Jump to content

Recommended Posts

на мен с бета6 не ми излиза ъпдейта в сетингс....

 

Няма никога да ти покаже чакащ ъпдейт. От Бета до финална версия само с кабелче + iTunes....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да ти поиска, ако отидеш да свалиш безплатно приложение (като Skype например). Ще ти даде опция без да въвеждаш кредитна карта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като тръгна да свалям безплатно скайп ми иска да съм логнат в системата на apple, а регистрацията не ми е валидна защото не съм въвел номер на кредитна карта и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 И при мен отказваше упорито да се активира, разбирай че ще се активира, по някое време. Евала на кавалите в темата, че ми "отговориха" и на двата въпроса :respekt:

 

пичове, колелото се върти, само това исках да ви кажа

сега некой да не тръгне да ми обяснява що съм се вкиснал в 23:11!

 

По спомен иска WiFi да се активира... или да го забодеш с кабел към компютъра, ма той пак трябва да има интернет. 

Странна работа, че не си успял да минеш активацията, което е процес отнемащ броени секунди. :unsure: 

Като тръгна да свалям безплатно скайп ми иска да съм логнат в системата на apple, а регистрацията не ми е валидна защото не съм въвел номер на кредитна карта и т.н.

 

Значи си объркал нещата някъде по-назад като си се опитал да свалиш платено приложение и не си въвел данните за разплащане. Не съм сигурен как можеш да го заобиколиш, но винаги можеш да тръгнеш с нов акаунт. Само иди преди това и отпиши сегашния си акаунт, да няма въведен в телефона и така да ти поиска да създадеш нов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леко натегай де, да не сме ти тука Apple Support, че чак що не ти отговорил никой. Имаше си даунтайм вчера на активационните сървъри и имаше проблем. След това явно мина началния лоуд гийкове, които искаха да ъпдейтват на секундата и нещата почнаха да се случват много по-бързо. Аз вечерта се отказах да ъпдейтвам точно заради това. Днес в 7 сутринта го пуснах и ми отне 15 мин цялата процедура по фактори ресет, ъпдейт, рестор. Е, само рестора по-бавничко си връща снимките, но това е ясно, все пак е бая трафик, а и не е спешно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иска акаунт независимо дали е платено или не приложението.

ако правиш нов за да ти даде опцията да се регнеш без карта първо трябва да опиташ да свалиш безплатно приложение и от там насетне регистрацията.

Визи , немам пс под ръка после ще го ъпдейтвам , в айтюнс ще ми излезе ли ъпдейта или да го тегля от някъде?

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леко натегай де, да не сме ти тука Apple Support, че чак що не ти отговорил никой. Имаше си даунтайм вчера на активационните сървъри и имаше проблем. След това явно мина началния лоуд гийкове, които искаха да ъпдейтват на секундата и нещата почнаха да се случват много по-бързо. Аз вечерта се отказах да ъпдейтвам точно заради това. Днес в 7 сутринта го пуснах и ми отне 15 мин цялата процедура по фактори ресет, ъпдейт, рестор. Е, само рестора по-бавничко си връща снимките, но това е ясно, все пак е бая трафик, а и не е спешно.

Скара ли ми се нещо?

Чей да ти обяснИм, що ми накипя снощи, щото гледам си решил да ми кажеш и ти нещо.

Аз, философията на тоя форум я разбирам така, с една простичка дума, която е "взаимопомощ" и като пиша, очаквам ако не ми се помогне, то поне да не се правят писарките, че не виждат, какво се пише из темата. 

Сега изясни ли ти се ситуацията? 

 

едит: нямаше да изригна толко мошно, ако това не беше някаква тенденция!!!!!!!

 

я пак да едитна, че мисълта ми в моменти на афект, тече бързо и не мога да я излея на един път

 

... пак се делиме на наши и ваши

писна ми от тоя манталитет вече

Редактирано от SinisteR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Визи , немам пс под ръка после ще го ъпдейтвам , в айтюнс ще ми излезе ли ъпдейта или да го тегля от някъде?

 

Ще ти даде опция за ъпдейт ако не си с бета или GM. Иначе ще ти каже, че си с последната версия и няма да ти предложи ъпдейт.

 

Винаги можеш да си свалиш ръчно цялото файлче примерно от тук:

http://www.redmondpie.com/download-ios-7-final-ipsw-for-iphone-5-4s-4-ipad-and-ipod-touch-direct-links/

 

Отваряш iTunes, връзваш телефона/iPad-а с кабелче, цъкаш Shift + Check for updates (Alt + Click за Mac) и му посочваш предварително сваленото файлче. Може и Restore да му дадеш, ако желаеш и след това да върнеш бекъп обратно на устройството.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в айтюнс ще ми излезе ли ъпдейта или да го тегля от някъде?

при мен излезе след като ъпдейтнах Итунса до 11.1

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скара ли ми се нещо?

Чей да ти обяснИм, що ми накипя снощи, щото гледам си решил да ми кажеш и ти нещо.

