Jump to content

Какво работите?


Guest tsvet40

Recommended Posts

Айде още един програмист:gut: Само се чуда дали повечето хора, които карат audi (и четат форума) са програмисти или просто повечето, които четат тази тема са такива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз

Имам зъботехническа лаборатория и за между другото (уж ,ама то стана основно)продавам автоджунджурий

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

писал съм тук но да обновя малко инфото :gruebel: завърших производство на мебели в лесотехничския университет (остана само дипломна защита)

в тази връзка няма да откажа и някое предложение за работа по специалността.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

All about information technologies :hilezh:

или на български - сам и единствен от началник ИТ ;) , през системен ,мрежов, database администратор, доставка и поддръжка на всичко що някой шеф го определи като моя работа :blink: , от време на време се налага и да се изявявам и като програмис(Т) :hilezh:...

и то добре ако беше в една фирма, а аз не знам в колко съм...

"Зърнени храни България" АД

"Слънчеви лъчи"

мелници и т.н

голям гърч

бтв. зърнени култури все още не съм започнал да изкупувам - за това все още има други хора ;) ама знае ли човек ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Архитектурно бюро и Строителна фирма. Ако имате нужда консултация по проекти или строителство съм насреща. :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сам студен по заботехника...ако някои има проблеми сас забките да казва ;)

като се позатоплиш по зъботехниката ще звънкаме :D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последна година съм във ВСУ Варна, 'национална сигурност'. Доскоро - поддръжка на игрални автомати и рулетки 'Елдорадо', но ги заебах и отскоро - търговия със скално-облицовъчни материали - мрамор и гнайс ивайловградски в гр.Стара Загора. Разполагам и с майстори за редене на камък, ако някой изяви желание - насреща съм :bia:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мене!Инженер-металург ,случайно внедрена в магазин за осветление-автолампи,битово и промишлено такова.Ако на някой с нещо мога да п :huh::flipoff: омагам ще съм горда и доволна!

Редактирано от red-rubi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами мога да ви пусна аванта някоя и друга информация за фондовете..

Нещо като колега... Пиши едно ЛС ако още си там и ще обменим опит :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента возя главно деца и групи из страната..иначе по образование съм електронен инжинер,а в момента карам магистратура спец."Автомобилна електроника" в ТУ-Габрово . Мисля скоро да почвам нещо по специалността,ако някой има оферти да предлага на Л.С :hilezh::lol:

от вторник вече съм в Българо-Корейски Интернет Център :lol::lol: ..... но продължава и предишната дейност :lol:

Редактирано от ibonev85
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз карам специализация за рязане на уши и трошене на капачки ;)

Аз пък имам сергия за наркотици. :blink:

п.п. Занимавам се с гипсокартон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...