Jump to content

Recommended Posts

Беше пределно ясно, че рама ще се вдигне в даден момент, но този момент беше избран правилно и явно са вкарали повече мисъл .....

Бате....ти кви тъпни пишеш....чак те съжалявам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаем ве, всичко започва и завършва със Сансунг :hilezh:

Сичко много убаво, прекрасно и гениално, само картината на дисплея да не беше с качеството на телевизор от 90 , на който гледаш VHS на Тандем видео :hilezh:

За Самсунга говора, да не стане грешка.... :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе хората се стремят да пускат по-големи баКтерии, а ане по-малки в новите си модели. Иначе за фенове, явно и това не епроблем, и на него му се намира оправдание  :flehan:

 

Galaxy S5 имаше 2800mAh бактерия, а ще оставя на теб, любознателния, да провериш колко има S6 :gut:

 

p.s.

за утеха ще ти кажа, че това е и при други участници в играта  :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаем ве, всичко започва и завършва със Сансунг :hilezh:

.... :rolleyes:

Не знам за какво говориш.....

Аз на марки не робувам..познаваш ме много добре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве като чета и си мисля ... Вие тия телефони ги ползвате за фукня - за нищо друго.

 

4 Ядра,18ГБ РАМ,650ГБ вътрешна памет и слот за карти 1ТБ,Дисплей 96 инча 19К МегаУлтраСуперЕйчДи ... и простотиии ... и да не смеете да го сложите в джоба,щото ще се сбръчка като руска ватенка при първото сядане или нещо от сорта.

Големи хора сте - по сериозно ...

Да всеки му е нужно да отвори да прочете мейл,да прегледа нещо в новини или други статии,да драсне по месинджъра или да звънне по Вайбър и затова не му е нужен капацитета с който само се фуклявите и дърляте на тема Андроид колко по-по-най е пред iOS или пред Microsoft или пред отдавна забравения Symbian и прочие и прочие ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен па 6-цата много ме дразни, щото ми убива долу на пръста дупката за зарядното, като го държа :)

дано на новия зарядното му е на друго място

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре ве, не се праЙ, ти просто го желаеш edge-то :hilezh:

Което не означава , че ще изкоча с 1300 лв за нещо, което ми върши и таблета в момента
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 Ядра,18ГБ РАМ,650ГБ вътрешна памет и слот за карти 1ТБ,Дисплей 96 инча 19К МегаУлтраСуперЕйчДи ...

за собствениците на тамагочита е въпрос на чест да споменат за въпросният хардуер, който по няква случайност едвам бута скапаният софтуер :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснах го точно защото не съвсем Айфонската е най-добрата. Тестват iPhone 6S Plus, Samsung Galaxy S6 Edge+ и LG G4 като последната за мен лично може би е най-добрата. Ревюто завършва с думите, че въпреки всичко ако човек си гледа снимките на телефона или ги ползва предимно за шерване по социални мрежи едва ли е от значение кой телефон ще ползва, но е факт, че Айфоня далеч не прави перфектните снимки. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах го и аз и още веднъж си потвърждавам убежданието, че вече е все тая кое ще избереш. Ако трябва да избирам непременно може би и аз клоня към лг версията н нещата заради снимката на тъмно и макрото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам някакво чувство, че камерите в айфоните стават все по-зле с всеки следващ модел. Мегапикселите растат (йееей, шарени бонбонки), но качеството на снкмката като светочувствителност, експозиция, цветен баланс, фокус.... Нещо не ме впечатлява от 5 нататък.

Но и не ме дразни толкова - има DSLR-и за качествени снимки, телефоните са просто за щрак&go и каквото и да им блъскат винаги ще е така. За това и стърчащата камера на 6 за мен е неприемлива. Това не е и никога няма да бъде основна функция на телефон.

P.s. Nokia N82 преди кусур години с нищо не отстъпваше по качество на снимките със своята Карл Цайс оптика, освен по брой пиксели. Да му мислят тия, дето принтват плакати от снимки правени с телефон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги е показвало и продължава да показва кой номер на контакта те е търсил - дали е mobile, work, other и т.н. Тъпото е, че го пише със ситни букви и трябва да обръщаш внимание.

Не е тва тъпото, тъпото идва когато два номера са с еднакъв лейбъл - "mobile" примерно. Тогава само кристално кълбо те спасява. Дори и да тръгнеш да набираш за callback, пак не знаеш на кой номер звъниш. Голяма глупост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Номерът, от който са ти звъняли, е маркиран в синьо.

Ако не е маркиран в синьо е първият в списъка (този по подразбиране за контакта)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...