Jump to content

Какви гуми за А3?


Alex88

Recommended Posts

Знам,че е писано много по това,но искам да получа актуална информация!Много се чудих къде да пусна темата тук или в "Консумативи гуми масл....",но понеже един от въпросите ми е към колегите с а3-ки реших тук да пусна!

Понеже това ще ми е първата зима с а3-то ме интересува с какъв размер гуми карате вашите а3ки(R15)?

Приготвил съм си 500лв за гуми като включвам и монтажа!Каква марка гуми да взема ?Горе долу по 110-120лв на гума,но не знам каква марка ?Ще карам предимно колата в Варна и това ще ми е първата зима тук!За това се обръщам и към колегите от Варна,че не знам как протича зимата тук :hilezh:,къде мога да намеря в града хубави гуми на сносни цени ?

Благодаря! :respekt::steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега - това са гумите http://www.avtogumi.bg/oscommerce/zimni-gu...r15-p-1964.html

миналата година си ги купих и съм страшно доволен - много вървят и спират а и са страшно безшумни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата зима взех Dunlop Wintersport 3D само че 185/65/15.Не са ме подвели нито веднъж,а за тази година Adac ги дават победители за този размер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с Dunlop Wintersport 3D, 195/65/15, на оригиналните джанти. Миналата година ги взех и съм много доволна от тях. Не съм имала никакви проблеми с непочистените булеварди :stupid: Вече нямам търпение да падне сняг :badgrin:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз съм твърдо за Continental TS830! Моята А3-ка ще я обувам с тях (за зимата пак 195/65/15), само да се застуди малко! Тук в Пловдив цените в големи центрове за гуми са около 130-140лв./бр., но с 10% отстъпка както ги предлагат на някои места стават доста добри цените! :lach: Предполагам, че от където купиш гумите ще ти предложат и безплатен монтаж както тук...ако не 25-30лв. в някоя гумаджийница и си готов! :hilezh:

Поздрави! :lach:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dunlop са хубави гуми,но в нета не ги намирам под 150лв броя...а Аз имам лимит 500лв+монтажа,за Континентала пък също съм,чувал само добри думи,и те ми влизат в бюджета така,че май тях ще взема!Само не разбрах нещо от тоя сайт ако ги поръчам ми идват на същата цена както си го пише в сайта,без да плащам доставката ?Също ми се искаше някой колега от Варна да пише,кога горе долу слагат зимните гуми ? Щото тука с тези дупки и с тези меки гуми.... :rolleyes:

Благодаря за сега на всички за отговорите! :):flipoff::flipoff:

Редактирано от Wizi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и аз тях ти препоръчвам (Conti TS830). Цената им е 123.90лв/бр., а за София безплатна доставка, за друг град 5лв на гума с доставка до адрес. :)

П.П.: ТУК ги иматези гуми за по 109.45лв/бр. и безплатна доставка мисля. :flipoff:

П.П.П: Само си попълни размерите и марката и ще ти излязат! Само тях можеш да ги поръчаш онлайн, а другите от магазин! Има и номер за връзка ако те интересува нещо! :flipoff: Приготвяй 437.81лв и си готов! :rolleyes:

Редактирано от Wizi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега много мерси за сайтчето ! Направо ги поръчах туко що ;) 452лв с доставката,направо супер цена ще има и 30лв за монтаж! ;):rolleyes::respekt:;):flipoff: Трябва да черпавам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че съм помогнал! :respekt: Като ги получиш кажи как са, всичко точно ли е и кой ДОТ са!

Айде :rolleyes: си и поздрави! :flipoff:;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О Аз тъкмо ги поръчах и се усетих,че не знам какъв дот са ако не са 2010 няма да ги взема!Но пише,че ще ми се обадят до 12ч да потвърдя и тогава ще ги попитам какъв дот са гумите :rolleyes: макар,че имат 2 години гаранция...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търси в Гугъла фирма Диана. Най-големия вносител на гуми. Мисля,че Гиславед са много добри, като съотношение цена/качество. Отделно в интернет не мога да намеря лоши отзиви за тях. Напротив само ги хвалят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам,че е писано много по това,но искам да получа актуална информация!Много се чудих къде да пусна темата тук или в "Консумативи гуми масл....",но понеже един от въпросите ми е към колегите с а3-ки реших тук да пусна!

Понеже това ще ми е първата зима с а3-то ме интересува с какъв размер гуми карате вашите а3ки(R15)?

