от edinak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бгифон сервиза имат промоция за 10лв го ремонтират (почистват) , подозирам че онези левенти от ментел няма да ти обърнат особено внимание за този "проблем"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го подозирам....пък 45 дена не ми се чака по-добре да си платя там колкото струва. И без тва сигурно ще ми искат и пари за "аварийна" нормална карта щото тоя микросим няма на кво да го сложа....

Иначе съм с 4.3.3 чакам джейл и тогава ще сложа иос5-цата ..... ма не мисля че проблема е софтуерен , макар че го прави без абсолютно никва зависимост. Примерно работи си 2-3 дни после 2-3 дни прави проблеми постоянно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще го пращам май.

Колеги а дали има читав и работещ кал нотификейшън примерно да мига лед-а на камерата или пък да присвятква дисплея , нещо такова ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...