Jump to content

Recommended Posts

говорим само за нов телефон

и никакви продавалници и тем подобни

 

цените са горе долу такива:

5ца - 750 лева

5s -1180 лева

 

400 лева са си 400 лева

 

за фингърпринта е много дълга темата. Аз ЛИЧНО не бих го активирал по НИКАКЪВ повод!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми нещата за мен стоят така , ако мислиш като излезе 6-цата да се ъпгрейднеш веднага с нея взимай 5 , ако мислиш да чакаш 6С или нещо такова взимай 5С. Аз лично С-ката ще я пропусна и ще взема направо 6. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз това разправям, няма значение от къде ще си го вземеш, сега е момента за пазаруване на 5-ца, а  не на 5S. Най на далавера е в момента, за разлика от 5S, който поскъпва :D :D :D

Редактирано от audiceco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щото глобулци и вивакомци, не предлагат тая чикия 5S.

Това най-малкото не е вярно :) Смисъл, за Глобул не знам, но Виваком имаха бройки през цялото време, друг въпрос е на каква цена. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глобул на 100% нямат 5С , а за Виваком мислех че изобщо не са предлагали айфони никога   :nixweiss:

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз все си мисля, че говорехме за нови телефони, но не бих си позволил да споря с теб :)

 

Бате, той не спори, а се кара. Обръщай малко поне внимание! <_<

за фингърпринта е много дълга темата. Аз ЛИЧНО не бих го активирал по НИКАКЪВ повод!

 

Добре де, дай поне част от тази дълга тема да закачим само. Щото все си мисля, че или четеш и мислиш глупости или някой ти е казал/написал нещо хипер научно фантастично, което в момента ти мъти мозъка :)

 

FPR има на скапани черни ръбати лаптопи от сигурно поне 15 години насам. Да не говорим и за телефони също. Всички те въртят някакви мизерни OS, които съхраняват всичката тази събрана информация. Хайде поне тук да помислим ако някой е искал да завладее света чрез пръста в който Гошо и Киро си бъркат в носа и също така се логват в Винбозето си дали някой ще тръгне да се лОви сега с 200 за айфоните? :)

 

Нали се сещаш как преди време не толкова отдавна направиха Епъл на гъз и коприва за това, че били запаметявали логове това къде е бил телефона? Я си представи само пак така цветно и научно популярно какво точно би им се случило, ако действително приемем, че ги пращаш някъде на дълбоко в техен съвръв за съхранение и некой ултра Епъл хейтър 16 годишен хакер с Гнусмас у задния джеб вземе, че им хване нишката? Директно ще ги погубят! Директно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да си сетнеш фингър принт с носа си, нека тогава имат отпечатък на носовете ни.

Опитваха и с други неща да го сетнат, но явно размера не е подходящ  :hilezh:  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе каквото и да се напише има някакви хора, които ще кажат нещо колкото да отбият номера колко лошо е да си отключиш телефона с пръстов отпечатък :) Умрял ти някой за отпечатъка. Както Wizi каза аз преди 8 години имах някво HP, което имаше скенер за отпечатък, ама нали трябва да кажем нещо. Супер си е идеята и се надявам супер бързо да го вържат с възможността за плащания - пръста на телефона, МИП, сметката платена и тн. Не да ме карат да се разписвам на листче или да нося 4 пластики.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се кефя като ви чета :) Забава си е падало винаги тука. Относно покупката на 5, не виждам смисъл при положение, че много скоро от една стъпка назад ставаш 2. В изработката определено има разлика и останалите неща, които коментират колегите. Но всеки си преценя според възможностите и желанията. Наистина в момента установявам увеличено търсене на 5, поради малката визуална разлика и по-изгодната цена.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това най-малкото не е вярно :) Смисъл, за Глобул не знам, но Виваком имаха бройки през цялото време, друг въпрос е на каква цена. :)

Колко много си сигурен в твърдението за Виваком?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да си сетнеш фингър принт с носа си, нека тогава имат отпечатък на носовете ни.

  :hilezh:  :hilezh:

ше напукаш цаките в ръба на айфоня,заеби тия с носа ,граЦки..... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Да ви попитам нещо: изтече ми договора с М-л и поисках да ми отключат 4-ката. Днес ми се обадиха и казаха, че всичко е наред и трябва да довърша процеса по отключване през ITunes. Но за целта трябва да сложа в апарата карта на друг оператор. Тъй като нямам друга микро сим, пък не ми се занимава с рязане, това ще стане по-натам във времето. Та, въпроса ми е, има ли някакъв срок, в който трябва да довърша това отключване през ITunes или може когато поискам, ако ще и след 2 месеца да е?

Другото, може ли да ми кажете как точно се процедира през iTunes при отключването? Че нещо ми обясняваха по телефона но бях в движение и много много не ги слушах...

Поздрави!

Tapatalk user

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно като питах за 4S после и за 5 ми бе заявено че са само за корпоративни клиенти!

Възможно е, аз съм корпоративен. Между другото, на сайта им наистина не се предлагат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

четете бре...ще сте наясно що цените са такива....

последното зареждане на Айфони беше миналата седмица в ментел и имат всякакви вече, само че са им дошли с 300лв по скъпи от предния път , защото ментел не могат да пазаруват директно от Ейпъл и ползват КиК като доставчик, в моменте тече договаряне и следващата доставка след нова година ше е на старите цени... или най много с 100на лв по скъпи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

 

Привет,

 

Мтел пускат заявка към Епъл да отключат телефона и това е всичко. При следващото ти връзване с кабелче към iTunes той просто ще те приветства със съобщение, че телефонът е отключен. Не е нужно да правиш каквото и да е било повече - просто приеми, че телефонът е отключен и това е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тоя ред на мисли има ли някаква опция неджейлнат телефон да се направи по някакъв начин /светлинно или звуково/ да индикира за пропуснат разговор? За SMS е идеално, но за разговор не намирам начин, вкл допълнителен софтуер?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Васко вземи си един андроид, има цветен диод отпред и си казва всичко.

Нексус 5 е чудесен телефон, разгледай го ей тъй просто за инфо – нов модел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...