Jump to content

ПРОДАВАМ ПЪЛЕН КОМПЛЕКТ НОСАЧИ ЗА АУДИ И VW A4 A6 A8 ПАСАТ


Recommended Posts

Колега дай ми цена за долен заден десен AUDI;A4 Avant (8E5, B6);1.9 TDI;2002г;96;130;1896 за АТЕС и за МЕYLE HD и доставката за твоя сметка ли е. За МЕYLE HD колко е гаранцията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 191
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

...., ама не видях някой да дава отзиви след изминати повече от 15к км. Разбрах, че с пратките всичко е наред и всички части пристигат, но ако има някой който да е минал повече километри с тези носачи, нека сподели. ...

Ами аз с комплект от колегата мога да споделя, но всичко е относително. Зависи как караш, по какви пътища и т.н. При мен първият тропнал беше на 12хил., но един долен прав и един горен карат вече над 45хил. Това за тези АТЕС... за мейле не мога да се прежаля. По-скоро ще си взема оригинален, ако се наложи. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Заформи се дискусия и информацията по темата остана на заден план, за това ще я припомня!

Немски носачи АТЕС

Цена без гаранция+безплатна доставка за цялата страна: 309лв.

Цена с шест месеца гаранция+безплатна доставка за цялата страна: 329лв.

Контакт - гр.Пловдив

Mtel: 0885 95 81 09

Vivacom: 0878 24 14 60

Носачи за А4 В6, А6 след 2002г и др. с 16мм шарнир на долните предни носачи

Цена:380лв.

БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ЗА ЦЯЛАТА СТРАНА!

Комплектите се продават и на части!

ВИНАГИ АКТУАЛНИ ИНФОРМАЦИЯ ЗА ЦЕНИ И УСЛУГИ НА НАШИЯТ САЙТ:

http://atec.tumblr.com

Редактирано от levis
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

ПРОМО ЦЕНА ЗА ДВА КОМПЛЕКТА НА ЧАСТИ

Долен преден носач ЦЕНА: 49лв./бр.

Горен преден носач ЦЕНА: 39лв./бр.

Горен заден носач ЦЕНА: 39лв./бр.

Биелета лява/дясна ЦЕНА: 19лв./бр.

Кормилен накрайник ЦЕНА: 19лв./бр.

Контакт - гр.Пловдив

Mtel: 0888 79 00 52

Vivacom: 0878 24 14 60

e-meil: georgevelkov@abv.bg

http://www.atec.tumblr.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Публикувано (Редактирано)

Здравей колега,за А6 2.5 TDI 180kc 2000г с предно,каква е цената на комплекта носачи?

Немски носачи АТЕС

Цена без гаранция+безплатна доставка за цялата страна: 309лв.

Цена с шест месеца гаранция+безплатна доставка за цялата страна: 329лв.

Контакт - гр.Пловдив

Mtel: 0885 95 81 09

Vivacom: 0878 24 14 60

Винаги актуална информация за цена и контакти на нашят сайт http://atec.tumblr.com

===================================================================

Ауди А4 Б6,Б7 след 2001 год - Цена 380 лв.

БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА И ШЕСТ МЕСЕЦА ПЪЛНА ГАРАНЦИЯ!!!

Редактирано от georgivelkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

комплект носачи за Ауди А4 1,9тди куатро има ли ? и ако може да ми кажеш цена.Благодаря предварително :zustimm:/>/>

Имам налични, цените са:

Цена без гаранция+безплатна доставка за цялата страна: 309лв.

Цена с шест месеца гаранция+безплатна доставка за цялата страна: 329лв.

Контакт - гр.Пловдив

Mtel: 0885 95 81 09

Vivacom: 0878 24 14 60

Винаги актуална информация на сайта http://atec.tumblr.com/

Редактирано от georgivelkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

здрасти Колега. айде отново да използвам твоите услуги. Дай цена за кормилни накрайници, че левия се е разтропал.

