Jump to content

Махагонови лайстни на А6 /100


mitsubishi galant

Recommended Posts

Понеже тези дни ъпгрейтвах музиката в А6 и свалях корите на вратите , реших да се заема с премахването на гадния фурнир подобие на махагон...Тези от корите ги свалих лесно...Преборих се с малката до еърбега, тази от шофьорската страна също след разглобяване на нишата под волана...но тази върху самия еърбег няма махане. Извинявам се на колегите , които притесних днес по тел. с молба за помощ, но проблема остана. Достъпа до тази лайсна е невъзможен поради част от еърбега , която я закрива...Някой да има идея как се маха ?

Втория ми въпрос е ... да ги заменя с карбонови такива или да ги боядисам черни "piano black" като на A4 ?

Редактирано от mitsubishi galant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Махането става след като демонтираш AirBag-а за да можеш да имаш достъп защото дори да успееш да я свалиш после няма как да я монтираш.

Ето малко варианти тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето какво ме вдъхнови и как изглежда "piano black" в интериора на Ц4...

Разликата е , че при мен салона е кожено черно рекаро с черни кожени кори на вратите...

http://audibg.com/forum/index.php?s=&s...t&p=1094343

Редактирано от mitsubishi galant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Махането става след като демонтираш AirBag-а за да можеш да имаш достъп защото дори да успееш да я свалиш после няма как да я монтираш.

Може ли да помогнеш малко с махането на тоя еърбег, ако си го правил ? Отвил съм две гайки 13 , но не помръдва...Някой ако може да помогне със схема на захващането ще е добре...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм го правил защото моята Ц4-ка няма, но когато търсех информация за разглобяването попаднах на статия за А6 С4 и там беше показано така.

Ще потърся снимките и ако ги открия ще ги сложа за да се ориентираш кое как. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е при мен е необходимо, понеже има една метална пластина, която е от предния до задния край на таблото и е нещо като капак на еърбега...разстоянието от нея до таблото от вътре е 5мм и тя възпрепятства достъпа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Накрая се справих , Благодаря на колегата Todir за схемите, които ми прати... :D

Тук е описано как...

http://audibg.com/forum/index.php?showtopi...p;#entry1331879

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрах сваля ли се жабката на Ц4? При мен само на ляв завой с висока скорост изтропва нещо в това табло. А после видях че и точно с еър бега там имам проблем. Дали не е комплексно? Да се разкачил нещо, знам ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ся няма ли да покажеш как е с новия интериор. :)

;) Супер е ! Всеки път като влезна в колата и се ухилвам до ушите...Все едно смених автомобила . Освен лайсните по вратите , смених и тези около управлението на климатроника и пепелника с черни. Така че вече почти всичко е както трябва. Ще снимам тези дни и ще ги кача ...само чакам един два аксесоара... :)

Следва от тук насетне процедура по претапициране на тавана и гредите с черени... :)

Не разбрах сваля ли се жабката на Ц4? При мен само на ляв завой с висока скорост изтропва нещо в това табло. А после видях че и точно с еър бега там имам проблем. Дали не е комплексно? Да се разкачил нещо, знам ли?

Сваля се разбира се , описал съм всичко в другата тема виж линка. Има и схеми кое как е закрепено.

Редактирано от mitsubishi galant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следва от тук насетне процедура по претапициране на тавана и гредите с черени... :respekt:

Това и аз съм го планирал за на пролет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Да се включа и аз. Моите махагонови лайсни ги боядисах в цвета на колата. Така ме посъветва бояджията. Според мен стои много добре. Само трябва да си намериш номера на цвета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги,дайте съвет с какво да запълня дупките от махагоновите лайстни по корите,купих преди време кожен салон,но самите кори бяха без лайстни и имат само дупки,та се чудя по какъв начин да ги запълня.Колата ми е серийно без махагон.

Извинявам се на колегата,че използвам неговата тема за моя въпрос.

п.с.колега,ти старите махагонови лайстни продаваш ли ги?

Редактирано от stanis
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...