Jump to content

Тонколони на А4 Б5


alexander alexandrov

Recommended Posts

Здравйте, преди няколко дни си купих Ауди А4 Б5 99година.Искам да попитам как мога да си сменя тонколоните на предните втари.Трябва ли да се сваля кората или може да се сменят и като се махне решетката.И също какъв им е размера. http://www.album.bg/saashooo/images/25257287/ това е колата иначе,но е с други джанти- http://www.album.bg/saashooo/images/25257303/ Извинявам се за постния въпрос, но дали ще гори повече като карам на климатроник без да е включен климатика?? Благодаря ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 68
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Извинявам се за постния въпрос, но дали ще гори повече като карам на климатроник без да е включен климатика?? Благодаря ви!

не

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега alexander alexandrov обърни се към колегата DLS за новите говорители.

Само ако може да ми кажеш как да се свържа щото сам малко нов :Д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не ти трябват нови говорители освен ако тези не са прецакани.А иначе трябва да се свали кората 100% аз си правех нещо по стаклото и я свалях и разгледах всичко вътре даже я и снимах колонката ето ти снимка там пише всичко за размер,омове и прочие.По втория въпрос неразбрах как така да караш на климатроник без да е вклучен климатика?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не ти трябват нови говорители освен ако тези не са прецакани.А иначе трябва да се свали кората 100% аз си правех нещо по стаклото и я свалях и разгледах всичко вътре даже я и снимах колонката ето ти снимка там пише всичко за размер,омове и прочие.По втория въпрос неразбрах как така да караш на климатроник без да е вклучен климатика?

Ами има нужда да се сменят щото дясната пръщи много.А за климатроника ми глася си градусите,но климатика е изключен и няма промяна в работата на двигателя и звездичката на дисплея я няма.А като го включа и се появява за това питах дали гори повече,но не :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами има нужда да се сменят щото дясната пръщи много.А за климатроника ми глася си градусите,но климатика е изключен и няма промяна в работата на двигателя и звездичката на дисплея я няма.А като го включа и се появява за това питах дали гори повече,но не ;)

Така свързах се с колегата,но няма оргинални тонколони и ми каза че се намират рядко и трудно читави, та какви други мога да сложа като марка и размер за да паснат на мястото?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продават се преходници за по-големички тонколони (мисля бяха 13").Аз преди месец така си купих от тези преходници и нови колони и заспа чудесно.Потърси в аудио магазин за тези преходници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продават се преходници за по-големички тонколони (мисля бяха 13").Аз преди месец така си купих от тези преходници и нови колони и заспа чудесно.Потърси в аудио магазин за тези преходници.

Ами корите на вратите как се свалят?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да използвам на колегата темата,за предните колонки на втора и читави как вървят ценово някой има ли идея

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами има нужда да се сменят щото дясната пръщи много.А за климатроника ми глася си градусите,но климатика е изключен и няма промяна в работата на двигателя и звездичката на дисплея я няма.А като го включа и се появява за това питах дали гори повече,но не :blink:

Щом пращи да,съгласен съм. :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Един колега ми каза че имало преходни фланци от 11.5 на 13 см.Някой може ли да ми ги покаже или да каже в какъв магазин да търся такива!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един колега ми каза че имало преходни фланци от 11.5 на 13 см.Някой може ли да ми ги покаже или да каже в какъв магазин да търся такива!

Звънни в Порше. Нещо за 20лв ми се върти в главата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Да не отварям нова тема да питам тук защо не ми свети червената лампа на шофьорската врата, когато я отворя и също не ми свети лампичката която е над педалите, за да ми свети в краката, а тези двете отдясно си светят?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Повдигам доста стара тема - но искам да попитам - тези рингове се слагат отвътре като преходник за да могат да се монтират 13 cm говорители ?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...