Jump to content

АКБ в подкрепа на Биляна


RED-AUDI

Recommended Posts

  • Отговори 184
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Просто ги мразя, достатъчно луд съм и ще гледам само телевизиите, които помогнат за детето, изобщо, всичко което е свързано с помощ за детето ще бъде толерирано от скромната ми личност ,дори и да не ми трябва,не е итересно или не харесвам.Даже съм предостатъчно луд, набрал съм скорост и няма да се учудя ако от днес, нова ТВ изчезне от менюто на Талавизора ,както му вика щерка ми.

Какво им пречи да дадат малко медийно пространство............

Тоя отгоре гледа, .......

Подкрепям и заставам зад всяка идея на АКБ свързана с детето,вероятно и ще участвам за малко, ама със щерката че наще баби са като НОВА ТВ.

Редактирано от Marcus Aurelius
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емоо,според мен така изглеждащ е най-подходящ!

Нека някой каже какво се случва с идеята за плакат на колите !?

Може ли да се ползва този!?!?!?!?!!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емо, тази листовка е добра само за електронен вариант ( защото зуум на монитор се прави за секунда).

Според мен, листовката трябва да е

- контрастна

- съвсем кратка информация ( защото хората не обичат да четат нещо надълго и нашироко, при положение, че не е примерно някоя жълта пикантна гадост от някой лигавожълтеникав вестник);

- основните акценти да са не повече от 4-5 - примерно БИЛЯНА, РАК, ПОМОГНЕМ/СПАСИМ/ДАРИМ (тук е важно много този глагол да е в първо лице множествено число, за да може несъзнателно хората да се почувстват отговорни за спасяването, че им е вменена задачата да помогнат) и другите два акцента са СМС НОМЕРА и БАНКОВИТЕ СМЕТКИ (да не кажа, че за България и 1 банкова сметка - левовата, е достатъчна);

В една такава листовка обикновения, незапознатия човек да разбере - КОй, ЗАЩО и КАК.

Ако ЗАЩО , е достатъчно убедително и тъжно, разплакващо - КАК (плащането) ще става успешно.

Ще се опитам и аз да направя нещо схематично, примерно, но за съжаление ще е се нуждае после от тотална графична преработка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Емо супер е ман ми харесва и съм ЗА. Нека се произнесът и останалите хора. А междудругото в офис уан или в което и да е било фото няма ли да излезне скъпично от колкото да се сметне една ориентировъчна бройка и да се печата в печатница на гланцова хартия с желани от нас размери. Аз така си мисля де пък може и да не е така. Но според мен доста по евтино би било от колкото цветен принтер. Ако с цветните принтери ставаше голямите компании нямаше да дават в печатница да им правят рекламните флаери ами щеха да си ги печатат сами в офиса. Така, че аз съм ЗА тази листовка ако се разпечата в по-голем тираж и освен да се лепи по колите както спомоенах да се лепят и по обществени места като спирки, станции на метрото, МОЛ-ове та дори ако трябва и по входовете на жилищни сгради. Дайте ако трябва на бързо да вземем оферта от некоя печатница примерно за 1000 бройки и да облепим София и колите си с тях. За колегите в страната могат да направят същото и в тяхният град.

Забравих да допиша, че и на всичкото отгоре плаката е с оранжев цвят който ще привлича поглед. Просто е Супер. Ще го разлепим по детски градини и училища там където има много родители които биха оценили страданието ни.

.

.

.

Дали е забравил приятеля на Емо дали е и умишлено не знам ама не е отразил цената на дарителският СМС по този начин може човек да си помисли, че няма да му е по джоба и да се откаже. Нека Емо ако е възможно да я добави с малко по-едър или болтнат шрифт.

Редактирано от REPLAY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека някой се заеме с изготвянето на плаката,аз ще питам един познат с печатница,какво,колко и как!!!!

Все пак,този който е постнал Емо ми се струва най-удачен,само малко промени!!!!!

Мисля си че ако се ползва за колите,ще е по удачно номера за смс-а и съдържанието,да е по-голям!