Аз, философията на тоя форум я разбирам така, с една простичка дума, която е "взаимопомощ" и като пиша, очаквам ако не ми се помогне, то поне да не се правят писарките, че не виждат, какво се пише из темата. 

Сега изясни ли ти се ситуацията? 

 

едит: нямаше да изригна толко мошно, ако това не беше някаква тенденция!!!!!!!

 

я пак да едитна, че мисълта ми в моменти на афект, тече бързо и не мога да я излея на един път

 

... пак се делиме на наши и ваши

писна ми от тоя манталитет вече

 

Нещо си насъбрал явно, разбираемо е има бая пълнеж по темите. Ама кво да прайш  - шанс. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз може ли да попитам нещо ... :sporty:

Снощи успешно ъпдейтнах 4-ката през телефона. Всичко върви много добре, според мен. Та исках да попитам, има ли смисъл да правя factory reset през компютъра и да качвам IOS7 "на чисто"? Досега винаги съм правил ъпдейтите през телефона но си помислих, сега когато всичко е почти ново в този софтуер, дали не е хубаво да го инсталирам след ресет-че?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да има проблем с нотификейшъните? Нито фейсбук, нито Gmail, а уж всичко е настроено да ги показва... (за iPhone 4 става дума).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.С. Когато наричаш професионалните коментари "заядливи" нещо в теб е сбъркано. Извинявай, нищо лично. 

С цялото ми уважение към експертността ти - в случая нямаш представа за какво говориш и за човек запознат с продукта звучиш най-малкото неадекватно. През последните години, в които ползвам iPhone, никога не ми е минавало през акъла, че ако ъпдейтна може да имам някакъв проблем. Това е и една от причините да съм фен на марката. И при сегашния ъпдейт нямах колебания трябва ли или не трябва и не съжалявам за избора си. Наистина ще ми трябва малко време да свикна с разликите в графичната част, но като функционалност на етапа нямам никакви забележки. Добавени са и много функции, които преди ми липсваха. Та в тоя ред на мисли, хубаво е като коментираш нещо да го вземеш, да го тестваш 1 седмица и после да кажеш става ли или не става. Аз самият съм противник на такива продукти, по които всички са луди и доста време се подигравах на всички Apple фенове около мен, докато не взех един телефон за няколкодневна проба. Веднага след това си купих и сега ако ми се наложи да ползвам друг телефон би ми било най-малкото дискомфортно.

 

Скара ли ми се нещо?

Пробвай да се държиш малко по-адекватно, защото в противен случай ще се наложи само да четеш докато ти минат нервите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам тук някой пак се вживява в ролята на Шериф. Иначе към Grizzly, аз си спомням времето, в което люто бранеше честта на Нокиа и не даваше дума да се каже за нещо различно от него. Сега виждам, че си минал във вражеския лагер на Самсунг, та дори отнесох коректив от теб, понеже аз лично не съм доволен от него. Да ти кажа честно, мисля да се пробвам с един iPhone, е така, понеже вече минах през windows mobile и андроид. Вярвам, че ако и ти го направиш, както мен, ненадейно и пробно, може да останеш доволен.

 

Харесва ми изработката на iPhone, дизайн и елегантност, това Самсунг и HTC са си саправо от recycle bin а извадени.

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Действай смело и изобщо не си прави труда да ми се правиш на остроумен след тоя ми пост! Силно се надявам да не нужно да ти отговарям повече!

Май тук е момента да логаутня ритуално?

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааа, разбирам. Ще им отнеме един-два месеца да свикнат.

ОК.

И друго се чудя. Ако иОс7 е компилиран за Айфон4 и работи пак толкова мазно - за къв чеп им е на старите юзери да си сменят хардуера?

Ако беше Уиндоус със сигурност щяха да вкарат някои дребни glitches в интерфейса да им покаже колко са назад хардуерно. Дали Епъл са такива симпатяги че ще позволят да оптимизират кода и за старите дивайси? И тогава кой би си купил новия?

Или по стар маркетингов трик ще им покажат колко са изостанали?

 

Времето ще покаже.

 

П.С. Мненията са ми независими от хардуер, софтуер и на база дългогодишния ми опит с разни софт/хард/маркетинг тъпни. Успех на всички ви желая, и не винаги новото е хубаво. Но, опитът се придобива с труд, пари или време. Все тая де.

Успех!

 

абе колега , що не вземеш да спреш да сереш по темите за айфон щото ясно си личи че целият ти опит с тия дивайси се свежда до чичо гугъл и ютуб в най-добрият случай..... може мноо неща да са ти ясни ма айфона ти е толко тъмна индия че ставаш за смях...... не може да хейтваш по нещо което евентуално си разглеждал 10 минути в някой магазин или още преживяваш технологичният шок от скока нокия - самсунг ? 

 

и да новото е хубаво , ъпдейта отнема 10 минут и няма проблеми след това , тва не е андроид който след 6 месеца старите дивайси вече не се поддържат .... 

 

 

 

 

 

 

 

пс : ей ся ъпдейтнах моята 5ца и на сестра ми 4-ката през тюнса нЕма ядове ..... 15 минути сумарно   :biggthumpup:

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...