Jump to content

АКБ в подкрепа на Биляна


RED-AUDI

Recommended Posts

  • Отговори 184
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Толкова отрано не мога да кажа дали съм на 100 процента свободен за участие в похода, но в края на седмицата ще е ясно.

Уж следя темата редовно, но ми убягна - ще има ли вариянт А4 или друг за разпечатване и залепяне на задните стъкла на колите?

Редактирано от mashsh
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Размерите, на които сме се спряли за момента:

- за плакатите - А2 (420 x 594 mm);

- за листовките - А5 (148 x 210 mm);

- за SMS BILYANA 17 777 - може би А4 (210 х 297 mm).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не следя форума като цяло, но видях темата и страницата във FB... Изпратих sms-и постнах страницата във всички мои страници (на които съм админ) Близо 30 хиляди човека ще я видят, надявам се да се включат и помогнат! Пожелавам успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да се направи в други градове също / Ямбол / и ако има официални материали могат ли да се ползват / или да се мислят на място / Тъй като имам желание за осъществяване на тази идея, но на местно ниво / за съжаление няма да мога да присъствам в СО / и да се опитам донякъде и колкото мога да помогна.

Разбирам донякъде че може, но ако има извадени официални материали, може ли да ми се пратят ? Ако не, дали може да се направят подобни ?

Имам няколко идеи, дано утре след няколко телефонни разговора да се реализират и дано няма бюрократични пречки за провеждане на евентуално шествие ...

Моля за повече информация на ЛС ...

Успех ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде сега да се преброим кои са 20-30 автомобили?

Тъй като наближава времето, когато трябва да изстреляме най-големия ни и единствен патрон, направих списък. В него са отбелязани колегите, които са изявили желание да участват - със зелено (100 % идвам), с червено (идвам, но може и да не успея). Ще се постарая списъка да бъде обновяван макс бързо.

Сигурен съм, че всички осъзнаваме, че за да спазим живота на Биби е нужно да вдигнем много шум. А това може да стане само когато сме много и сме силни.

021450251.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще потвърдя до края на деня , мисля да взема и щерката,на 3 години е , само да е здрва че в момента е най-спополивото хлапе което съм виждал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДАТАТА Е ПРОМЕНЕНА: ШЕСТВИЕТО ДА Е ЗА 21.11.2010 г. от 11 ч.

Колко жалко, че самолета ми каца чак 23:00 на същата дата :flipoff:

Ениуей ако някой който присъства има желание да вземе за мен от тези които ще лепите по колите.

Поне като не мога да присъствам да се включа по някакъв начин ...

ПП: Radi_B4 тебе имам предвид :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юхуууууууууууууууууу :2gunsfiring_v1::hilezh::hilezh::hilezh:

дайте тогава и официалния маршрут - същия ли ще е или има промени от общината? с ескорт ли ще е или как? от колко до колко? и те такива ми ти нещица :hilezh:

Редактирано от hasplu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво...по всичко личи, че и Btv ще отразят събитието...остава да се уточнят малко подробности само :2gunsfiring_v1:

По кое личи? Има ли някой който да ги е информирал официално? Ако да - с кого е говорено? Питам, за да им предложим да промотират събитието примерно в сутрешния блок.

Маршрутът е НИМ-БЪЛГАРИЯ -ФРИТЬОФ НАНСЕН - РАКОВСКА - ДОНДУКОВ - паркинга до БНБ, т.е. няма възражение от страна на Столична община. Очаквам да се чуя със СДВР, за да видим и тяхните изисквания.

Събираме се кога?

Предлагам в 10:30 на НИМ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...