Jump to content

Recommended Posts

Честно ви казвам, тези не си пият хапчетата! Доста този път са вдигнали летвата с цените.... Ще изгубят клиенти...

Sent from Iphone

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно,масони има достатъчно.

 

20.7МР камера на двата модела предлага не само висока чувствителност и подобрена функция за кадри при слаба светлина, но и куп иновативни софтуерни добавки, както и 4К видеозапис. Хардуерно Xperia Z3 и Z3 Compact разполагат с задължителната за най-високия клас смартфони конфигурация - мощен 2.5 GHz четириядрен Snapdragon 801 процесор, 3GB RAM, 16 GB вградена памет и microSD слот за до 128 GB. Голямата изненада идва от живота на батерията, която успява да отхвърли цели две денонощия работа с едно зареждане.

 

Да вметна само колко е напреднала технология,да няма изумени i-useri ;)

Редактирано от Murphy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно,масони има достатъчно.

20.7МР камера на двата модела предлага не само висока чувствителност и подобрена функция за кадри при слаба светлина, но и куп иновативни софтуерни добавки, както и 4К видеозапис. Хардуерно Xperia Z3 и Z3 Compact разполагат с задължителната за най-високия клас смартфони конфигурация - мощен 2.5 GHz четириядрен Snapdragon 801 процесор, 3GB RAM, 16 GB вградена памет и microSD слот за до 128 GB. Голямата изненада идва от живота на батерията, която успява да отхвърли цели две денонощия работа с едно зареждане.

Да вметна само колко е напреднала технология,да няма изумени i-useri ;)

айде още един с много рам процесори и пиксели.....:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тая експерия мога да подпирам хладилника само ако е накриво хаха :) Иначе цените в БГ са били винаги малоумни. Има интернет - взимайте си ги от чужбина тия телефони и това е. То бива бива, ама те съвсем се оляха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тия от мтел вЕрно са се побъркали....дейВа и селските тарикати, не стига че айфона е супер скъп ми и на ХХЛ договор.......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко офф//

 

Чшшшш пичове... розовото злато си е тотал шик ин дис дейс.... :D Преди две години си взех един такъв часовник и гледам тая година всички имат този цвят... от циганин на горе :D Спрях да си нося часовника, а така щеше да ми отива на златния iPhone...

 

Бтв днес го смятахме с един колега. В щатско е 299$ с абонамент 24 х 24$ (ако не се лъжа). Тоест общо 870 долара. Че то ми излиза по-далавера да си викна един с карта и пластиката направо в кофата, отколкото да плащам на М-тел... Баси тупаните :D 100лв на месец абонаментен план ще искат...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, чичко Стиви се премета у гроба, откак го нема нещата загрубЕха със страшна сила и лека полека отоваме на прилика с хемороид дивайсите с тия бъгове и забавяния!!! Напрао ми е трудно вече да не се нервя, баси, още при Нокия8310 съм вдигал и моментално се чува ало-то!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Викаш този не е подходящ за бомби, няма да думкат моментално?!?  :hilezh:

 

При мен това нещо със забавянето си го имаше още от преди, на 7-цата със сигурност, за 6-цата не си спомням вече. Но беше съвсем малко и изобщо не ми правеше впечатление. 

С 8-цата обаче стана точно обратното на това, което пишете. Вдига моментално просто, никакво забавяне и чак ми беше неестествено в началото, поднасях телефона към ухото лежерно по навик, без да си давам зор.  :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко офф//

 

Чшшшш пичове... розовото злато си е тотал шик ин дис дейс.... :D Преди две години си взех един такъв часовник и гледам тая година всички имат този цвят... от циганин на горе :D Спрях да си нося часовника, а така щеше да ми отива на златния iPhone...

 

Бтв днес го смятахме с един колега. В щатско е 299$ с абонамент 24 х 24$ (ако не се лъжа). Тоест общо 870 долара. Че то ми излиза по-далавера да си викна един с карта и пластиката направо в кофата, отколкото да плащам на М-тел... Баси тупаните :D 100лв на месец абонаментен план ще искат...

 

Само че месечната такса надали е по-малко от 50$..... Златото е нещо като дрехи с надпис Армани и D&G, имам няколко тениски D&G които жената ми донесе от Италия, заклеАм се че ме е срам да ги нося....аз лично не бих си взел златения .... никога  :nixweiss:

 

Според мен, чичко Стиви се премета у гроба, откак го нема нещата загрубЕха със страшна сила и лека полека отоваме на прилика с хемороид дивайсите с тия бъгове и забавяния!!! Напрао ми е трудно вече да не се нервя, баси, още при Нокия8310 съм вдигал и моментално се чува ало-то!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

верно има некои бъгове ма ти гарантирам че ако минеш на хемороид шЕ се върнеш в сектата до 1-2 седмици..... там има бъгове буквално в абсолютно всичко. нЕма преживяване..... 

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батки, имам една драма от едно известно време. Шернал съм си снимките с айклауда, на всички ПЦ-та. До преди да се кача на 7.1.2 всичко работеше без грешка! Сега вече тая екстра, някак си не работи, по необясними за мен причини. Идеи някакви?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като излезе OSX 10.10 Yosemite ще се оправят нещата. Чакаме iCloud Drive. Там вероятно ще се качват снимките и някои други неща...

Редактирано от Miladin Miladinov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с щатския с договор не става, поради малката подробност, че телефона е заключен към AT&T. :) Ама фрий си го има за 700 долара, само да може да се докара някак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това според мен ще е с догоор за 1 година.То ако е за 2, то телефонът ще е 2 пъти по-скъп от предшественикът си.Не ми се вярва да е така.Никой нормален няма да си го купи.От 4-ката до сега, всеки следващ модел е стувал що годе еднакви пари, не може сега изведнъж двойно.Поне за мен е абсурно решение и ако са го направили, то последсвията за компанията ще са пагубни( имам предвид подажбата на айфон)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз само да кажа че с 8.0.2 батерията кърти и нямам драми с блутура :Д много доволен съм от батерията спрямо 4с-а ! Днес след доста сериозно ровичкане на 4G фейсбук месинджър и форум  усетих разликата спрямо 4-ката ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...