Jump to content

Recommended Posts

Аз питам, щото има опастност да му забия някоя отвертка или да се наложи оперативно изваждане на бурми и болтове...

Цялото това притеснение е породено от клипчето по-горе :dance:

... та реших да се информирам в темата, вместо да ровя из нетя

Редактирано от SinisteR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е точно ти ли намери да се засегнеш на тема телефон :dance:

На засегнат ли ти заприличах?hilezh.gif

Не бе батя, просто стана леко досадно вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама забавно да ви чета отстрани :dance:

Лично за мен, iPhone 4 няма алтернатива, като дизайн, използвани материали и най-важното, вникване във всеки детайл. Единственото, което ме спира да го взема е естеството на работата ми а нея не бих сменил за момента :hilezh: За това търся алтернативи (как да го ползвам 3-8 часа на ден, без да му таковам мамата и да доказвам онова от клипчетата) ;)

Редактирано от SinisteR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с вери визъбъл шилдове :dance:

майтапа настрана, с бъмпер и скрийн протектори е доста добре защитен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От понеделник съм свидетел как един приятел се опитва да си дресира "секретарката" на 4S'a и ми е много забавно... :hilezh: През това време ползвам 4та и определено не разбирам нуждата от ъпгрейт... ;)

Особено за държави като БГ или почти всички останали, където трудно може да му се обясни от масата хора на английски нещо на тоя дивайс и да го изпълни, просто ъпгрейта ми се струва безмислен , само заради един процесор и една камера...

А ти от личен опит ли го установи?

:dance: Има ли смисъл ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.Предстои ми покупка на АйТелефон 4 от ментел и ме интересува ако го джейлбрейкна, гаранцията ще отпадне ли?Съответно ако не, кой е най-добрия джейлбрейк ? :dance:

П.С. Съжалявам ако има подобен въпрос, но не открих нищо с търсачката :hilezh:

Редактирано от bkolev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.Предстои ми покупка на АйТелефон 4 от ментел и ме интересува ако го джейлбрейкна, гаранцията ще отпадне ли?Съответно ако не, кой е най-добрия джейлбрейк ? :hilezh:

П.С. Съжалявам ако има подобен въпрос, но не открих нищо с търсачката :dance:

Няма да отпадне гаранцията. Ако се наложи, винаги можеш да го направиш set as new.

Джейла засвиси от фирмуеъра. Най-добре го вземи, сложи си iOS 5 и чакай читав джейл.

Обещават да е скоро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.Предстои ми покупка на АйТелефон 4 от ментел и ме интересува ако го джейлбрейкна, гаранцията ще отпадне ли?Съответно ако не, кой е най-добрия джейлбрейк ? :hilezh:

П.С. Съжалявам ако има подобен въпрос, но не открих нищо с търсачката :dance:

Това е обратим процес. Винаги можеш да го върнеш.

Ако го занесеш на сервиз с jail гаранцията ще отпадне.

За джейл ползвай redsn0w стига да го вземеш от мтел с подходящ firmware.

Ако е с 4.3.3 направо отваряй от телефона http://www.jailbreakme.com/ и си готов за 1 минута.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледай коя версия (setings/general/ about/ version) ще ти е телефона. До 4.3.3 има читав джейлбреак. Ако не ти се чака за читав джейл на иос5 и не ти се плащат приложения, сложи си по старата ОС.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали тук е правилното място да попитам,но ще пробвам?

След дълга употреба на Ifhone 2 днес поръчах Ifhone 4S на този сайт laptop.bg

От там ми изискват авансово плащане в размер на 20% или около 280лв

Въпросът ми е :сигурна ли е тази фирма-сайт,някой работил ли е с тях?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фирмата лаптоп.бг е сигурна.Този сайт е един от водещите за покупка на лаптопи, така че споко.Ама е хубаво да питаш първо и след това да поръчваш :hilezh: успех и честито :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мтел са абсолютни тъпаци и го доказаха за пореден път.

Ония бях до сервиза им да им обясня за проблема с хоум бутона (не реагира някой път) естествено там също не работеше и започна да хваща на 3-тото натискане - с 2 думи момчетата видяха че не бачка но категорично заявиха че тва е софтуерен проблем дължащ се на джейл-а който съм направил без да имам право да правя....... :zustimm::):D

Въпреки това ми предложиха услугата да ми го отремонтират срещу заплащане , щял да бъде готов към края на другата седмица :hilezh::flehan:

Пратих го по 1 приятел до София , изчистили са го пред него за 20 минути и ся бачка безупречно. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да видиме каква ще е петицата ,

Дали Джобс е бил цар на сделките или и на технолигийте .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги помагайте,айфона неще да се зарежда.Снощи ми падна батерията до край и сега няма пускане.Цяла нощ се зарежда но нищо.

Айфона е 4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги помагайте,айфона неще да се зарежда.Снощи ми падна батерията до край и сега няма пускане.Цяла нощ се зарежда но нищо.

Айфона е 4

Пробва ли с друг кабел (зарядно)?

Софтуер? Джейл?

Редактирано от edinak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като го включиш в компютъра какво показва айтуна?

Моя айфон не зарежда от фалшиви зарядни.

Моя също :)

Редактирано от edinak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...