А за колегите кито се чудят ето равносметката. досега съм взел 4 комплекта от колегата, като 2 ги сложих на УЧЕБНИ Пасати Б5.

собственика на колите беше толкова доволен, че пойска 3ти комплект, просто ей така за всекислучей да си има.Това беше преди година и ще не се е обадил да иска нови. А знаете как се карат учебни коли.

Аз си сложих на моята кола А6 С5 цял комплект, през октомври 2011г. от тогава до сега съм минал НАД 25 000км.и преди седмица се разтропа отпред от ляво, като я вдигнах и се оказа кормилен накрайнк. и това е защото живея на булевард и най-малко по 5 пъти на ден минавам през бордюра на разделителната ивица. Който е идвал при мен знае как не ги зачитам бодюрите.

Така че от тук на такък почвам само да подменям елемнти, ако карат така и за напред то кяра е голям от тези носачи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здрасти Колега. айде отново да използвам твоите услуги. Дай цена за кормилни накрайници, че левия се е разтропал.

А за колегите кито се чудят ето равносметката. досега съм взел 4 комплекта от колегата, като 2 ги сложих на УЧЕБНИ Пасати Б5.

собственика на колите беше толкова доволен, че пойска 3ти комплект, просто ей така за всекислучей да си има.Това беше преди година и ще не се е обадил да иска нови. А знаете как се карат учебни коли.

Аз си сложих на моята кола А6 С5 цял комплект, през октомври 2011г. от тогава до сега съм минал НАД 25 000км.и преди седмица се разтропа отпред от ляво, като я вдигнах и се оказа кормилен накрайнк. и това е защото живея на булевард и най-малко по 5 пъти на ден минавам през бордюра на разделителната ивица. Който е идвал при мен знае как не ги зачитам бодюрите.

Така че от тук на такък почвам само да подменям елемнти, ако карат така и за напред то кяра е голям от тези носачи.

Долен преден носач ЦЕНА: 49лв./бр.

Горен преден носач ЦЕНА: 39лв./бр.

Горен заден носач ЦЕНА: 39лв./бр.

Биелета лява/дясна ЦЕНА: 19лв./бр.

Кормилен накрайник ЦЕНА: 19лв./бр.

Контакт - гр.Пловдив

Mtel: 0888 79 00 52

Vivacom: 0878 24 14 60

e-meil: georgevelkov@abv.bg

http://www.atec.tumblr.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Долен преден носач ЦЕНА: 49лв./бр.
Горен преден носач ЦЕНА: 39лв./бр.
Горен заден носач ЦЕНА: 39лв./бр.
Биелета лява/дясна ЦЕНА: 19лв./бр.
Кормилен накрайник ЦЕНА: 19лв./бр.

Контакт - гр.Пловдив 
Mtel: 0888 79 00 52
Vivacom: 0878 24 14 60 
e-meil: georgevelkov@abv.bg

http://www.atec.tumblr.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Нека и аз да се включа по темата, тъй като навъртях 18000 км с пълен комплект носачи от колегата. За сега са перфектни и няма тропване от никъде. Добре е да уточня, че за тези километри съм влизал в сериозни дупки поне 10-тина пъти и съм кривил джанта в бордюр, но носачите не смеят и да се обадят. От Златоград съм и, който е запознат знае, че пътищата тук са копие на лунната повърхност. Който се чуди дали да заложи на този комплект има едно надъхване от мен. Успехи на всички !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Аз пък си взех комплект носачи от колегата преди около 2 месеца, за които не съм минал повече от 1500 км. Първо започна да лопа един от горните носачи, сега започна и един долен..... Горният носач го погледнах, тампона му като го напъна с лост е много мек и носача до толкова се огъва че чак опира. 

Този пост не го пиша защото си нямам друга работа и съм решил да зословя, даже и 300-тата лева които дадох ще ги прежаля някак си. Но целия ден в който ги сменях, и сега като знам че отново трябва да извърша цялата тази операция отново, не ми е никак прияно. Много поздрави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аз пък си взех комплект носачи от колегата преди около 2 месеца, за които не съм минал повече от 1500 км. Първо започна да лопа един от горните носачи, сега започна и един долен..... Горният носач го погледнах, тампона му като го напъна с лост е много мек и носача до толкова се огъва че чак опира. 

