Jump to content

Recommended Posts

Точно днес си ъпдейтвах айпада и се сетих, че не съм го пипал от месеци. Предната версия на ОС-то беше 7 нещо...

Серийният номер е DYTJ5FC7DJ8R 32 GB

има кожен смарт ковър - бежово сив - леко лекьосан :)

 

Не ме питай за цена....ти я измисли.

 

Иначе днес ъпдейтнах и телефона и айпада ....понеже айтюнса ми беше в ДК и сега се разписка да го сменям в Бг....съответно и паролата ме принуди да сменя.

Накрая 2 часа възстановявах апликейшъни и установих, че разни приложения, които съм ги плащал преди време, сега пак ми иска пари, за да ги инсталира - много дразнещо.

Редактирано от redalex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам е 3-ка това, ще търся 4 или мини 2 ретина, зависи кое се появи на по-добра цена. Време му е на малкият братовчед да навлезе в сектата че го гледам се мъчи с някъв китаец.  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да 3то поколение.

Една от най безмислените ми покупки. Имам го от около 3 години и на практика не съм го ползвал освен да играя на някоя игра.

Иначе е обиколил няколко континента с мен :)

 

 

Някой ако го иска- да пише.

Редактирано от redalex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 

 

Аз имах 2-ка която купих покрай хайпа ей така от мерак, продадох го след няколко месеца. После купих за жената една 4-ка която си я ползва само тя, не ми представлява интерес на мен особено при наличието на 13ка еър   :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най много ме дразни това, че когато съм набрал изходящо или имам входящо повикване от контакт в който има записани повече от един номер - не ми показва от кой номер ми е повикването или кой съм избрал аз. Трябва да налучквам :(

При търсене на контакт в спотлайт преди ми показващи всички с написаното съвпадение, а сега ми вади само 3-4 и трябва да донапиша почти цялото име за да излезе търсеното лице.... Имам 5 контакта например с име Георги, но когато го напиша ми показва само два от тях, трябва да започна да пиша и фамилията и тогава се появява който ми трябва :(

Редактирано от D.Stoykov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснаха iOS 9.0.1 ! Не знам какво оправя, но козметичните бъгове (settings; spotlight) си ги има все още.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от Miladin Miladinov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най много ме дразни това, че когато съм набрал изходящо или имам входящо повикване от контакт в който има записани повече от един номер - не ми показва от кой номер ми е повикването или кой съм избрал аз. Трябва да налучквам :(

При търсене на контакт в спотлайт преди ми показващи всички с написаното съвпадение, а сега ми вади само 3-4 и трябва да донапиша почти цялото име за да излезе търсеното лице.... Имам 5 контакта например с име Георги, но когато го напиша ми показва само два от тях, трябва да започна да пиша и фамилията и тогава се появява който ми трябва :(

 

Винаги е показвало и продължава да показва кой номер на контакта те е търсил - дали е mobile, work, other и т.н. Тъпото е, че го пише със ситни букви и трябва да обръщаш внимание.

 

Това с контактите и Спотлайт-а виж дали не можеш да си го разрешиш както съм посочил по-назад. При мен всичко функционира в момента както очаквам да прави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги е показвало и продължава да показва кой номер на контакта те е търсил - дали е mobile, work, other и т.н. Тъпото е, че го пише със ситни букви и трябва да обръщаш внимание.

 

Това с контактите и Спотлайт-а виж дали не можеш да си го разрешиш както съм посочил по-назад. При мен всичко функционира в момента както очаквам да прави.

За контактите - трябва да избереш "show more" и показва останалите, но въпреки това е дразнещо преди тях да ми показва 2-3 контакта като "TOP HITS" направо побеснявам, а някой от тях дори не съм избирал скоро. Преди показваше от кой номер те е търсил, като го маркираше в синьо, сега ъпдейтнат на 9.01 и виждам, че отново показва. Имам предвид не в момента на позвъняване, а след като си провел разговор и влезеш и история на повикванията. Вчера нямаше информация от кой или към кой от номерата в контакта е било повикването - днес вече е ОК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен странно контакт въведен от лаптопа или от icloud.com не се появява на телефона. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснаха iOS 9.0.1 ! Не знам какво оправя,но ...

 

На практика нищо ... поне при ...

 

Iphone 5S

5_S.jpg

Iphone 4S

4_S.jpg

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен странно контакт въведен от лаптопа или от icloud.com не се появява на телефона. 

Навярно са включени на "ON" в настройките на iCloud и на двете устройства, но си струва да се провери отново. Може да опиташ със повторно изключване/включване и май ще попита дали да ги сравни и добави....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие станахте по-зле от към нерви и от ползвателите на китайски телефони..

Аз лично вече не ъпдейтвам, откакто се сбъгяса една 4s.

Sent from my G7-L01 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес бях до представителство им тук заради проблем с Пощата и губенето на сигнал и съм за трети път с нов телефон :) като гледам пощата не се оправи нито сиглана .... ама поне около камерката отзад не ми е надраскано  :hilezh:  :dance:  дойде си с 9.0.1 и засега върви ок 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доволен съм от новия ъпдейт. Особено от енергоспестяващия режим. Странно нещо, че някои елементарни функции ги пускат толкова късничко. 7 часа е разкачен от зарядното, а е на 91% и е работен телефон, тоест ползвам го сравнително активно. 

 

Spotlight-а също може да е доста полезен, ако човек свикне с него, селектирането на множество снимки е гениално, не знам защо не съм го виждал никъде до момента. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това селектиране на множество снимки ново ли е? Не се сещам дали и преди не си беше така.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Селектирането директно на цяла сери от снимки (правени на конкретна локация) е ново. Възможността да си селектираш няколко снимки наведнъж за да ги изпратиш или изтриеш (примерно) си я имаше и преди.

 

Използването на енергоспестяващ режим на батерия докато разполагам с достстъчно заряд явно ще си остане една мистерия за мен.  :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Селектирането е подобрено в iOS 9. Много по-лесно е от преди, където трябваше да цъкаш снимките една по една:

 

- Open the album you want to select photos and videos in.

- Tap on the select button in the top-right corner.

- Tap and hold on a photo, then without lifting your finger, slide it in any direction to continue selecting content.

Редактирано от theuser
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се изкефих яко.

 

Звъни ми непознат номер. Гледам го и се чудя кой ли е.

В този момент под номера се изписа "maybe Elena edi koia si" с която съм имал комуникация по имейл само. В подписа й там, е пишело номера.

Та айфоня го "видя" и предположи, че е тя.

 

Много ми допадна.

Също ми харесва, че пише от коя държава е номерът, който ти звъни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с държавата го видях още първият ден след ъпдейта, но това с предположението на повикващият звучи добре ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се изкефих яко.

 

Звъни ми непознат номер. Гледам го и се чудя кой ли е.

В този момент под номера се изписа "maybe Elena edi koia si" с която съм имал комуникация по имейл само. В подписа й там, е пишело номера.

Та айфоня го "видя" и предположи, че е тя.

 

Много ми допадна.

Също ми харесва, че пише от коя държава е номерът, който ти звъни.

 

И при мен се появи още като качих бетата, човека с който съм имал email комуникация и си е оставил телефона най-отдолу телефона ми го разпозна. Определено доста полезно. 

 

 

 

пс ; както споменах търся iPad за малкият братовчед, намерих на добра цена mini retina, mini и iPad4, предполагам 4-ката е най-мощна като хардуер но пък мини-то уж е по-ново, което да избера че утре имам среща с човека   :lupe:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...