Jump to content

A4 B6 2.5TDi 180к.с quattro


Recommended Posts

Колеги днес ходих да гледам тази кола. А4 Б6 2.5TDI quattro BAU мотор. Останах очарован от колата. На външен вид има малко кусури, но това е нормално. По важното е, че колата работи много тихо и умерено (студена.) Покарах я върви доста,но ми направи впечетление, че като настъпя педела до края колата сякаш заклъхва и се чуди дали да поема. Като подавам постепенно газ малко по малко поема много добре и тегли доста, но факта, че заглъхва при докрай натсинат педал ме смущава. Сякаш не вървеше за 180 коня ми се стори. Чорека каза , че нищо не е сменяно по колата като консуматив. Дали е от това? Продавача е много стабилен човек и не мисля че е превъртял километража или се опитвал да манипулира с нещо. Моля дайте мнение.

Утре ще я карам на оторизиран сервиз на Ауди в Пловдив на Пазаржишко шосе.

Колебая се също така и за едно Волво S60 D5.

Изкажете вашето мение.

Благодаря

Редактирано от Hakinnen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 135
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колеги днес ходих да гледам тази кола. А4 Б6 2.5TDI quattro Останах очарован от колата. На външен вид има малко кусури, но това е нормално. По важното е, че колата работи много тихо и умерено (студена.) Покарах я върви доста,но ми направи впечетление, че като настъпя педела до края колата сякаш заклъхва и се чуди дали да поема. Като подавам постепенно газ малко по малко поема много добре и тегли доста, но факта, че заглъхва при докрай натсинат педал ме смущава. Сякаш не вървеше за 180 коня ми се стори. Чорека каза , че нищо не е сменяно по колата като консуматив. Дали е от това? Продавача е много стабилен човек и не мисля че е превъртял километража или се опитвал да манипулира с нещо. Моля дайте мнение.

Утре ще я карам на оторизиран сервиз на Ауди в Пловдив на Пазаржишко шосе.

Колебая се също така и за едно Волво S60 D5.

Изкажете вашето мение.

Благодаря

Аз съм твърдо за Волвото!!! Само дето няма 4х4 :box: ! От там нататък това Ауди от Италия мммммммммммм какъв красив антифриз виждам дали не са го скъсали от каране а ;) , карано юнашката до последно докато почва да се обажда вече цялостно малко закърпено и айде за България! Ако има обява за Волвото дай да я видим и коя година е колата и от къде е внос???

Редактирано от audiceco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм твърдо за Волвото!!! Само дето няма 4х4 ;) ! От там нататък това Ауди от Италия мммммммммммм какъв красив антифриз виждам дали не са го скъсали от каране а ;) , карано юнашката до последно докато почва да се обажда вече цялостно малко закърпено и айде за България! Ако има обява за Волвото дай да я видим и коя година е колата и от къде е внос???

Значи сигурно и Волвото ще е от Италия 2002,2003год., но там вече имам познат на който му имам доверие.

Ето това Волво карах днес, да Ви кажа честно вървешв доста повече от А4 въпреки че е 163 коня.Volvo S60 D5 примерен

Редактирано от Hakinnen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи сигурно и Волвото ще е от Италия 2002,2003год., но там вече имам познат на който му имам доверие.

Ето това Волво карах днес, да Ви кажа честно вървешв доста повече от А4 въпреки че е 163 коня.Volvo S60 D5 примерен

Определено с Волвото D5 ще рискуваш по-малко, отколкото с 2.5 TDI на Ауди!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено с Волвото D5 ще рискуваш по-малко, отколкото с 2.5 TDI на Ауди!!!

Забравих да кажа най важното, че двигателят на А4 е BAU 180 к.с. новият, койте е изчистен от грешки с валовете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕ ти трябва 2.5ТДи бау мяу тва е все е леш, колкото до замислянето горе долу всички са така натискаш нищо след субективно половин час :hilezh: зацепва пак слабичко и така винаги е една такава мека има коне ама повечето само на хартия <_<

Варианта типтротик куатро е като концепция окс обаче мотора не се справя досаттъчно добре + че разхода ти е 15+ в София.

Онзи ден карах s60 с петака мисля 2.4 бензин 170 кс . Силно ме впечатли колко стабилна и добре спираща кола е като за кола на предно. На предните седалки мястото е много приемливо отзад е тясно като в а4 , което е доста зле все пак. За атмосферен мотор прилично се държеше и набираше ~ Волвото е и по-леко и определено се чувства спрямо аудито.

Ако не държиш на 4х4 волвото е по-оферта от а4 с тоя мотор , техните дизели са доста добри а и определено можеш да се класираш на по-млада и малко карана кола за същите пари. Вече с частите сигурно е по-тегаво, то пък ВАГ държат най-скъпите цени за рез части така че и тва не е сигурно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕ ти трябва 2.5ТДи бау мяу тва е все е леш, колкото до замислянето горе долу всички са така натискаш нищо след субективно половин час :lol: зацепва пак слабичко и така винаги е една такава мека има коне ама повечето само на хартия :hilezh:

Колега, ти сега зимата - с трамвая ли се придвижваш? Или с метрото? :)

Редактирано от audi4life
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С ХД-то се придвижва...

Стига с тия митове, че задното не може да се кара зимата... 2 пъти ходих до Витоша тая зима и сума БМВ-та си вървяха на горе съвсем спокойно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ти сега зимата - с трамвая ли се придвижваш? Или с метрото? :)

Хаха ,не знаеш ли че оптимиста е със Хдрайв :lol:

А на Витоша - повече БМВта от колкото дървета :hilezh:

Редактирано от acho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Volvo с D5 мотор си е много добра оферта за малка кола. Разходът ще е поне 1-2 литра надолу от 2.5 тди. Части има колкото си искаш, а дори повечето неща в МотоПфое са на прилични цени - аз на моето само оттам взимам масла и филтри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита нова год. на всички колеги.

Оглеждам се и за 1.9TDI quattro ама са трудни за откриване. Ако скоро не открия такова, сигурно ще е Volvo S60 D5. 2.5 на ауди ме плаши малко. Да видим ако немаря нещо читаво и 2.5 да е с новите мотори с BDH i BAU може и да се навия. За сега търся все още.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във форума има обява на точно 1.9 TDI quattro, но надвишава бюджета Ви, колега. Ето - А4 В6 1,9 TDI Quattro.

Видях го преди няколко седмици. За съжаление ми надвишава бюджета. :lol: Здраве да е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж последният брой на АУТО БИЛД - В6 е представен като автомобила на старо , но не са ласкави с оценките :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж последният брой на АУТО БИЛД - В6 е представен като автомобила на старо , но не са ласкави с оценките :f_ck_you:

Еми V6

Интересни неща се случват в БГ. Много хора взеха да си продават Б6-те. Защо ли?

ето една добра кола според мен А4 Б6 1.9 дори обслужена.

Нещо не ми е ясно, облужена с 8 гуми, масла ..... и да се продава. Дали нямат дефект нещо или им е тегаво да ги обслужат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би защото човека има възможност да си купи по-голяма/по-нова/по-мощна кола.Или е закъсал с парите... не винаги продажба значи дефект.........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти сега кола ли си търсиш или социологическо проучване на пазара правиш?

По принцип си търся кола, но ми направи впечатление , че ги продават доста дори и обслужени. Няма как да не изкочи въпроса защо? Дали не са доволни, скъпо обслужване или не са надеждни...... Може би за вски е различно но кой знае.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...