Повечето се прибираме вечер,осветлението е слабо,и надали някой има под ръка химикал и лист за сметката!!!!

Редактирано от Vitcig
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емо, тази листовка е добра само за електронен вариант ( защото зуум на монитор се прави за секунда).

Според мен, листовката трябва да е

- контрастна

Ще се опитам и аз да направя нещо схематично, примерно, но за съжаление ще е се нуждае после от тотална графична преработка.

Мен тази ми харесва наистина. Дали щот съм съпричастен текста неми се струва много за четене. Това за контрастноста и предпечата може да го каже специалист който се занимава с това и който знае от електронен в хартиен вариант как би изглеждало. Най добре е в рамките на деня да се измисли още няколко плаката и в края на деня да се реши кое ще е. Утре да се отиде до някоя печатница и да се обсъдят нещата със специалист. Ако трябва да се правят корекции те да са незначими и да са на място, но ве пак отбележете и цената на СМС-а Ако трябва да се измислят и в по-малък вариант и да се раздават ръчно на входовете на метростанциите. Наистина много хора ще отбягват да вземат листовката, но съм сигурен, че 90% които я хванат в ръце ще се замислят. Значи аз давам само нощни смяни и през деня съм свободен що годе. Само първия след нощна го спа. Какво ми пречи през останалото време да висна пред изхода на метростанция "Сердика" примерно и да раздавам листчета. Ще измислим и някакви думи с които като даваме листчето да не звучи, че е поредната търговия. Не знам хора решавайте но да знаете, че няма много време. Дайте наистина до края на деня да се организираме с печатането. То, че винаги ще има недоволни от това кое как изглежда ще има но дайте да погледнем процента на одобрените листовки и да печатаме не знам какво се мотаме още.

Нека някой се заеме с изготвянето на плаката,аз ще питам един познат с печатница,какво,колко и как!!!!

Точно така печатница ни трябва а не домашни принтери и офисуанове. Ако трябва да направим и голями афиши които да лепим тук и там. Аз познавам тука за Люлин собственика на едно местно вестниче "за Люлин" и ще говоря с него ако може да се публикува нещо в него.

Редактирано от REPLAY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе недоволни щяло да има?!

Само малко промени да се внесат в тази на Емовите приятели,и всичко е готово!!!!

Говорих с момчето.след малко ще ми звънне,ама ми зададе няколко въпроса!?

На колко дебела хартия и колко бройки?!

За харитията не успях да му кажа,каза че имало 50/80 ... и т.н.! За бройки му казах примерно 500-800?! Или са малко?!

Формат А4,гланциран!

Чакам да се обади,ама дайте да оправим плаката и колко бройки,и да се задейства!!!!

Редактирано от Vitcig
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе наистина на мен много ми хареса тази на Емо и с това мото от горе Спасете детски живот според мен си е доста добре само цена на СМС да се добави.

Може би може още малко да се збие информацията като според мен кое къде и е направено няма толкова значение или на дали някой би го заинтригувало. Да се напише направениза еди колко си курса химиотерапия с еди колко си курса лъчетерапия в българия като остават еди колко си да се направят и да се упомене, че апаратурата е неподходяща за едтски случай и за това трябва да се лекува в Германия. Не е упоменато защо трябва да се лекува в Германия. Може наистина малко да се збие и да се упомене защо това дете трябва да бъде лекувано извън България.

Редактирано от REPLAY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та значи,чухме се с момчето,каза че за 1000 бройки и качествена хартия(180гр.) => 200-220 лева!

Цената може да падне на около 120 лева,но с друга хартия (80гр.) !!!

Сега е момента да спомена,че и идея си намам какво значи 180 и 80 гр. хартия,предполагам е дебелината,но мисля че няма да има голям смисъл от по-дебела хартия!?

Нека и някой друг провери за варианти!!!!

И дайте малко по-бързо,знам че сме на работа,ама за точно 10 мин. работа е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грамажът е дебелината на хартията - 80 гр. е обикновена дебелина, а 180 гр. се приближава до дебелината на хартията за визитки (една идея по-тънка).

