Jump to content

АКБ в подкрепа на Биляна


RED-AUDI

Recommended Posts

  • Отговори 184
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз също се включвам в шествието. Говорих с приятели да пуснат темата в други автофоруми.

Искам да дам следната идея за мероприятие. Какво мислите за благотворително състезание по картинг - вътрешно за ауди клуба, между автофорумите, няма значение как. Състезателите плащат сами участието си а за събитието се събират такси от вход (билети). На самото място може да се постави кутия за събиране на допълнителни дарения.

Картинг писта Красна Поляна има доста място за зрители, стига да запълним трибуните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми харесват 2-те идеи на колегите по-горе и с радост бих участвал и в Благотворителен търг и в Благотворително състезание по картинг!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и в момента има 3 теми в Купува-Продава за разни неща, които се продават с тази цел ама няма особен интерес :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,нека някой,който може да направи страница във Facebook.Там нещата бързо се популяризират.Бих го направил и аз,но не знам как...

Редактирано от KM5
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Desislava Ivanova Здравейте, аз съм майката на Биляна. Днес от нова телевизия направиха репортаж за Биби, който ще бъде излъчен утре вечер (18.11.2010) по календар от 19 часа.

Разчитаме,че с Вашата подкрепа, ще успеем да осигурим на детето качествено лечение. Вярваме,че един ден тя ще порасне и сама ще реши къде да живее. Но ще знае че в България има... добри българи....Благодарим Ви !!!

(facebook)

Не забравяйте да гледате!!!

Редактирано от REPLAY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Копирам си мнението от грешната тема:

Може да се направи нещо като благотворително парти (коктейл).

Някой колега със заведение да даде терен, съфорумци (или половинките им) да приготвят сладки, сандвичи и т.н. и да се определи някаква сума за вход (един вид куверт). Ще се изисква някаква инвестиция за питиета. Оттам нататък ще е важно да се уведомят медии и да се поканят приятели и важни личности. Отделно от входа да се сложи и касичката, която ползвахте на шествието. Нещо като това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Биби съвсем скоро заминава за Мюнстер.

От тук насетне можем само да се молим лечението да пребори коварната болест, а немските специалисти да са максимално прецизни и резултатни.

Благотворителните акции към този момент за Биби не са нужни.

Нужно е адекватно лечение и и всички наши надежди да се сбъднат.

Ако Милен подаде сигнал, че се нуждае от нашата помощ и подкрепа, вярвам, че отново ще се бъдем единни и ще му помогнем.

Към този момент и тази тема достигна до своята най-добра развръзка - нямаме какво да пишем повече в нея.

Биби, ние сме с теб!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...