Jump to content

Какво работите?


Guest tsvet40

Recommended Posts

Амииии.... мойта е дълга.

В момента съм IT Manager на комплекси Арена.

По образование съм... богослов и се надявам някой ден да сложа расото и да вкарам малко Нет в Църквата. Скоро ще си купя Ауди и представяте ли си... Попа сисадмин с Б4- та....

:angry:

Редактирано от padrebg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:)  ;) Направо ме уби с това описание  ;)

Що бе, човек? Мисля, че няма да е излишно да има един такъв в клуба. Да благославя всяко добро начинание...

:)

дори и това :angry:

Все пак, както казва отец Тък от Робих Худ, Господ е създал ечемика и с една много полезна цел- да се прави биричка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;)  ;) Направо ме уби с това описание  :angry:

Що бе, човек? Мисля, че няма да е излишно да има един такъв в клуба. Да благославя всяко добро начинание...

;)

дори и това :)

Все пак, както казва отец Тък от Робих Худ, Господ е създал ечемика и с една много полезна цел- да се прави биричка. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амииии.... мойта е дълга.

В момента съм IT Manager на комплекси Арена.

По образование съм... богослов и се надявам някой ден да сложа расото и да вкарам малко Нет в Църквата. Скоро ще си купя Ауди и представяте ли си... Попа сисадмин с Б4- та....

:)

:angry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Зимата почивка лятото си бачкам едно завидение(тип къпанче :blink: )на плажа между равда и несебър.

Там е мястото! Въпреки разрушенията/строежите напоследък :dance:

Кое точно е къпанчето?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Управител съм на софтуерна фирма.

Хоби - да пътувам по света и у нас, навсякъде, където не съм бил. Основно средство затова - описаното в гаража плюс служебната А6 Avant, 2003, 1.9 TDI - то се знае, заради по-ниските разходи при дълго пътуване на дизела.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Консултант, експерт и преподавател в областта на националната и фирмената сигурност.

Преподавател в СУ.

Анализатор за някои медии.

Магистър по "Национална сигурност и отбрана" от Военна академия - София, и докторант на самостоятелна подготовка в същото заведение.

Първото ми образование е френска филология и педагогика - за даскал и преводач по езика.

Редактирано от JohnP
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Водопроводни услуги - смяна на водомери, казанчета, батерии, спирателни кранове, вътрешни ВиК инсталации(полипропилен) отпушване на канали и др.

За колеги от форума - ОТСТЪПКИ!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

та аз съм още студентка....тоест току що го започнах ..1 курс съм..е заверих 2-ри семестър и съм в сесия..уча в ХТМУ биотехнологии ..едва ли сте го чували..то повечето софиянци си немат идея кво е и де е..та химик съм до мозъка на костите :bia:

Редактирано от MoKPa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

та аз съм още студентка....тоест току що го започнах ..1 курс съм..е заверих 2-ри семестър и съм в сесия..уча в ХТМУ биотехнологии ..едва ли сте го чували..то повечето софиянци си немат идея кво е и де е..та химик съм до мозъка на костите  :bia:

тва къде с е намира уе ХТМУ !!? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....та химик съм до мозъка на костите  :bia:

...е а па аз съм завършил ОТХПБ (така наречената Химия, верно Атоматизация), ма к'во от това, не знам да изравня едно уравнение на Н2О.... :D

Това дето учиш в него, да не е онова в дъното?

HPIM2164.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

та аз съм още студентка....тоест току що го започнах ..1 курс съм..е заверих 2-ри семестър и съм в сесия..уча в ХТМУ биотехнологии ..едва ли сте го чували..то повечето софиянци си немат идея кво е и де е..та химик съм до мозъка на костите  :P

аз кво казах :bia: ..абе шопета..научете си града..и пак че говорим :bia:

А ника MoKPa,колежке каде му се крие дълбокия корен? :D  :bia:

естествено :(:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз кво казах  :bia: ..абе шопета..научете си града..и пак че говорим  :D

Колегата:kolio kioravoto prase,е от Пловдив...!!! :(

П.с:или поне така пише...!!!

П.с1:нищо не разбрах за ник-а... :bia: ,ако може по-обстойно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...