Jump to content

Ей Ви линк за Audi Road Map MMI High 2011


Recommended Posts

  • Отговори 181
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Новата карта за 2012

http://isohunt.com/torrent_details/368722061/?tab=summary

enjoy :zustimm:

Audi Europe Navigation DVD for MMI 2G Systems.

Part No. 4e0 060 884 CN

Release date 28.12.2011

Compatible with:

A4 (B8 / 8K) Limousine: KW 36/2007 ? 22/2009

A4/S4 (B8 / 8K) Avant: KW 03/2008 ? 22/2009

A5 / S5 (8T) (Coupe): KW 08/2007 ? 45/2008

A6 / S6 (C6 / 4F) Limousine: KW 05/2004 ? 22/2008

A6 / RS6 (C6 / 4F) Avant: KW 02/2005 ? 22/2008

A6 (C6 / 4F) allroad quattro: KW 12/2006 ? 22/2008

A8 / S8 (D3 / 4E): KW 26/2002 ? 22/2008

Q7 (4L): KW 06/2006 ? 22/2009

Coverage :

Andorra, Belgium, Denmark, Germany, Estonia, Finland, France, Greece, Great Britain, Ireland, Italy, Croatia, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Monaco, Netherlands, Norway, Austria, Poland, Portugal, San Marino, Sweden, Switzerland, Slovakia, Slovenia, Spain, Czech Republic, Hungary, Vatican

Also covered but not on the DVD cover : Bulgaria, Romania, Croatia, Bosnia & Herzegovina, Serbia, Macedonia.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за линка. Сега записвам и после отивам да пробвам как се държи.

... нещо не се получи. Не иска да разчете диска. Оригиналното DVD и картата за 2011 си ги чете.

На какъв диск записвате? Аз пробвах на DVD-R EMTEC записан на 4X

Трябваше ли доска да е DVD+R ????

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за линка. Сега записвам и после отивам да пробвам как се държи.

... нещо не се получи. Не иска да разчете диска. Оригиналното DVD и картата за 2011 си ги чете.

На какъв диск записвате? Аз пробвах на DVD-R EMTEC записан на 4X

Трябваше ли доска да е DVD+R ????

Пробвай с DVD+R. при мен тръгна без проблем. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eй нещо съм проспал пускането на новата карта, а оня ден търсих тук и в нета .. Е? Как е, интересно ми е новите отсечки открити от бат Бойко има ли ги - почвам да свалям и да видим Струма дали са я включили.

Тези шваби защо не поддържат и карта за Турция .... ще кажеш че едно Ауди продадено там нямат ....

Да и аз се чудя какъв им е проблема та не я поддържат и на мен ми трябва, но няма. Имам приятел с турско Q7 и той няма карта и доколкото го разбрах не я предлагат и в Истанбулското дилърство, нещо с лицензите май не могат да се разберат...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Нещо не виждам какво са обновили на тая карта - Голфстриима го няма, а го отвориха м.Май 2011г. <_< Самия ъпдейт протече за няколко секунди...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

има ли някой във Варна който да ми помогне с инсталирането на диска Audi Road Map MMI High 2011 вече изхабих няколко диска и не става БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи как точно процедираш, защото принципно нещата са доста лесни и не би трябвало да те затрудни.

Двете основни неща са да създадеш диск от имиджа, а не да запишеш самия имидж файл на диска. Тоест ако го пуснеш след това в компютъра ти и виждаш два файла вътре на диска - значи правиш грешка. Другото е да използваш DVD+R медия и максимално бавна скорост на запис. Това е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...

Колеги може би ще ядосам някой с въпроса си но след като не мога да направя това което искам се налага да питам,и дано някой ми помогне...Изтеглих Audi Road Map MMI High 2011 разархивирах файла и както всички пишат разархивираният файл е .mdf разширение.Знам че е излезнала версия 2012 на навигацията но аз искам първо тази да направя.Това което ме интересува е как точно да променя файла на .iso защото нещо явно не го правя както трябва.След името на файла добавям .iso но отдолу под файла продължава да си пише (mdf file) и ми стои с иконката на даемон тоолс.Та...ще ми помогне ли някой?Много съм благодарен предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи как точно процедираш, защото принципно нещата са доста лесни и не би трябвало да те затрудни.

Двете основни неща са да създадеш диск от имиджа, а не да запишеш самия имидж файл на диска. Тоест ако го пуснеш след това в компютъра ти и виждаш два файла вътре на диска - значи правиш грешка. Другото е да използваш DVD+R медия и максимално бавна скорост на запис. Това е!

Да създадеш диск от имиджа,ама първо как да направя файла да бъде имидж?превръщането на mdf файла във iso файл не мога да го направя нещо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стартираш Неро и избираш за ДВД и опцията Burn image to disk - като ти се отвори прозореца избираш файла който е 3.19 ГБ и го записваш.

Записва се на възможно най-бавна скорост. Поставяш диска в НавиДВДто на колата, ъпдейтва се за няколко секунди и е готово за употреба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз разбрах че трябва да го преименувам,но въпроса е как да го превърна в iso файл след като го преименувам?Но явно няма да се налага нищо да преименувам тъй като колегата по-горе ми обясни как се прави.Благодаря ти много MSM :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...