Jump to content

Recommended Posts

FaceTime работи и през клетъчната мрежа при 5-ца. Отказване на разговор има само при отключен телефон.

Не знам каква е логиката, сигурно имат причина, но ми липсва. Изненадан съм, колко малко хора се оказва че са ползвали бета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм доволен от 7 цата ,телефони работи една идея по гладко .За около ден разцъкване се свиква

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за отговорите! Наистина бъзикам я от снощи iOS 7.0  на 5-цата и много мазно върви и все още свиквам, че всичко е ново като визия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отказване на разговор има само при отключен телефон.

Ако му дадеш напомняне или SMS отказва разговора.

 

Аз съм доволен от 7 цата ,телефони работи една идея по гладко .За около ден разцъкване се свиква

И аз така. Леко странно ми беше вчера сутринта, даже си помислих за връщане назад, но след 1 ден ползване се свиква с графичните разлики, и остават само плюсовете във функционално отношение :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложих на жена ми на телефона, бих казал че ми харесва - джиджано едно такова ;) Ще изчакам да пуснат джейл и ще се мятам и аз. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не виждам разлика с последната Бета (не помня коя беше)

Най-много ми липсва, че преди да кача бетите с 3 натискания на горния бутон отказвах разговор и на екрана се появяваше абоната който ме е търсил. Само слайдвам и съм го набрал.

Мислих си, че липсата на това е някакъв бъг в бетите ама май не е.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен отказва с 2 клика на хоум бутона ама не остава  нищо на деска , но седи в пропуснати обаждания в червено!

 

На мен ми е интересно някой да ми обясни  Аксесабилити  менюто , оти такива пояснения дават от Аппле , че нищо не мога да схвана , кое за какво е ?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е интересно някой да ми обясни  Аксесабилити  менюто , оти такива пояснения дават от Аппле , че нищо не мога да схвана , кое за какво е ?!

Аксесабилити менюто е за опции за хора с различни увреждания - слухови и очни. Да им стане по-удобно използването на телефона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може ли снимка да ги видя тия опашки прословути.

Ето малко от Бордо и Монтпелиер, в 3-4 посред нощ е валяло и е имало 30-40 човека.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Има доста хора, които сами предлагат по 100, че и 150евро отгоре на цената, за да се сдобият в айфона днес или утре.

Редактирано от toro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

баси....колко болни хора има по земята - поне да имаше Апп "вагина" или Апп 'вибратор' щях да ги разбера донякъде..>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой иска ли да правим сборка за поръчка от UK ? или ще го чакате тук

 

Понеже не съм запознат, ако се закупи от UK, а впоследствие нещо се пр??бе, какво се случва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

когато някой те търси, след приключване на разговора, телефона не се "изключва"

това явно е нова екстра, подобна на липсващия Decline

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да от верайзън. Сутринта имаше опашки пред всичките. Минах на обяд в най-близкия, дадоха ми номерче и казаха, че мога да се върна след около час. Върнах се и вече беше мой ред.

 

Позна седалката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...