Jump to content

Recommended Posts

Wow, защо, колега, ми слагате в устата думи, които не съм казвал? Не съм казал (нито дори съм си помислил), че си измисляте, нито, че лъжете... Смятах, че се изразявам ясно, но може и да има място за подобрение, кой знае... Просто изразих изненада, отчитайки нещата, през които е минала моята "5-ца" и е перфектно права и здрава.

Не е нужно да съжалявате, че сте споменал каквото и да е - това е форум все пак ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е чудесно, но аз съм потребител и искам телефонът ми, колата ми, лаптопа ми, химикалката ми и т.н. да вършат работата, за която са създадени. Убеден съм, че всяко явление има своето обяснение, но то не ме интересува в ролята на потребител. Може би iPhone 7 не трябва да е от алуминии тогава ако това ще реши проблема - I don't care! Аз съм просто потребител ръсещ сумати пари за даден продукт и имам съответни очаквания към него, а не оправдания.

 

Добре де, я дай снимки на тоя огънат телефон дето си дал две иляди лева за него и кажи как го огъна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това недоразумение Вайбър просто не работи под 6+. Не може да се скролва хистърито нагоре в разговорите. Показва само последните месиджи, които побира на екрана и като искаш да отидеш нагоре (назад в разговора) започва само да примигва и зацикля там. Пълен шит си е било винаги това приложение.

Някой друг с нормална шестица има ли тоя проблем?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малкия реално не рискейлва изобщо самия UI, само го разтяга, докато големия прави бая смятане. Трябва просто вайбър да си ъпдейтнат аппа за новата резолюция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е Вайбър - няма такава скапана апликация. Има Yosemite бета от сто години и още никой не е пуснал ъпдейт да сложи, че работи и трябва на ръка да го пускам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Apple пуснаха проверка за "активайшън лок" за всеки който иска да си купи устройство втора употреба:

 

https://www.icloud.com/activationlock/

не ми отваря , какво означава това в превод .....тия дето продават заключени устройства втора ръка ше вдигнат цените лЕ ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не ми отваря , какво означава това в превод .....тия дето продават заключени устройства втора ръка ше вдигнат цените лЕ ?

Че ножеш да провериш дали телефона е краден преди да го купиш.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като си активирах 2G с китайската роза, в момента съм на 73% от сутринта, направо чудо невиждано!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Apple iPhone 5S 16GB - Бял/Сребрист

1 200,00 лв.

 

 

Apple iPhone 5S 32GB - Бял/Сребрист

1 400,00 лв.

 

 

Бахти нормалните цени.....  :stupid:  :stupid:

Изтрили са 6-те, айфон6 16гб беше 1450 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малкия реално не рискейлва изобщо самия UI, само го разтяга, докато големия прави бая смятане. Трябва просто вайбър да си ъпдейтнат аппа за новата резолюция.

Да, баш така си е. Да не говорим, че това бъгаво нещо изглежда ужасно на 6+ Бутоните са му по 5см  :huh:  Вайбър трябва да се размърдат... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вайбъра са пълни смотаняци. Нито на Андроид върви читаво, нито на iPhone (явно).... Skype е къде, къде по-добра платформа, но за съжаление малко по-малко излиза от употреба. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скайп има ужасни проблеми с мултичатовете въпреки, че ги фикснаха. В пъти по зле е от вайбър в това отношение. Ще ъпдейтнат вайбър и всичко ще се оправи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакай сега... има драми, а са ги фикснали :D Има ли или е имало? :D Според мен единственото, което е в плюс за вайбера са цветните картинки, които скайп няма. Всичко друго е пълна боза. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предимството на вайбър е, че е обвързано с даден телефонен номер и съответно автоматично имаш всички контакти от тел. книга, които ползват и вайбър директно във вайбър ==> Алтернативен начин за комуникация, особено когато партньора е на андроид или друга OS и съответно няма iMessage и/или е в чужбина и можеш да му звъннеш безплатно през интернет. 

Фейсбук не всеки ползва и не всеки виси постоянно там (давам себе си за пример, отдавна се уморих да гледам бебешки снимки там и влизам 3 пъти в годината).

Скайп има съвсем различна концепция или поне имаше преди да попадне в MS ръце. Сега вече просто няма концепция и си прави каквото иска. Отделно трябва да адваш контакти един по един ако се нямате там, не всеки виси там и т.н.

 

В този смисъл Вайбър-а е много добро приложение, но за съжаление не се поддържа както трябва.

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...