Листовката (плаката) е станала много добре. Ако зависеше от мен щях да внеса няколко промени, така че да стане по-разбираема (нали ще я лепим на колите, а там няма кой да чете дребния шрифт). Моите виждания за листивката съвпадат напълно с тези на RED-AUDI, а именно:

1. контрастна - жълтия цвят е страхотен. Ако зависеше от мен щях да сложа и такова лилаво като на банера, т.е. листовката да стане двуцветна.

2. съвсем кратка информация ( защото хората не обичат да четат нещо надълго и нашироко, при положение, че не е примерно някоя жълта пикантна гадост от някой лигавожълтеникав вестник);

3. основните акценти да са не повече от 4-5 - примерно БИЛЯНА, РАК, ПОМОГНЕМ/СПАСИМ/ДАРИМ и другите два акцента са СМС НОМЕРА и БАНКОВИТЕ СМЕТКИ (да не кажа, че за България и 1 банкова сметка - левовата, е достатъчна);

Моля, нека да не бързаме с печатането! От точната информация и нейното правилно поднасяне зависи успеха на всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Листовката на Емо е супер! Само една забележка - по - добре да напишеме ГСМ-а на Милен, а не мейла. Някак по-реално изглежда, а не измислен мейл в нет-а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според теб ще е по-добре?!

Според мен ще е по-добре да е 80 гр. Малко ще прозира на прозореца, но това не е такава болка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И според мен ще е по-добре 80 гр. Аз ще закача 2 плаката на буса и поне еди на колата. Говорих с Галя преди малко и съм готов да участвам в автопоход.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали имаме колеги, които разбират от това как се прави такава брошура или листовка. Нека да разработят няколко варианта и така ще се отсее най- подходящия! И да се действа.

Редактирано от Djack_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плаката си е добре само както споменах малко трябва да се позбие инфото тоест да се премахне това къде какво и е направено а да се добави какво трябва да и се направи в най-кратък вариант общо взето на две на три да се напише, че детето е болно и лечението му в България е немислимо. Да се добави както спомена колегата телефона на Милен и да се добави цена за СМС. 80 грамова хартия си е напълно достатъчно според мен. 120 лева трябва да се види на колко човека ще се разделят и да се направи сметка по която да се преведът за плащане на листовките. Всички се надяваме с тез лисовки да имаме повече успех от похарчените 120 лева. Сега като размислих Андрей е прав да не бързаме понеже това са си пари които ако ги хвърлим на вятъра ще е кофти. Трябва да е нещо което да грабва окото. Помня преди известно време цяла София беше облепена с листпвки за едно болно от аутизъм дете което бе изчезнало. Имаше по градският транспорт по спирки по входове на сгради къде ли не разлепени листовки. Можем да направим същото. Хората трябва да научат за проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да използваме и ФЕЙСБУК. Инфото ще се разпространи мигновенно (си мисля аз).

(качвам линкове към темата в нашия форум и към DMS номера на Биляна на стената си)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е нали правих страница, група и какво ли още не. Поствах линкове към клипчето за сега със слаб успех. Направо се нервирам. Оная там Ани Салич за Хаити събраха цифра пара а сега за наште деца не искат и една медиина подкрепа на направят дори и да не дадът пари да излъчат репортаж. Ако беше на някой техен колега щеха да подаплят ефира ама нали е за някой си там който не познават и???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е нали правих страница, група и какво ли още не. Поствах линкове към клипчето за сега със слаб успех. Направо се нервирам. Оная там Ани Салич за Хаити събраха цифра пара а сега за наште деца не искат и една медиина подкрепа на направят дори и да не дадът пари да излъчат репортаж. Ако беше на някой техен колега щеха да подаплят ефира ама нали е за някой си там който не познават и???

..... м даааааааааа ...........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оная там Ани Салич за Хаити събраха цифра пара а сега за наште деца не искат и една медиина подкрепа на направят дори и да не дадът пари да излъчат репортаж.

Не се нервирай, почти сигурно е че ще има екип от БТВ. Стискайте палци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...