Този пост не го пиша защото си нямам друга работа и съм решил да зословя, даже и 300-тата лева които дадох ще ги прежаля някак си. Но целия ден в който ги сменях, и сега като знам че отново трябва да извърша цялата тази операция отново, не ми е никак прияно. Много поздрави :)

 

Извинявам се че сега пиша отговор на колегата, но е защото сега виждам мнението му в темата. 

Колега това на 100% е неправилен монтаж на носачите, особено щом проблема е в тампоните означава, че са затегнати под напрежение. Пиша го с голяма увереност, защото съм продал вече над 1000 комплекта за различни марки автомобили и конкретно за Ауди не съм имал никакви рекламации и дефекти!!! Такива случаи като твоя с неправилен монтаж заедно с настоящия стават три. Носачите се монтират лесно, но не е работа за всеки!

 

За да докажа твърдението си и да потвърдя високото качество на частите който продавам съм готов при определени условия (едно от които е да не си ги монтираш ти) да ти дам още един комплект с шест месеца гаранция без ограничение в пробега!!!! Ако и на този комплект се появи какъвто и да е проблем ще ти върна парите и за двата комплекта!?

 

 

Моля всички колеги, ако възникне проблем или дефект с частите закупени от мен да се свържат с мен! 

Както биха потвърдили повечето ми клиенти, винаги съм готов да реша проблема или най-малко да помогна за неговото решаване!!!

Редактирано от georgivelkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цени на носачите от 1.11.2013г. 

 

Долен преден носач ЦЕНА: 55 лв./бр.

Долен заден носач ЦЕНА: 80 лв./бр.

Горен преден носач ЦЕНА: 45 лв./бр.

Горен заден носач ЦЕНА: 45 лв./бр.
Биелета лява/дясна ЦЕНА: 25 лв./бр.
Кормилен накрайник ЦЕНА: 25 лв./бр.

 

За комплекти цените се запазват без промяна!

Контакт - гр.Пловдив 
Mtel: 0888 79 00 52
Vivacom: 0878 24 14 60 
e-meil: georgevelkov@abv.bg

http://www.atec.tumblr.com

Редактирано от georgivelkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колега има ли комплект за Ауди А6 4Ф 2005 година ? 2.7 тди мотор ? 

 

Благодаря 

 

В момента нямам такъв наличен комплект. Мога да го доставя за около седмица на цена 850лв. за марка АТЕС

Мога да предложа и комплект с марка MEYLE HD на цена от 1050лв.

И в двата варианта комплектите имат шест месеца гаранция и безплатна доставка до офис на Еконт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих си цял комплект от 12 носача септември 2011 година. До момента имам 33 000 км като колата съм си я пазил много - избягвам да карам по павета,и съм  ( бих казал ) доста внимателен за дупките. Карам с 225/45/17 гуми и до сега нямам проблеми с носачите. Карам А4  99-та на предно главно в Пловдив и региона. Доволен съм.


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди седмица ми монтираха пълен комплект носачи ATEC и не съм особено доволен!При неравна настилка като чакъл,няма тропане и държи колата стегната,но при големи,и резки амплитуди направо си тропа.Старите лемфьордари определено се справяха по-добре!Монтажа си е извършен правилно(като се стягат носачите в неотрална позиция на ходовата част),защото пресъствах на него!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли сме подобни оплаквания до момента за това ще помоля колегата Борис да се свърже с нас за да направим оглед на колата и проблема. Защото така описан проблема ми прилича на тропане при амортисьора!

С единствена идея за уточнение, какво имаш предвид под неотрална позиция?

Когато ти е удобно обади се да се видим, сериозни хора сме и не сме от вчера на пазара. Ще направим каквото е необходимо за да отстраним проблема независимо дали и в даден носач или другаде по ходовата час.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...