Jump to content

Какво работите?


Guest tsvet40

Recommended Posts

Окабеляване, монтаж и инсталиране на "Системи За Сигурност"! От кирташката работа, до хирургическата с една отверка в ръка :rolleyes:.

п.п. Правя СОТ-чета и Камерки на частно :P, с добри отстъпки :respekt:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митака - Плоив

Сега Field Engineer - енжелер техническа поддръжка - в Орбител.

Обикалям кат' замаен трите окръга - Пловдив Смолян и Пазарджик и инсталирам и поддържам по клиенти оборудване за телефония и интернет;

Забърсвам и въскресявам и "Еврофутбол" терминалите кат са омажат и изпаднат в клинична смърт.

Имам и един личен дрънгел Форд Транзит 2.5Д 8+1 и извозвам хора и товари (кат му смъкна интериора).

Иначе съм завършил "Автомобили и кари" (ДВГ) - Механотехникума (Смолян) и после ви'шото "Технология на Машиностроенето".

Сред любимите ми работи, които съм работил (и сега чат-пат порботвам) е шофьор на ("ЗИЛ", "КрАЗ" "Татра"), багерист (Skoda DH101), булдозерист (T130, ДТ75) в на баща ми полу-работещата* пътностроителна фирма).

*Полуработеща фирма - следствие на органична омраза към корупцията във всичките и форми водеща към невъзможност за поемане на държавни поръчки. Чат - пат излиза някой частен клиент, колкото да те е яд, че имаш техника с която да работиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

инженер-технолог Унивирситет по хранителни технологии гр.Пловдив

1.подобрители и коректори за брашна и хляб

2.опаковки от велпапе и картон

някой ако има проблеми с хляба или брашната в мелниците или иска да опакова нещо,което произвежда.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продавам авточасти за немски и френски автомобили.Фирмата е Манимпекс(склад).

Редактирано от peter66
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

инструктор във Водолазен клуб Нептун - Пловдив, иначе съм юрист по образование и сега стартирам в тази сфера - работя като инспектор сектор 'полицейско разследване' в МВР

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента возя главно деца и групи из страната..иначе по образование съм електронен инжинер,а в момента карам магистратура спец."Автомобилна електроника" в ТУ-Габрово . Мисля скоро да почвам нещо по специалността,ако някой има оферти да предлага на Л.С :hilezh::P

Редактирано от ibonev85
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

инструктор във Водолазен клуб Нептун - Пловдив, иначе съм юрист по образование и сега стартирам в тази сфера - работя като инспектор сектор 'полицейско разследване' в МВР

Ееее, колега, напиши си дознател да се чудят какво е :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе само програмисти маи има тука .така се наричате заштото е по модерно или друга професиа не знаете.нешто като сругари, комбаинери пастории т.н аз сам механок по колите :rolleyes::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батенце, разбирам, че си механок по колите (каквото и да означава това), ама основното образование е задължително за всички мама му стара... :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента возя главно деца и групи из страната..иначе по образование съм електронен инжинер,а в момента карам магистратура спец."Автомобилна електроника" в ТУ-Габрово . Мисля скоро да почвам нещо по специалността,ако някой има оферти да предлага на Л.С :bia: :bia:

И имаш колега Иво от Павликени?

Ако си тука, когато се събираме можеш да дойдеш да пием по бира :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, по професия съм МЕСАР.иначе се занимавам с авточасти,в скоро време внос на автомобили и 6 години с компютри. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И имаш колега Иво от Павликени?

Ако си тука, когато се събираме можеш да дойдеш да пием по бира :bia:

екстра колега,пиши на ЛС и може да се разберем нещо.скоро отивам натам :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...