Приготвил съм си 500лв за гуми като включвам и монтажа!Каква марка гуми да взема ?Горе долу по 110-120лв на гума,но не знам каква марка ?Ще карам предимно колата в Варна и това ще ми е първата зима тук!За това се обръщам и към колегите от Варна,че не знам как протича зимата тук :dance:,къде мога да намеря в града хубави гуми на сносни цени ?

Благодаря! :bia::gmorning:

Знам,че е писано много по това,но искам да получа актуална информация!Много се чудих къде да пусна темата тук или в "Консумативи гуми масл....",но понеже един от въпросите ми е към колегите с а3-ки реших тук да пусна!

Понеже това ще ми е първата зима с а3-то ме интересува с какъв размер гуми карате вашите а3ки(R15)?

Приготвил съм си 500лв за гуми като включвам и монтажа!Каква марка гуми да взема ?Горе долу по 110-120лв на гума,но не знам каква марка ?Ще карам предимно колата в Варна и това ще ми е първата зима тук!За това се обръщам и към колегите от Варна,че не знам как протича зимата тук :lol:,къде мога да намеря в града хубави гуми на сносни цени ?

Благодаря! :bia::dance:

Аз лично карам с гуми Vredstein Snowtrack 2. С тях ще съм трета зима и съм много доволна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търси в Гугъла фирма Диана. Най-големия вносител на гуми. Мисля,че Гиславед са много добри, като съотношение цена/качество. Отделно в интернет не мога да намеря лоши отзиви за тях. Напротив само ги хвалят.

Четох най-различни работи за диана едни били доволни други не...лъжели с дота давали стари гуми и тн..ще видим като пристигнат,задължително ще видя дота на всичките гуми!Момичето с което разговарях каза,че или дота ще е за 2010г или мн малко вероятно да са от 2009г,но ако ми пробутат нещо от 2008 няма да ги взема,Аз я предупредих :)

Все пак им оставям 500лв,ако искам стари гуми ще ходя да си купя по 35лв броя!

За тези Vredstein нищо не намирам,като цена колко са в нета ?

Редактирано от Alex88
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда гледах ги тези колега,хубави са и само добри отзиви за тях,но не ми влизат в бюджета :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опаа мерси много колега!Туко що звъннах и всичко е точно,утре ще ходя да си взема 4ри броя :hilezh: спести ми 30лв за доставка ;):hilezh:

Редактирано от Wizi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се :hilezh:

Отдели си малко повече време, защото ще те записват като клиент ала бала, но пък това е само един път. По-нататък може да си пазаруваш оттам, често имат 10% отстъпка за гуми. Между другото доколкото разбрах цените са еднакви във всички магазини на Skoda в България, и промоциите са също навсякъде, по едно и също време - може да има полза и за други колеги.

Летните гуми си ги взех пак оттам на много добра цена, а отделно имаха 205/60/15 с дот 2007-ма за по 100 лева броя - твърдяха че имат складова гаранция 5 години и няма проблем, щяха да ми пишат гаранция 60к км ама реших да не рискувам. Мисълта ми е, че изскачат разни оферти оттам, хубаво е да се проверява.

Редактирано от pNkLr
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове престанете да серете рядко малоумни цитати на последните мнения в темата! Супер безсмислено е, прави темата дълга и трудна за четене! Ще започна да санкционирам като за спам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове престанете да серете рядко малоумни цитати на последните мнения в темата! Супер безсмислено е, прави темата дълга и трудна за четене! Ще започна да санкционирам като за спам!

Колега кой коментари са "рядко малоумни" този в който колега ми каза,че ги има за по 108лв бр и ми спести 30лв,или този в който му благодарих ? :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо бавно сгряваш или ми се подиграваш.... ЦИТАТИТЕ, които генерираш ти и останалите участници в темата, са ви малоумни! :rolleyes:

Считай го за последно предупреждение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ето разултата от тестовете на AutoBild за зимна гума 2010:

1st: Dunlop SP Winter Sport 3D

Total: 25 / Dry: 7 / Wet: 9 / Snow: 9

2nd: Continental WinterContact TS 830 P

Total: 24 / Dry: 6 / Wet: 8 / Snow: 10

3rd: Pirelli Sottozero Serie II

Total: 21 / Dry: 7 / Wet: 7 / Snow: 7

4th: Goodyear Ultra Grip Performance 2

Total: 20 / Dry: 6 / Wet: 6 / Snow: 8

5th: Nokian WRG2

Total: 17 / Dry: 7 / Wet: 5 / Snow: 5

От тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...