Jump to content

:: Е сега не знам какво ще става с ГО-то ::


petroff

Recommended Posts

Сега без долните прагове на ГО кой ще коли и кой ще беси, не ми е ясно. :fisch:

http://dnes.dir.bg/LISTS/BASICPLACE-DNES/news_864683.php

Последно не разбрах, трябва ли да си вадя нов талон, за да е ясно, че нямам нарушения или старото синьото талонче ще ми върши същата работа? :fisch:

P.S. Мисля, че е един вид някакво признание, че една B3-ка се мъдри на снимката в Dir-a... :fisch:

Редактирано от petroff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Moi днес си взе полица за 138 лв. - отстъпка_готин_клиент лв. = 125лв...

Ми то както е тръгнало, около Коледа полиците за 2006-а ще бъдат по-евтини от тази година :respekt:

Струва ми се, че има няква гъба тука :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма гъба ... просто нещата ще се нормализират вътрешно .. Пазарна икономика в действие .. или поне аз така се надявам ..

Според Вас, какви биха могли да бъдат подводните камъни, при едно такова отпадане на минималните застрахователни суми ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Орязване на обезщетенията при злополука или допълнителни условия, при които няма да плащат :respekt: А и сигурно допълнителните премии за останалите места в колата ще бъдат на по-висока цена от миналогодишната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е може ли официалния застраховател на клуба да не се обади :respekt: цените ще бъдат ~120лв. за до 2500 но има и друг вариант и тук е надлъгването ако колата се кара примерно в Елин Пелин да е 60лв., а за гъбите времето ще покаже от занижените цени кои ще оцелее, мое лично виждане е че цените от 2005 бяха добри и всички бяха доволни но след 15 дек. ще видим а за желаещите -10% :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес 10.12.2005(Събота) в-к "Труд"

DT_01.JPG

Цените на задължителната застраховка “Гражданска отговорност” за автомобилите тръгнаха стремително надолу, след като в четвъртък парламентът прие новия застрахователен кодекс и пазарът беше освободен.

В понеделник “Алианц България” ще предложи индивидуални цени за всеки водач, които могат да слязат и под 100 лв. Размерът на премията ще зависи от критерии като възраст, стаж, пол и други, които формират до 20 000 различни комбинации.

През следващата седмица ще обявят офертите си и “Булинс”, “Виктория”, “Булстрад”, а “ДЗИ” вече продава на цена от 138 лв. за масовите возила и 405 лв. над 2500 куб. см. Най-атрактивно е предложението на “Евроинс” - 136 лв., независимо от кубатурата на двигателя.

www.trud.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...