Jump to content

Recommended Posts

Ако не си кликнал на Verify Now и да си въвел паролата и т.н., няма от какво да се притесняваш.

Между другото днес АпСтора иТюнс имаха проблеми и не приемаха акунтите. Пробвай пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ти ли направи впечатление, че няма нищо общо с епъл този линк? Аз откакто видях, че мейла е от online@apple и ми заприлича на спам. Ако си кликнал на този линк и си въвел епълските юзър и парола, има голяма вероятност да са ти хакнали акаунта. Което от своя страна би могло да доведе до злоупотреба с картата ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ти ли направи впечатление, че няма нищо общо с епъл този линк? Аз откакто видях, че мейла е от online@apple и ми заприлича на спам. Ако си кликнал на този линк и си въвел епълските юзър и парола, има голяма вероятност да са ти хакнали акаунта. Което от своя страна би могло да доведе до злоупотреба с картата ти.

Как да разбера от това "Verify Now ",че не е епъл?

На линка кликнах но не съм въвеждал нищо.

Редактирано от koky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да разбера от това "Verify Now ",че не е епъл?

На линка кликнах но не съм въвеждал нищо.

 

 

Като поставиш курсора на мишката над връзката, без да кликаш. 

 

www.klikzapyrviapostnastranicata.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Час по скоро отивай тук:

https://idmsa.apple.com/IDMSWebAuth/login.html?appIdKey=af1139274f266b22b68c2a3e7ad932cb3c0bbe854e13a79af78dcc73136882c3&path=/signin/?referrer%3D/account/manage&sslEnabled=true

и си сменяй паролата с нова! Ако само си кликнал на линка, който са ти изпратили, но не си въвеждал нищо - няма от какво да се притесняваш! Беше писал по горе, че не ти приема вече паролата? Как и къде я пробва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отидох и там ми прие паролата!?

Пробвах при ъпдейт на Дроб бокс,не се получи,после на произволни приложения и там не.

После в iTunes & App Store на таблета и телефона и така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цял ден App Store има проблем и не могат да се свалят или ъпдейтват приложения...та затова там не си успявал. Ако не си въвеждал нищо на страницата от мейла, няма от какво да се притесняваш. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отидох и там ми прие паролата!?

Пробвах при ъпдейт на Дроб бокс,не се получи,после на произволни приложения и там не.

После в iTunes & App Store на таблета и телефона и така.

 

Последно къде "там" ти е приело паролата? Защото "онзи" сайт, който си посочил ще приема за парола и ако му напишеш iajmipatkatapedalsmotan! Нали това е идеята - да те накарат да си въведеш истинската парола, която веднага след това да отидат и да използват.

 

ТОВА ТУК е истинския сайт, който ако все още можеш да се логнеш с email + password имаш някакъв шанс да не са те ковнали....

 

Изобщо 99.9% от всички подобни мейли за това как СПЕШНО трябва да отидеш да си подновиш информацията за акаунта са пълен фишинг на пароли! <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно къде "там" ти е приело паролата?

ТОВА ТУК е истинския сайт, който ако все още можеш да се логнеш с email + password

Това "Там" е линка който ми посочи колегата D.Stoykov,поста над моя.

Пробвах в сайта който ти ми посочи и се логнах без проблем!

Ще се надявам проблема вчера да е бил в апстора както някои колеги писаха по горе.

Редактирано от koky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе влез в истинския епълски сайт който ти даде Wizi и си смени паролата. Смени си я и на всички места където я ползваш същата да не кажеш мяу после.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе влез в истинския епълски сайт който ти даде Wizi и си смени паролата. Смени си я и на всички места където я ползваш същата да не кажеш мяу после.

Този сайт, който аз съм му написал е истинският на Apple (но следващата стъпка от линка на Wizi). Така, че ако е влязъл в него - няма проблеми. Пак добавям, ако във фишинг сайта не си въвеждал нищо - няма място за притеснения, но ако си въвеждал там е-мейл и парола - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ги сменяй! Проблем със сайта на Apple наистина имаше (потвърждавам), така, че може и това да е бил проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за бързите отговори!

Всичко си е по местата,мога да свалям от апстора.

Лoгнах се и на двата сайта които ми препоръчаха Wizi и D.Stoykov

Като се замисля добре,че съм изпуснал срока на въпросния мейл,защото когато го получих го отворих и ми изглеждаше много истински,но нямах време тогава и го оставих за по-късно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Screen+Shot+2012-03-07+at+7.19.28+PM.png

 

Това са минималните изисквания от Apple за парола. Аз използвам този принцип и на други места, а където е възможно -- 2 factor с Authenticator app-a, след прочитането на онази статия в The Verge за SMS и обажданията за промяна на парола.

Редактирано от nikolaef
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Nokia пуснаха HERE за iOS.

Демек много прилична turn-by-turn, офлайн навигация за съвсем без пари.

HERE - Offline navigation, maps, traffic, public transport by Nokia Apps LLC

https://appsto.re/bg/PYo-4.i

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за навигация позлвам  - WAZE ...  много е яка и ми влиза от полза - всеки си прави профил и докладва ченгета, камери закъсали коли или каквото и да е на пътя :) супер добра е ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде правите титанична грешка....., НЕВЪЗМОЖНО е ДОБРА апликация да работи на устройство, различно от ябълка.

Проверете си източниците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...