Jump to content

Recommended Posts

4S  съм с iOS 9 и нямам забележки за сега. Освен днес забелязах, че на абонатите на които съм добавил рожденна дата, преди ми излизаше нотификация на lock screen. А след ъпдейт на 9 не се показва.  Та съм пропуснал 2-3-ма рожденника да поздравя. Някой нещо? 

Опс, забравих да добавая, че съм на Мтел.

Това на кой оператор си няма нищо общо.

Виж дали са ти въведени същите рождени дни да имаш римайндър за тях. 

 

Аз също съм абонат на мтел и подобни проблеми от гореизброените нямам.

В четвъртък или петък най-вероятно ще се ъпгрейдна с новото телефонче.

 

А по въпроса с качеството - имах проблем с 3GS, когато Ст. Джобс си беше жив и здрав и ръководеше компанията и въпросният телефон се прееба след една седмица употреба и гаранционно ми го смениха. После пък на новата бройка му се пукна пластмасата отзад, а и копчето за звука се попрецака след година и нещо употреба.

с 4S и 5S проблеми не съм имал никакви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...а и принципно винаги се подписа единствено последната актуална версия сиреч 8.4.1

 

На 1ви изкараха нова Mac OS X и редом с това резнаха правата за downgrade към iOS 8 <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това на кой оператор си няма нищо общо.

Виж дали са ти въведени същите рождени дни да имаш римайндър за тях. 

 

Качих на 9.0.2 и нещата се оправиха ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качих на 9.0.2 и нещата се оправиха ;)

Аз имах известни проблеми с 9.0.1. 

9 и 9.0.2 са стабилни и всичко е ОК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо при мен омазaха...PHONE app-a... забива ми, не мога да набирам фейвъритс, трябва през спотлайта, не звъни. Ребуутнах го и се оправи, ама да видим до кога. Дано да е било нещо от ъпдейта, въпреки, че му направих фактори ресет и рестор, защото търкалях преди това бетите, но те минаха на 9.1 бранча и стана неизползваем леко телефона. Отделно откакто съм го купил ВСЕКИ път който го бодна в iTunes ми дава да ъпдейтна carrier settings...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

(Отделно откакто съм го купил ВСЕКИ път който го бодна в iTunes ми дава да ъпдейтна carrier settings...) Това и на мен ми го прави от както съм на М-Тел, преди го нямаше ...

Редактирано от D.Stoykov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичуи, дайте ми съвет: малко съм позабравил как стоят нещата (да кажем последно имах 3GS), та какво ще кажете за сториджа - трябва ли ми повече от 16гб? Колко са "тежки" ъпдейтите?

Не си правя по 15 селфита в кенефа. На стария ифон редовно си преглеждах и триех ненужното.

Не че 160-180 лева решават нещо, но защо да ги давам за 64гб, ако реално 16гб могат теоритично да са ми достатъчни? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи за какво го ползваш, аз песни нямам, не снимам много, игрички вече почти не ме блазнят и общо взето от 16 имам свободни 6. 

 

 

пс : някой ползва ли оригиналният кожен кейс със 6-ца ? заслужава ли си парите ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реално старото 3GS беше 8гб, но имах по 1,5-2.0 гб свободно място. Макар че по онова време ъпдейтите не бяха толкова тежки.

Реално почти 100% съм се насочил към 64гб, но ще видим в последния момент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

16 е твърде малко и за да го вземеш трябва наистина да знаеш, че ще си ок с тях. Снимки и видео стават все по-големи и с някой друг апп и мейли/съобщения, ще ги запълниш бързо. Може да не ти трябват 64ГБ, даже на почти никой сигурно не му трябват след като всичко се стриимва, но ще се окажеш в ситуация в която имаш 16.4ГБ неща и ще те е яд, че не си взел по-големия. 

 

Кожения кейс си заслужава парите според мен и ако носех кейсове щях да съм с такъв. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

16ГБ , но при положение, че си пуснал снимките да се бекъпват в клауда и си си купил за 1€ на месец 50гб. И пак е под въпрос :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не качваш на него музика и не правиш много клипове и снимки 16 е ОК. Аз съм с толкова и най големия апп ми е навигацията 2 гб. Въпреки това следващият бих го взел с повече памет, защото от много глава не боли :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май сте прави и ще търся 64-ка - вярно че всичко е доста по-голямо отпреди 3-4 години. Това не бях го мислил от тази гледна точка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да знае ефективен начин (ап?) за борба със спама (на база на филтриране по ключови думи например)? На една от пощите спамът зачести много сериозно последните месеци, за тая нощ имах 8! Взе да ми писва да трия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това трябва да си го направиш на ниво акаунт / мейлсървър, а не да филтрираш спама през телефона...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да знае ефективен начин (ап?) за борба със спама (на база на филтриране по ключови думи например)? На една от пощите спамът зачести много сериозно последните месеци, за тая нощ имах 8! Взе да ми писва да трия...

N1995 ти е дал отговора вече, но 8 писма на ден не е спам :), аз толкова получавам в АБВ пощата си, а в служебната на ден идват поне по 50 спама, въпреки, че се филтрират и още толкова спира мейл съррвъра :) - е това е спам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

N1995 - ако беше възможно - да съм го направил, но не става (не и безплатно). А да си сменям имейл адреса, който ползвам за основен от 2003-та насам.... някак не ми се ще :)

 

На лаптопа спама се филтрира чудесно от мейл клиента. Много рядко пропуска спам в Inbox, рядко и не-спам отива в Junk...

Защо да няма начин това да става и в iOS. Ще пробвам да ги маркирам като "Реклама" вместо да ги трия, но се съмнявам, че ще помогне. Разбира се идват от нови имейл адреси всеки път.

 

D.Stoykov - това беше само за 7 часа през нощта :) За цял ден вече гоня 15-20 понякога. Сигурен съм, че не съм за гинес, ама ми втръсва да трия и да ми пищи телефона за поредната оферта за Виагра, слънчеви очила, здравна застраховка, заем и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи за какво го ползваш, аз песни нямам, не снимам много, игрички вече почти не ме блазнят и общо взето от 16 имам свободни 6. 

И аз така  :zustimm:

 

16ГБ , но при положение, че си пуснал снимките да се бекъпват в клауда и си си купил за 1€ на месец 50гб. И пак е под въпрос :)

Точно това съм направил аз - всичко в клауда, на телефона имам 5 GB свободни, без да ми е било цел. За моите цели 16 GB е повече от достатъчно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...